Tokyo San-jose Uçak Bileti,Tokyo San-jose Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo San Jose Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
23.Tem.2024.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

San Jose Ucuz Uçak Bileti

San Jose ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden San Jose’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. San Jose’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin San Jose’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler San Jose ziyaretlerinden önce San Jose ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun San Jose uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(CR)436
 
Priz Tipi / Voltaj
120V/ 60Hz
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
506

SAN JOSE HAKKINDA

Kosta Rika’nın başkenti olan San Jose aynı zamanda ülkenin de en büyük şehridir. San Jose, Central Valley isimli vadinin bulunduğu bölgede yer almakla birlikte, zaman içerisinde ülkenin en önemli siyasi ekonomik etkinliklerinin de yürütüldüğü bir merkez haline gelmiştir. 1736 yılında yerleşime açılan bu bölge, ilk zamanlar Villa Nuvea adını almıştır. Bu ismi almasındaki hikayesi ise İspanyol sömürgesi esnasında tütün merkezi olarak gelişme göstermesidir. Önemli ulaşım merkezlerinden biri olan San Jose, üniversiteleri ve opera binaları ile de oldukça önem arz etmektedir. Şehir merkezinde yaşayan nüfusun az olmasına rağmen ülkenin en çok çalışma merkezi olarak görülmektedir. 2006 yılında kent İbero-Amerikan Kültür Başkenti seçilmiştir. Kültür ve sanatın yanı sıra mimarisi ve tarihi yapıları ile sokaklarında farklı bir havanın olduğu bu şehri ziyaret etmek isteyen ziyaretçiler en uygun uçak biletlerini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirler.

NASIL GİDİLİR?

Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı
Kosta Rika’nın başkenti San Jose’nin 11 mil uzağında yer alan Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı, sadece şehrin değil ülkenin de en işlek havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine otobüs, taksi ve araç kiralama imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Otobüs
Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular 04:30-23:00 saatleri arasında hizmet veren otobüsler ile şehir merkezine yaklaşık 35 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Taksi
Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Teatro Nacional
Museo de Jade
Barrio Amon
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal iklimin hâkim olduğu San Jose ormanlık bir alanda konumlanmaktadır. En çok yağışı Mayıs ile Kasım ortasında alan şehri gezmek için en ideal dönem Mart ve Nisan dönemidir. Doğal manzaraları, birbirinden güzel yeşil alanları ve büyüleyici suları ile yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çeken bu şehri ziyaret etmek için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Genel olarak pirincin hakim olduğu Kosta Rika mutfağında, tavuk ve balık görmekte mümkündür. Geleneksel yollar pişirilen yemeklere genellikle balık veya tavuğun da eklendiği görülmektedir. San Jose’de yiyebileceğiniz Evli, Gallo pinto, Chifrijo, Chicharrones ve Patacones gibi lezzetler sizleri karşılamaktadır. En uygun uçak biletiniz ile tadına varabileceğiniz bu lezzetlere Ucuzucur.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.