Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Nassau Ordu-Giresun Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
26.Eki.2020.Pts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı
Eski adıyla Nassau Havalimanı olarak bilinen ve şimdiki adı Lynden Pindling olan havalimanı, başkent Nassau’un batısında bulunan New Providence’da yer almaktadır.

Havayolu Servisleri
Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışında bulunan shuttlelardan yararlanabilirsiniz. İnişinizden önce rezarvasyonda yapabilir, şehre vardığınızda hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular havalimanının terminal çıkışında yer alan taksiler ile şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Araç Kiralama
Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Ordu Ucuz Uçak Bileti

Ordu ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Ordu’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Ordu’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Ordu’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Ordu ziyaretlerinden önce Ordu ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Ordu uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
452
 
Toplu Taşıma
7 TRY
 
Yemek Fiyatları
31 TRY

ORDU HAKKINDA

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin girişinde yer alan Ordu’nun aynı zamanda Orta Karadeniz Bölgesi’nde de toprakları bulunmaktadır. Ordu isminin bazı kaynaklarda Hacı Emiroğlu Süleyman Bey önderliğinde bir grup tarafından Giresun’u ele geçirmek için toplanması sonucu meydana geldiği geçmektedir. Kentte ilk yerleşimin M.Ö. 7. yüzyıla dayandığı düşünülmekle birlikte içinde binlerce yıl boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir merkezinden 5 km kadar uzaklıkta yer alan Bozukkale bölgesi ilk yerleşim yeri olarak bilinir. Belirli dönemlerde Kimmerler, Miletliler, Persler ve Makedonlar tarafından ele geçirilen Ordu, ağırladığı medeniyetlere ait birçok kültürel ve tarihi yapıya sahiptir. Fatih Sultan Mehmet döneminde tamamen ortadan kaldırılan Trabzon Rum Pontus Devleti, Osmanlı himayesi altına girmiştir. Son dönemler turizm alanında oldukça kendini geliştiren bir şehir olan Ordu, bal üretimi konusunda da adından oldukça söz ettirmektedir.Ordu’nun kestane balı ile ün salması, ağırladığı turisler tarafından oldukça ilgi görmektedir.Sahip olduğu tarihi yapıların yanı sıra görsel bir şölen sunan doğal güzellikleri de Ordu’nun ziyaret edilmesi gereken şehirlerden biri olduğunun ispatıdır. Günümüzde yoğun talep gören Ordu şehrini siz de ziyaret etmek istiyorsanız en uygun Ordu uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden bulabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Ordu-Giresun Havalimanı
Giresun ve Ordu’nun işlek havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı, Ordu’nun Gülyalı ilçesi ile Giresun’un Piraziz ilçeleri arasında yer almaktadır. Türkiye’de ve Avrupa’da deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanıdır. Şehir merkezine 18 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Ordu -Giresun Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Havaş araçları ile hem Ordu şehir merkezine hem de Giresun şehir merkezi ulaşım sağlayabilirler.

Minibüs
Ordu- Giresun Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, havalimanından şehir merkezine giden minibüsler ile 40 dakika gibi bir süre içerisinde merkeze kolay ve rahat bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi

Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız 90 TL civarı ücret ödeyip 25-30 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Ordu- Giresun Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Sarmaşık Kaplıcaları
Yason Kilisesi
Bolaman Kalesi
Perşembe Yaylası
Ordu Ulugöl
Hoynat Adası
Çambaşı Yaylası
Melet Nehri
Yason Burnu

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Yeşili ve mavisi ile oldukça ilgi gören Ordu’da Karadeniz iklimi hakimdir. Şehirde iki farklı iklimin görülme nedeni dağların kıyıya paralel olması olup, sahil kesimleri kış aylarında ılık ve yağışlı geçmektedir. İç kesimlerde ise karasal iklim görülmektedir. Yılın hemen hemen her dönemi yağış alan Ordu’yu ziyaret etmek için en ideal zaman dönemi ilkbahar ve yaz aylarıdır. En uygun Ordu uçak bileti için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Ordu doğal güzelliklerinin ve tarihi yapılarının yanı sıra mutfağı ile de oldukça dikkat çekmektedir. Ordu mutfağının ön plana çıkması ve kendini geliştirmesinin temel nedenlerinden biri halkın geçim kaynağının balıkçılık, fındık, arıcılık ve mısır tarımı olmasıdır. Gürcü Kavurması, Hamsi Köftesi, Kaldirik Otu, Pancar Diplesi ve Karalahana Çorbası Ordu’ya gidildiğinde tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetler arasındandır. Bu enfes lezzetlerin tadını çıkarmak isteyen ziyaretçiler ne uygun uçak biletini Ucuzucur.com’da bulabilirler.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.