Tokyo Santo-domingo Uçak Bileti,Tokyo Santo-domingo Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Santo Domingo Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
02.Ara.2023.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Santo Domingo Ucuz Uçak Bileti

Santo Domingo ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Santo Domingo’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Santo Domingo’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Santo Domingo’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Santo Domingo ziyaretlerinden önce Santo Domingo ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Santo Domingo uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(DO) 456
 
Priz Tipi / Voltaj
120 V 60 HZ
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
1809
 
Toplu Taşıma
11.17 TRY
 
Yemek Fiyatları
107.68 TRY

SANTO DOMİNGO HAKKINDA

Dominik Cumhuriyeti’nin hem başkenti hem de Avrupalılar tarafından Batı Yarımküre’de kurulan en eski yerleşim yerlerinden biridir. Ülkenin en büyük şehri olan Santo Domingo, Bartolomeo Kolombus tarafından 1496’da kurulmuştur. Keşiflerden sonra kurulan ilk şehir olan Santo Domingo, dünyada İspanyolların ilk sömürüsü olarak tarihe geçmiştir. Keşfinden günümüze kadar çok sayıda medeniyet ve devlet tarafından yönetilen bu topraklar, 1844 yılında bağımsızlığını ilan etmiş ve Dominik Cumhuriyeti’nin başkenti olmuştur. Ülkenin ekonomi, sanayi ve ticaret merkezi olan şehir aynı zamanda turizm alanında da gözbebeği durumundadır. Eğitim, kültür ve sanat alanlarında da gelişme gösteren bu şehirde çok sayıda üniversite bulunmaktadır. İlk üniversite, ilk katedral, ilk kale ve ilk manastırı bünyesinde barındıran bu şehir son zamanlarda oldukça popülerdir. Uzun yıllar sömürge altında kalan bu toprakların merkezi Zona Colonial, UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne girmiştir. Kültür ve tatil cenneti olan Santo Domingo’yu ziyaret etmek için hemen Ucuzucur.com’u ziyaret edin ve size en uygun uçak biletini satın alın.

NASIL GİDİLİR?

Las Americas Havalimanı
Las Americas Havalimanı, şehir merkezinden 30 km uzaklıkta yer almaktadır. Boca Chica’nın 10 km batısında bulunan havalimanı, uluslararası uçuş yapmakta ve bununla birlikte kargo taşımacılığı ve charter uçuşu da yapmaktadır. Havalimanından şehir merkezine çok fazla ulaşım aracı bulunmamakla birlikte taksi ve araç kiralama firmalarından kiralanabilecek araçlar ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Cetadral Primada de America
Las Damas Sokağı
Fortaleza Ozama
Panteon Nacional
Museo de las Casas Reales
Alcazar de Colon
El Conde Sokağı
Los Tres Ojos
Plaza Espana
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Her mevsim ziyaret edilebilen Santo Domingo’da tropikal iklim hakimdir. Ağustos ve Ekim aylarında kasırgalar gözüksede yılın her zamanı ziyaret etmek mümkündür. Sahip olduğu eşsiz güzellikteki plajları ile yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turisti kendine çekmektedir. Masmavi denizi, tepesinde parlayan güneşi ve inci gibi kum taneleri ile yılın her zamanı Santo Domingo’yu ziyaret edebilirsiniz. Bu güzel şehrin tadını çıkarmak için en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirisiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Amerikan mutfağı ile benzerlik gösteren Dominik mutfağı deniz ürünleri, siyah fasulye, pirinç ve sebzeden oluşmaktadır. Kendine has yöresel lezzetlerin de bulunduğu bu mutfakta karşımıza Mangu, Empanada, Paella, Mofongo, La Bandera Dominicana, Sanchocha gibi lezzetler karşımıza çıkmaktadır. Bu eşsiz lezzetlerin tadını çıkarmak için en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.