Hakkımızda
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Hakkımızda

Gelişen teknolojik altyapılar, iletişim araçlarının ve platformlarının çeşitliliği ve yüksek ivmeli gelişimleri çok ama çok uzun mesafelerin artık neredeyse yanı başımıza taşınmasını sağlıyor. Binlerce kilometre ötede yaşanan gelişmeler artık sadece bir tık uzağımızda. Bilgiye olan erişimin bu denli kolaylaştığı bu enformatik çağında elbette büyüyen ve yenilenen hava yolu taşımacılığı ve beraberinde gelen teknolojik entegrasyonlar da ciddi anlamda gelişme kaydetti.

Bu bağlamda Ucuzucur.com olarak 2017 yılından bu yana, uzun soluklu iş ortaklıkları ve dostluklar sağlayıp, gelişen ve toplumun her kesimin çok daha kolay ulaşabildiği hava yolu taşımacılığı ile ortaya çıkan seyahat talebini, teknolojik altyapılara yatırım yaparak ucuz uçak bileti satın almanın kolay ve basit yolunu sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Günümüz trendleri ve teknolojilerini kullanarak yenilikçi ve ölçümlenebilir dijital pazarlama çözümleri üretiyor, geliştirdiğimiz yeniliklerle sizlerin kolay, ucuz, güvenli bir seyahat deneyimi yaşamanızı amaçlıyoruz.

Bunun için, Miles Travel, 2011 tarihinde Türsab`a 7825 belge numarası ile üye olmuş ve 2018 tarihi itibari ile 88223074 IATA kodu ile sadece havayolu şirketlerinin üye olabildiği, platformun en seçkin aktörlerinden birisi olarak sizlere A sınıfı seyahat acentası olarak hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Yaptığımız yatırımlar ile, dijital dünyadaki dinamikleri takip ederek, 7’den 70’e herkesin son derece basit bir şekilde ucuz uçak bileti sahibi olması ve kolayca seyahat edebileceğine inanıyoruz.

En önemli vizyonumuz ise: Uçak bileti almak, ucuza uçmak ve havayolu taşımacılığının bir hayalden ibaret olmadığını, kolay iletişim kurarak gerek bilet alırken gerekse de satın alım sonrası ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sorunsuz bir şekilde alabileceğinizi ve harika bir kullanıcı deneyimi yaşayabileceğinizi size hissettirmektir. Bu bağlamda Ucuzucur.com olarak çok çalışıyor ve tüm dünyanın saygı duyduğu bir tam hizmet kuruluşu olma hususunda yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Siz değerli üyelerimizin, ucuz uçak bileti satın alımı konusunda tercih ettiği bir kurum olduğumuz, vizyonumuz gerçekleştirmek adına bizlere katkı sağladığınız için sizlere sonsuz teşekkür ederiz.

Misyonumuz

2011 yılından bu yana turizm sektöründeki faaliyetlerimizle tanınan çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla geniş bir aileyiz. Aile içi ilişkilerimiz karşılıklı güven ve işbirliği ile geliştirildi ve "en kaliteli hizmeti alma" düşüncemizin temelini oluşturdu.

Temel misyonumuz : Turizm alanında, sürdürülebilir koruma sağlayarak ülkemizin evrensel kültür, sanat ve turizm değerlerini sağlama ve sürdürme, sosyal bilincin oluşumunda bilgiye erişme ve ülkemizin dünyadaki payını artırma görevlerini yerine getirmektedir. Birlikte yeni yerleri keşfetmek dileğiyle …

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.