Viyana Libreville Uçak Bileti,Viyana Libreville Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Viyana Libreville Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
19.Eki.2021.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Viyana Schwechat Havalimanı
Viyana’nın 18 km uzağında konumlanan Schwechat kasabasında bulunan Viyana Schwechat Uluslararası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine hareket eden çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Otobüs
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanmak isteyen yolcular için istasyonda 3 hat mevcuttur ve toplamda 10 durak bulunmaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak için Morzinplatz-Schwedenplatz hattından gün içerisinde 04:45 – 01:15 saatleri arasında yolcu taşıyan araçlarla şehir merkezine 20-25 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

S-BAHN
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda hem ucuz hem de hızlı olanak sağlayan S-Bahn S7 Ekspres trenini kullanabilirsiniz. 05:18 – 00.18 saatleri arasında yolcularını taşıyan trenler, terminal binasının altındaki istasyonlardan hareket etmektedir. Aksi yöndeki güzergâh içinse 04:36 – 23:36 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

RailJet
Avusturya Ulusal Demir Yolları’na ait olan trenler, havalimanından şehre ulaşmak isteyenler için hızlı tren seferleri olarak hizmet vermektedir. Havalimanından kalkan trenler 06:33 – 23.03 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır. Aksi yönündeki güzargah için seferler 07:00 – 22:00’a kadar sürmektedir.

CAT
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda diğer yol ise CAT demiryolu aracıdır. St. Stephen’s Katedrali’nin kısa mesafesinde olan Mitte İstasyonu’na 15 dakikada ulaşım sağlamaktadır. Trenler havalimanından 06:09 – 23:39 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır.

Taksi
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edebilirsiniz. Sıra beklemeden taksiye binmek ve yolculuk etmek istiyorsanız uçuşunuzdan önce belli bir ücret karşılığında rezarvasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri 25 ile 30 Euro arasına sabilenmiş durumdadır.

Araç Kiralama
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Libreville Ucuz Uçak Bileti

Libreville ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Libreville’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Libreville’in eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Libreville’i ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Libreville ziyaretlerinden önce Libreville ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Libreville uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(GA) 314
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 HZ
 
Resmi Dil
Fransızca
 
Telefon Kodu
241

LIBREVILLE HAKKINDA

Gabon ülkesinin en büyük ve başkenti olan Libreville’in ismi Fransızca’da “özgür şehir” olarak geçmektedir. Geçmiş zamanlarda kölelik sistemi rövaştayken esir alınan insanların ticaretinin yapıldığı liman kenti olarak bilinmektedir. 1839 yılından önce kabilelerin yaşamlarını sürdürdüğü bu bölge yıllar içerisinde Fransızların kontrolü altına girmiştir. Özellikle Fransızların hakimiyeti döneminde köle ticaretinin zirve yaptığı bilinmektedir. Şehrin isminin buradan geldiği bilinmektedir. Tarihi, mimarisi ve kültürü ile oldukça ilgi çeken bu şehir, kereste ticaretinin de yapıldığı önemli merkezlerden biridir. Ticaretini sadece kereste ile sağlamayan Libreville, yurtdışına kauçuk ve kakao ticareti de yapmaktadır. Ülkenin diğer şehirleri ile kıyaslandığında oldukça lüks bir yaşam sunan şehirde canlı gece hayatı, lüks araçlar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Şehrin sokaklarının tadını doya doya çıkarmak için uzun yürüyüşler yapmak bu şehir için en ideal seyahat türüdür. Siz de sokaklarında kendinizi kaybetmek istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Libreville Leon M'ba Uluslararası Havalimanı
Gabon’un başkentinde bulunan Libreville Leon M'ba Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 7 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine taksi ve araç kiralama firmalarından kiralanabilecek araçlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebileceği gibi şehir merkezine 15 dakika gibi bir mesafe içerisinde ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Pointe Denis Beach
Palais Presidentiel
L’Eglise St. Michel
Ministry of Forestry and Environment
Ministry of Mines and Petrol
Boulevard Triomphal
Arboretum de Sibang
Seaside Boulevard
Gabon Millî Müzesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropik mason ikliminin hakim olduğu Libreville’de yağışlı geçen uzun bir dönemi olmasıyla birlikte, yağışsız kuru bir sezonu da vardır. Libreville’in tadını doyasıya çıkarmak için en uygun zaman dilimi ise yaz aylarıdır. Doya doya tatil yapacağınız bu dönem için en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Afrika kıtasına ait olan lezzetler Fransız mutfağı ile birleşince karşımıza inanılmaz lezzetler çıkmaktadır. Et ve balığın başı çektiği bu mutfakta çok farklı çeşitte soslar da bulunmaktadır. Tavuk Sandviç, Chili Sosu, Beignet, Nyembwe, Brochette gibi kendine has lezzetlerin de tadına bakılmadan dönülmemesi lazım. Siz bu lezzetlerin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız en ucuz uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.