Viyana Kars Uçak Bileti,Viyana Kars Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Viyana Kars Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
18.Eki.2021.Pts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Viyana Schwechat Havalimanı
Viyana’nın 18 km uzağında konumlanan Schwechat kasabasında bulunan Viyana Schwechat Uluslararası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine hareket eden çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Otobüs
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanmak isteyen yolcular için istasyonda 3 hat mevcuttur ve toplamda 10 durak bulunmaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak için Morzinplatz-Schwedenplatz hattından gün içerisinde 04:45 – 01:15 saatleri arasında yolcu taşıyan araçlarla şehir merkezine 20-25 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

S-BAHN
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda hem ucuz hem de hızlı olanak sağlayan S-Bahn S7 Ekspres trenini kullanabilirsiniz. 05:18 – 00.18 saatleri arasında yolcularını taşıyan trenler, terminal binasının altındaki istasyonlardan hareket etmektedir. Aksi yöndeki güzergâh içinse 04:36 – 23:36 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

RailJet
Avusturya Ulusal Demir Yolları’na ait olan trenler, havalimanından şehre ulaşmak isteyenler için hızlı tren seferleri olarak hizmet vermektedir. Havalimanından kalkan trenler 06:33 – 23.03 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır. Aksi yönündeki güzargah için seferler 07:00 – 22:00’a kadar sürmektedir.

CAT
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda diğer yol ise CAT demiryolu aracıdır. St. Stephen’s Katedrali’nin kısa mesafesinde olan Mitte İstasyonu’na 15 dakikada ulaşım sağlamaktadır. Trenler havalimanından 06:09 – 23:39 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır.

Taksi
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edebilirsiniz. Sıra beklemeden taksiye binmek ve yolculuk etmek istiyorsanız uçuşunuzdan önce belli bir ücret karşılığında rezarvasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri 25 ile 30 Euro arasına sabilenmiş durumdadır.

Araç Kiralama
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Kars Ucuz Uçak Bileti

Kars ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Kars’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Kars’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Kars’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Kars ziyaretlerinden önce Kars ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Kars uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
474
 
Toplu Taşıma
7 TRY
 
Yemek Fiyatları
28 TRY

KARS HAKKINDA

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kars, Türkiye’nin en doğusunda bulunmakla birlikte Ermenistan sınırında yer almaktadır. İsmini Karsikalaki Kapı şehrinden almaktadır. Tarihi 5000 yıl öncesine dayanan şehirde, zaman içerisinde Urartular, Persler, Emeviler, Abbasiler ve Osmanlı hüküm sürmüştür. Ruslar için Anadolu’ya açılan bir kapı olarak görülen şehir bir dönem Rusların egemenliği altına da girmiştir. Bu ve bunun gibi birçok medeniyeti ağırlayan Kars’ta, pek çok kültüre ait tarihi yapı görmek mümkündür. Aynı zamanda Kars’a ait çok sayıda gelenek bulunmasına karşın bunlardan biri de Aşık Geleneği’dir. Anadolu’da köy köy dolaşıp şiirler ile gittiği yeri canlandıran bu gelenek Kars’ta hala devam etmektir. Sahip olduğu çeşitli inanç ve mezhepler nedeniyle şehir merkezinde kültürel farklılıkların da yer aldığından söz etmek mümkündür. Ülkenin en yüksek şehir merkezlerinden biri olan Kars, kozmopolit bir yapıya sahiptir. Her türlü etnik kökenden insanı içinde barındıran ve bir kültürr yumağı oluşturan bu şehirde sizleri çok farklı bir atmosfer bekliyor. 2004 yılından itibaren Azerbaycan Başkonsolosluğu’nu da kendi bölgesinde ağırlayan Kars, Kafkas üniversitesinin açılması ile de öğrenci nüfusunu iki katına çıkarmış ve dinamik bir nüfusa sahip olmuştur. Yegane kültür değerlerine sahip olan bu ili ziyaret etmek için en ucuz uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Kars Harakani Havalimanı
Kars’nın işlek havalimanı olan Kars Harakani Havalimanı, merkezde yer almaktadır. Şehir merkezine 6 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Otobüs
Kars Harakani Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, her 30 dakikada bir hareket eden otobüsleri kullanabilirler. Genellikle uçuşların gerçekleşmesinden 30 dakika sonra hareket eden bu otobüslere iç hatlar terminalinin çıkışında ulaşabilir 35 dakika gibi bir süre içerisinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi
Kars Harakani Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 30 TL ücret ödeyip 15-20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Kars Harakani Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Çıldır Gölü
Sarıkamış Katherina Av Köşkü
Büyük Katedral
Taş Köprü
Abi Harabeleri
Kuyucuk Kuş Cenneti
Beylerbeyi Sarayı
Havariler Kilisesi
Kars Müzesi

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kars ilinde karasal iklim hakimdir. Kışları uzun ve çok soğuk geçen şehirde, yazları ise biraz daha ılık havaya sahip olmasına rağmen serindir. Kış turizminin yükselişe geçtiği dönemde, kayak sporunu seven ziyaretçilerin yıl boyu neredeyse 9 ay kalan kar tabakası ile karşılaşması mümkündür. Bu nedenle kış ve kayak tatili planlayan ziyaretçiler için en uygun dönem kış aylarıdır. Yazın satın alabileceğiniz en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Türkiye’deki en egzotik yerlerinden biri olan Kars, mutfağı ile de dikkat çekmektedir. Pek çok yöresel lezzeti bünyesinde barındıran Kars, kendine özgü yemekleri ile de oldukça dikkat çekmektedir. Bunların başında Hangel, Kaz Eti, Isırgan Otu Çorbası, Evelik Aşı, Hörre Çorbası, Erişte Pilavı, Revan Köftesi ve Kaz Dolması gelmektedir. Tatlı olarak da Umaç Helvası tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetlerden biridir. Sadece yerinde bulabileceğiniz bu eşsiz lezzetler için Ucuzucur.com’u ziyaret edin ve sizin için en ucuz uçak biletini satın alın.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.