Tokyo Nassau Uçak Bileti,Tokyo Nassau Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Nassau Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
05.Ara.2023.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Nassau Ucuz Uçak Bileti

Nassau ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Nassau’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Nassau’a eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Nassau’a ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Nassau ziyaretlerinden önce Nassau ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Nassau uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(BS) 453
 
Priz Tipi / Voltaj
120 V / 60 Hz
 
Resmi Dil
İngilizce
 
Telefon Kodu
1242
 
Toplu Taşıma
30 TRY
 
Yemek Fiyatları
260 TRY

NASSAU HAKKINDA

Bahamalar’ın hem başkenti hem de en büyük ticaret kentlerinden biri olan Nassau, ülkenin nüfusunun büyük bir çoğunluğunu içinde barındırmaktadır. Birleşik Devletlere, Karayiplere, Kanada’ya ve İngiltere’ye her gün uçuş düzenleyen havalimanı bulundurmakla birlikte, bulunduğu ada nedeniyle “Korsan Kalesi” olarak bilinmektedir. Şehrin ismi ise Almanya’dan gelmektedir. Tarihi çok uzun yıllar öncesine dayanan bu şehir son zamanlarda adını sadece turizm alanında duyurmaktadır. Geçmişten günümüze çok sayıda etnik grubun uğradığı bu topraklar önemini gün geçtikçe arttırmış ve sahip olduğu doğal güzellikler ile büyülü bir ortam yaratmıştır. Cruise gemilerinin uğrak yeri olan Nassau, önemli turizm merkezlerinden biri olurken beyaz kumlu plajları ve berak mavi suları ile ziyaretçilerine harika bir tatil vaat ediyor. Şehir merkezinde bulunan çarşısı turistlerin en uğrak mekanlarından biri olurken, kentin batısında bulunan Ardastra Bahçeleri’nde ise çok değişik bitkiler yetişmektedir. Siz de bu büyüye kapılmak istiyorsanız en uygun Nassau uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı
Eski adıyla Nassau Havalimanı olarak bilinen ve şimdiki adı Lynden Pindling olan havalimanı, başkent Nassau’un batısında bulunan New Providence’da yer almaktadır.

Havayolu Servisleri
Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışında bulunan shuttlelardan yararlanabilirsiniz. İnişinizden önce rezarvasyonda yapabilir, şehre vardığınızda hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular havalimanının terminal çıkışında yer alan taksiler ile şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Araç Kiralama
Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Atlantis Paradise Island
Paradise Island
Salt Cay
Fort Fincastle
Cable Beach
Cabbage Beach
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal Muson ikliminin hakim olduğu Nassau, yılın her dönemi yüksek sıcaklıklar ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Fakat Haziran ve Kasım aylarında yaşanan kasırgalar nedeniyle tatil ziyareti için çok uygun bir dönem değildir. Bu nedenle masmavi denizin, sıcak kumların ve içleri ısıtan güneşin tadını çıkarmak için en uygun dönem ilkbahardır. Siz de bu muhteşem deneyime sahip olmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Ada şehri olan Nassau’da suya kıyısı olan diğer şehirler gibi mutfağında balık ve deniz ürünlerini ağırlamaktadır. İstiridye, karides, ıstakoz gibi çeşitlerin ağırlıklı olduğu bu mutfakta balık ürünleri dışında dünya mutfakları da yer almaktadır. Her damak zevkine uygun lezzetlerin bulunabileceği Bahama mutfağında, baharat ve aroma bol bol kullanılmaktadır. Siz de bu lezzetlerin tadını muhteşem bir manzara eşliğinde çıkarmak istiyorsanız en ucuz uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.