Tokyo Quito Uçak Bileti,Tokyo Quito Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Quito Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
04.Ara.2023.Pts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Quito Ucuz Uçak Bileti

Quito ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Quito’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Quito’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Quito’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Quito’ya ziyaretlerinden önce Quito ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Quito uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(EC) 500
 
Priz Tipi / Voltaj
120 V 60 HZ
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
593

QUİTO HAKKINDA

Kito olarak dile getirilen Quito şehri, Ekvador’un başkentidir. Dünyada ikinci en yüksekte yer alan şehir olarak kayıtlara geçen Kito, 1534’te halkın İspanya’ya karşı göstermiş olduğu mücadele sonucunda kurulmuştur. Resmi dili İspanyolca olan bu şehirde İngilizce ve yerel bir dil olan Quichia da konuşulmaktadır. 300 yıllık İspanya sömürgesi sonrası altında yaşayan şehir büyük bir mücadele için direnişe başlamış fakat başarısız olmuştur. Ülkenin ekonomi, ticari ve sanayi alanında en önemli ve lider bir şehri olan Quito, yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Siz de yıl içerisinde istediğiniz zaman ziyaret edeceğiniz bu şehre en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Mariscal Sucre Havalimanı
Mariscal Sucre Havalimanı, şehir merkezinden 37 km uzaklıkta yer almaktadır. Güney Amerika’nın ve Ekvador’un en işlek havalimanı olan Mariscal Sucre Havalimanı, yolcuların şehir merkezine ulaşımı için toplu taşıma, taksi ve araç kiralama firmalarından kiralayabileceği araç imkanı sağlamaktadır.

Otobüs
Şehrin hem kuzeyine hem de güneyine doğru ulaşım imkanı sağlayan otobüsleri, havalimanına inişini gerçekleştiren yolcular rahatlıkla kullanabilirler. Havalimanı çıkış terminalinden kalkan otobüslerle şehir merkezine yaklaşık 1 saat içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Quito San Fransico Kilisesi
Plaza de la Independencia
Başpiskoposluk Sarayı
Mital Del Mundo
Calle La Ronda
Basílica del Voto Nacional
Loma el panecillo
Meryem Ana Anıtı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Alt tropikal iklimin hakim olduğu Quito’da, şehir yüksekte yer aldığı için yıl boyunca serin bir hava hakimdir. Mayıs ve Kasım ayı arasında bulunan dönem arasında kuru sezon olarak kendini gösteren şehirde gökyüzü genelde kapalıdır. Ocak ve Nisan arası kendini gösteren güneşin size eşlik etmesini istiyorsanız eğer en ucuz uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Sokak yemekleri ile kendine ayrı bir kültür edinen Ekvador mutfağı, ziyaretçiler için çok farklı deneyimler sunmaktadır. Kendine has kültürüne ait yemeklerin rahatlıkla bulunacağı bu şehirde Quimbolitos, Bolones, Aji, Çarkıfelek Meyvesi, Americana Pizza ve Churrosco gibi lezzetler seyahat esnasında yenilmeden dönülmemesi gereken yiyeceklerdir. Siz de bu lezzetlerin tadına yerinde bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.