Viyana Beyrut Uçak Bileti,Viyana Beyrut Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Viyana Beyrut Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
18.Eki.2021.Pts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Viyana Schwechat Havalimanı
Viyana’nın 18 km uzağında konumlanan Schwechat kasabasında bulunan Viyana Schwechat Uluslararası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine hareket eden çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Otobüs
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanmak isteyen yolcular için istasyonda 3 hat mevcuttur ve toplamda 10 durak bulunmaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak için Morzinplatz-Schwedenplatz hattından gün içerisinde 04:45 – 01:15 saatleri arasında yolcu taşıyan araçlarla şehir merkezine 20-25 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

S-BAHN
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda hem ucuz hem de hızlı olanak sağlayan S-Bahn S7 Ekspres trenini kullanabilirsiniz. 05:18 – 00.18 saatleri arasında yolcularını taşıyan trenler, terminal binasının altındaki istasyonlardan hareket etmektedir. Aksi yöndeki güzergâh içinse 04:36 – 23:36 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

RailJet
Avusturya Ulusal Demir Yolları’na ait olan trenler, havalimanından şehre ulaşmak isteyenler için hızlı tren seferleri olarak hizmet vermektedir. Havalimanından kalkan trenler 06:33 – 23.03 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır. Aksi yönündeki güzargah için seferler 07:00 – 22:00’a kadar sürmektedir.

CAT
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda diğer yol ise CAT demiryolu aracıdır. St. Stephen’s Katedrali’nin kısa mesafesinde olan Mitte İstasyonu’na 15 dakikada ulaşım sağlamaktadır. Trenler havalimanından 06:09 – 23:39 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır.

Taksi
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edebilirsiniz. Sıra beklemeden taksiye binmek ve yolculuk etmek istiyorsanız uçuşunuzdan önce belli bir ücret karşılığında rezarvasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri 25 ile 30 Euro arasına sabilenmiş durumdadır.

Araç Kiralama
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Beyrut Ucuz Uçak Bileti

Beyrut ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Beyrut’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Beyrut’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Beyrut’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Beyrut ziyaretlerinden önce Beyrut ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Beyrut uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
LB (604)
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V 50Hz
 
Resmi Dil
Arapça
 
Telefon Kodu
961
 
Toplu Taşıma
32 TRY
 
Yemek Fiyatları
158 TRY

BEYRUT HAKKINDA

Lübnan’ın hem başkenti hem de en büyük şehri olan Beyrut, Orta Doğu’nun ekonomik, kültürel ve siyasi merkezidir. Ülkenin en büyük ve en önemli limanını bünyesinde barındıran şehre hayat veren Beyrut nehri de bulunmaktadır. Geçmişi 5000 yıl öncesine dayanan Beyrut, resmi olarak ilk kez M.Ö. 15. Yüzyıldan kalan Mısır Tell el Amarna mektuplarında geçmektedir. Milattan önceden başlayıp Osmanlı dönemine kadar süregelen zaman içerisinde çok fazla medeniyeti topraklarında ağırlayan Beyrut, kültürlerin buluşma noktası olarak tarihe geçmiştir. Ülkenin ekonomik olarak merkezi noktası olan bu şehirde, çok sayıda banka ve şirket bulunmakla birlikte şehir bu özellikler nedeni ile kozmopolit bir yapıya sahip olmuştur. Lübnan İç Savaşı esnasında çok sayıda darbe alan şehir kısa süre içerisinde toparlanmış ve Küreselleşme ve Dünya Kentleri Araştırma Ağı tarafından Beta Dünya Kenti seçilmiştir. Dini açıdan çok sayıda mezhebi bünyesinde barındıran şehir hoşgörü kenti olarak da bilinmektedir. Tarihinden dolayı geride kalan mimari yapıların ve tarihi dokusunun bozulmamış olması yıl boyu çok sayıda ziyaretçiyi topraklarında ağırlamasına neden olmaktadır. Önemli tarihi, merkezi konumu, doğal güzellikleri ve zengin geçmişi ile oldukça önemli şehirler arasında bulunan Beyrut’u ziyaret etmek için en uygun Beyrut uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı
Beyrut’un işlek havalimanı olan Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 9 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma aracı bulunmamakla birlikte taksi ve araç kiralama gibi hizmetlerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Taksi
Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Hamra Caddesi
Aziz George Yunan Ortodoks Kilisesi
Beyrut Ulusal Müzesi
El Ömer Camii
Güvercin Kayalıkları
Corniche
Yıldız Meydanı
Maghen
Martyr’s Anıtı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Beyrut’ta yazlar sıcak ve kurak geçerken kışları ise kuru bir soğukluk ziyaretçilerini karşılamaktadır. Beyrut sokaklarında gezmek, doğal güzelliklerinin tadını çıkarmak içi ne uygun zaman dilimi ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Bu iki dönemde ziyaret edebileceğiniz Beyrut için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Akdeniz mutfağına özgü bir mutfağı olan Lübnan mutfağının olmazsa olmazları elbette balık ve deniz ürünleridir. Balık ve deniz ürünlerinin yanı sıra meyve, sebze ve tahıl gibi besinlerin de yer ettiği mutfakta Falafel, Shawarma, Humus, Kıbbet Batata, Baba Gnoush, Meghli Tatlısı gibi Beyrut’a ait yöresel lezzetlerin tadına bakmak için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.