Ucuz Uçak Bileti | En Uygun Uçak Bileti Satın Al - Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Libreville Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
26.May.2024.Paz
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

Libreville Ucuz Uçak Bileti

Libreville ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Libreville’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Libreville’in eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Libreville’i ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Libreville ziyaretlerinden önce Libreville ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Libreville uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(GA) 314
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 HZ
 
Resmi Dil
Fransızca
 
Telefon Kodu
241

LIBREVILLE HAKKINDA

Gabon ülkesinin en büyük ve başkenti olan Libreville’in ismi Fransızca’da “özgür şehir” olarak geçmektedir. Geçmiş zamanlarda kölelik sistemi rövaştayken esir alınan insanların ticaretinin yapıldığı liman kenti olarak bilinmektedir. 1839 yılından önce kabilelerin yaşamlarını sürdürdüğü bu bölge yıllar içerisinde Fransızların kontrolü altına girmiştir. Özellikle Fransızların hakimiyeti döneminde köle ticaretinin zirve yaptığı bilinmektedir. Şehrin isminin buradan geldiği bilinmektedir. Tarihi, mimarisi ve kültürü ile oldukça ilgi çeken bu şehir, kereste ticaretinin de yapıldığı önemli merkezlerden biridir. Ticaretini sadece kereste ile sağlamayan Libreville, yurtdışına kauçuk ve kakao ticareti de yapmaktadır. Ülkenin diğer şehirleri ile kıyaslandığında oldukça lüks bir yaşam sunan şehirde canlı gece hayatı, lüks araçlar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Şehrin sokaklarının tadını doya doya çıkarmak için uzun yürüyüşler yapmak bu şehir için en ideal seyahat türüdür. Siz de sokaklarında kendinizi kaybetmek istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Libreville Leon M'ba Uluslararası Havalimanı
Gabon’un başkentinde bulunan Libreville Leon M'ba Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 7 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine taksi ve araç kiralama firmalarından kiralanabilecek araçlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebileceği gibi şehir merkezine 15 dakika gibi bir mesafe içerisinde ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Pointe Denis Beach
Palais Presidentiel
L’Eglise St. Michel
Ministry of Forestry and Environment
Ministry of Mines and Petrol
Boulevard Triomphal
Arboretum de Sibang
Seaside Boulevard
Gabon Millî Müzesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropik mason ikliminin hakim olduğu Libreville’de yağışlı geçen uzun bir dönemi olmasıyla birlikte, yağışsız kuru bir sezonu da vardır. Libreville’in tadını doyasıya çıkarmak için en uygun zaman dilimi ise yaz aylarıdır. Doya doya tatil yapacağınız bu dönem için en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Afrika kıtasına ait olan lezzetler Fransız mutfağı ile birleşince karşımıza inanılmaz lezzetler çıkmaktadır. Et ve balığın başı çektiği bu mutfakta çok farklı çeşitte soslar da bulunmaktadır. Tavuk Sandviç, Chili Sosu, Beignet, Nyembwe, Brochette gibi kendine has lezzetlerin de tadına bakılmadan dönülmemesi lazım. Siz bu lezzetlerin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız en ucuz uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.