Tokyo Podgorica Uçak Bileti,Tokyo Podgorica Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Podgorica Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
14.Haz.2024.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Podgorica Ucuz Uçak Bileti

Podgorica ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Podgorica’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Podgorica’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Podgorica’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Podgorica ziyaretlerinden önce Podgorica ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Podgorica uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(ME)97
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Karadağca
 
Telefon Kodu
81
 
Toplu Taşıma
25,12 TRY / 4,20 USD / 3,79 EURO / 40,45 SEK
 
Yemek Fiyatları
83,75 TRY / 14 USD / 12,62 EURO / 134,85 SEK

PODGORICA HAKKINDA

Karadağ’ın başkenti Podgorica ülkenin hem başkenti hem de en büyük şehridir. Yıllar içerisinde çok sayıda medeniyeti topraklarında ağırlayan bölge, bir dönem Yugoslavya’nın bünyesinde barınmış ve bu dönemde komünist fikir benimsenmiştir. Yugoslavya hakimiyeti öncesinde ise Osmanlıların bir parçası olan kent, çok farklı siyasi ve kültürel yapının etkisi altında kalmış ve bu nedenle farklı bir yeme-içme ve mimari kültürüne sahip olmuştur. Şehir yıl içerisinde Osmanlı tarafından Böğürtlen, Arnavutça “Burguriçe” ve Yugoslavya zamanındaysa “Titograd” olarak adlandırılmıştır. Podgorica kelime anlamı olarak “küçük tepenin altında bulunan” anlamına gelmektedir. Bunun nedeni ise Karadağ’ın çoğu şehrinin dağların üzerinde olması fakat başkentin tam tersi yere kurulmasından kaynaklanmaktadır.

NASIL GİDİLİR?

Podgorica Havalimanı
Karadağ’da bulunan iki havalimanından biri olan Podgorica Havalimanı, şehri merkezine 11 km uzaklıkta yer almaktadır. En uygun vadi üzerine kurulan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sunulmaktadır.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Milenyum Köprüsü (Millennium Bridge)
Stara Varos (Eski Türk Şehri)
Hercegovacka Caddesi (Hercegovacka Street)
Aziz George Kilisesi (St. George Church)
İsa’nın Dirilişi Katedrali (Cathedral of the Resurrection of Christ)
Niagara Şelalesi (Niagara Falls)
Tara Nehri Kanyonu (Tara River Canyon)
İşkodra Gölü (Lake Skadar)
Ribnica Nehri
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Podgorica’da kışlar ılık ve yağışlı yazları ise sıcak geçmektedir. Deniz turizminin gerçekleştiği Mayıs, Haziran ve Temmuz ayları oldukça sıcak ve kurak geçmektedir. Şehrin tadını çıkarmak isteyen ziyaretçiler içinse ne uygun zaman dilimi Eylül ve Ekim aylarıdır. Şehrin tadını doyasıya çıkarmak isteyen ziyaretçiler en uygun uçak biletlerini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirler.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Podgoricada mutfağında Orta Avrupa’nın en leziz yemeklerinin tadına burada bakılabilir. Genel olarak et ve et ürünleri tüketilmekte olan bu mutfakta, klasik Balkan mutfağı tatları da bulunmaktadır. Bir dönem içerisinde Osmanlı egemenliği altında kalan bu şehrin mutfağında çok sayıda Osmanlı yemekleri de bulunmaktadır. Kurutulmuş Et, Çebap, Papara, Popeci a la Podgorica gibi lezzetlerin yanında içecek olarak şehre ait olan bira ve şarapları deneyebilirsiniz. Bu eşsiz lezzet tufanının bir parçası olmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.