Ucuz Uçak Bileti | En Uygun Uçak Bileti Satın Al - Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Ordu-Giresun Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Eyl.2023.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi
Giresun Ucuz Uçak Bileti

Giresun ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Giresun’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Giresun’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Giresun’a ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Giresun ziyaretlerinden önce Giresun ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Giresun uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
452
 
Toplu Taşıma
7 TRY
 
Yemek Fiyatları
31 TRY

GİRESUN HAKKINDA

Yeşili ve mavisi ile mükemmel bir birleşim yaratan Giresun, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Fındığı ile adından sıkça söz ettiren bu şehrin tarihi M.Ö. 2000’li yıllara kadar uzandığı düşünülmektedir. Giresun’da, belgelere göre ilk yerleşimcilerden olan Hititlerin döneminde varlığını sürdüğün Gaşkalar tarafından yerleşik hayata geçilmiştir.Tarih boyunca Büyük İskender İmparatorluğu, Kapadokya Krallığı ve Pontuslular hakimiyetine giren bu şehir daha sonraları Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu’nun da hakimiyeti altına girmiştir. İki vadi arasında yer alan Giresun, kirazın da dünyaya yayılmasına ve bilinmesine neden olmuştur. Bunun nedeni ise bir liman şehri olan Giresun’da Romalılar döneminde seferden dönen general tarafından Batılı ülkelere ulaştırılan kiraz fidanlarının yetişmesinden kaynaklanmaktadır. Sadece fındık ve kirazı ile ünlü olmayan bu şehir, ekonomisinin geri kalan kısmını balıkçılık ile de karşılamaktadır. Yıl boyunca aldığı yağış nedenile yeşili ve ormanı bol olan bu şehirde, doğal güzelliklerinin yanı sıra plajları ve koyları da oldukça ilgi gören yerlerdendir. Akarsular ve gölleriyle de mavinin tanımını yapan Giresun’da yaylalarının temiz havasını bir kez koklayan bir daha bu kadar temiz bir hava ile karşılaşmamaktadır.Yüzyıllar boyunca içinde barındırdığı pek çok medeniyetin etkileri kültürel olarak kendini gösteren şehirde, kendi özgü bir doğasının olduğu ve tarihi yapılarının farklı bir büyüsünün olduğu inkar edilemez. Siz de muhteşem güzelliklerin tadını çıkarmak istiyorsanız hemen Ucuzucur.com’u ziyaret edebilir ve Giresun’a en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Ordu-Giresun Havalimanı
Giresun ve Ordu’nun işlek havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı, Ordu’nun Gülyalı ilçesi ile Giresun’un Piraziz ilçeleri arasında yer almaktadır. Türkiye’de ve Avrupa’da deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanıdır. Şehir merkezine 18 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Ordu -Giresun Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Havaş araçları ile hem Ordu şehir merkezine hem de Giresun şehir merkezi ulaşım sağlayabilirler. 

Minibüs
Ordu- Giresun Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, havalimanından şehir merkezine giden minibüsler ile 40 dakika gibi bir süre içerisinde merkeze kolay ve rahat bir şekilde ulaşabilirler. 

Taksi
Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız 90 TL civarı ücret ödeyip 25-30 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Ordu- Giresun Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler. 

NERELERİ GEZMELİ?
 

Giresun Adası
Giresun Kalesi
Kale Cami
Batlama Deresi
Tirebolu Kalesi
Meryem Ana Manastırı
Kulakkaya Yaylası
Kuzalan Şelalesi
Bedrama Kalesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Karadeniz ikliminin hâkim olduğu Giresun’da kış aylarında karasal iklim etkisini göstermektedir. Türkiye’nin en çok yağış alan 2. ili olarak bilinen kenti ziyaret etmek için en ideal zaman dilimi Mayıs ve Temmuz aylarıdır. Bu dönemde yağış ve sıcaklıklar konusunda oldukça ideal bir zaman dilimidir. Muhteşem havaların tadını çıkarmak isteyen ziyaretçiler, Ucuzucur.com’u ziyaret edip kendilerine en uygun uçak biletini bulabilirler.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Doğu Karadeniz’in lezzet simgesi olan Giresun mutfağı, ziyaretçilerine Giresun’a ait yöresel lezzetleri sunmaktadır. Sebzelerin ve balığın en iyilerinin masaya geldiği lezzetlerden bazıları, Hamsi Böreği, Fasulye Dibesi, Yağlaş, Mısır Ekmeği, Tel Kadayıf ve Pezik Mücveri’dir. Damaklarda enfes lezzetlerin tadını bırakan bu yemeklerin tadına bakmak istiyorsanız siz de Ucuzucur.com üzerinden en ucuz uçak biletini bulabilir, hayatınızda iz bırakan bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.