Türk Havayolları Uçak Bileti - Türk Havayolları Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Türk Havayolları Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
24.Tem.2024.Çar
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

TÜRK HAVA YOLLARI HAKKINDA

Türk Hava Yolları uçak bileti en ucuz ve uygun fiyatlar ile Ucuzucur.com’da.

1933 yılından beri Türkiye’nin bayrak taşıyıcı ulusal havayolu şirketidir. Hem Türkiye’de hem de Avrupa’da sivil havacılıkta bayrak taşıyan tek hava yolu olan Türk Hava Yolları, alanında sahip olduğu deneyimler sayesinde çok sayıda dalda en iyisi seçilmiştir. 20 Mayıs 1933’de Devlet Hava Yolları İşletmesi adı altında seferlerini düzenlemeye başlamıştır. Başlangıçta 24 personeli ile başladığı yolculuğunda günümüze geldiğinde Türkiye’nin en büyük 3. özel şirketi olarak devam etmektedir. 2006’da “özel şirket” olarak anılmaya başlayan THY’nin hissedar sayısı birden çok olmakla birlikte CEO’su Bilal Ekşi’dir.

THY, yıl içerisinde sunduğu kampanyalar, en uygun fiyat politikası, hızlı, güvenli ve konforlu seyahat deneyimlerini yolcularına sunması ve “Widen Your World! / Dünya Daha Büyük Keşfet!” sloganı ile de farkını ortaya koyması nedeniyle 2017’den itibaren 330’dan fazla uçaklı filosu ile zirveyi kimseye kaptırmamaktadır. Aynı zamanda en genç uçaklara sahip olan Türk Hava Yolları, 7 olan filo yaşını da düşürmek için ultra gayret göstermektedir. Uzman ekip kadrosu ile uçuşlarına devam eden ve 120 ülkeye ulaşım imkânı sağlayan Türk Hava Yolları, en uygun uçak bileti isteğine de karşılık vermektedir.

Türk Hava Yolları’na ait en uygun uçak biletine ulaşmanın bir yolu da Ucuzucur.com’dan geçmektedir. Afrika, Amerika, Avrupa ve tüm kıtaların her bölgesine, her şehrine ulaşım imkânı sağlayan THY, dünyada 299 noktaya uçmaktadır. Her yol katlanarak uçuşunu gerçekleştiren Türk Hava Yolları, Ucuzucur.com’da da en çok tercih edilen firmalar arasındadır. 2002 yılında avantajlı fırsatlar için Miles&Smiles programını hizmete sunan THY, 2008 yılına gelindiğinde dünyanın en büyüklerinden Star Alliance’ın üyesi olarak dünya üzerindeki en seçkin havayolu markaları arasında yerini almıştır. Pek çok spor branşını destekleyen ve sponsor olan Türk Hava Yolları, FC Manchester United, FC Barcelona ve Borussia Dortmund gibi dünyaca tanınan markalarla da anlaşmalar imzalamıştır. Türk Hava Yolları’na ait uçak bileti satın alma, online check-in işlemleri ve bagaj hakkı gibi çok sayıda işlemi Ucuzucur.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.