Tokyo Dublin Uçak Bileti,Tokyo Dublin Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Dublin Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
07.Ara.2023.Per
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Dublin Ucuz Uçak Bileti

Dublin ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Dublin’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Dublin’in eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Dublin’i ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Dublin ziyaretlerinden önce Dublin ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Dublin uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(IE) 007
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V /50 Hz
 
Resmi Dil
İngilizce
 
Telefon Kodu
353
 
Toplu Taşıma
66.50 TRY
 
Yemek Fiyatları
209.37 TRY

DUBLİN HAKKINDA

İrlanda’nın hem başkenti hem de en büyük şehri olan Dublin, Liffey Nehri’nin üzerine kurulmuş ve Kuzey ile Güney olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Geçmişi M.Ö. 1. yüzyıla dayanan şehir, Vikinglerin şehri keşfetmesinin ardından kasaba olarak kendini göstermeye başlamıştır. Şehrin ismi Vikingler tarafından konulan ve siyah havuz anlamına gelen Dubh Linn isminden türetilmiştir. İlerleyen yıllar içerisinde Hristiyanlığı benimsemesi, sırasıyla İskandinavların ve son olarak Danimarkalıların eline geçen şehir, yıllar içerisinde gelişim göstermiştir. 1170 yılında ise son bir milletin egemenliği altına giren Dublin, 1922’de bağımsızlığını ilan etmiş ve İrlanda’nın başkenti olmuştur. Orta Çağ’dan beri çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan bu şehirde her kültürün geride bıraktığı izlere günümüzde de rastlamak mümkündür. Ülkenin kalbi olarak anılan Dublin, kültür ve sanat merkezlerinden biri olarak da adından söz ettirmektedir. Jonathan Swift, Oscar Wilde, William Butler Yeats, James Joyce, George Bernard Shaw, Samuel Beckett gibi önemli yazarları barındıran şehir sadece edebiyat değil aynı zamanda alanında da çok sayıda müzeyi içinde barındırmaktadır. Eğitim alanında kendini geliştiren Dublin’de çok sayıda üniversite de bulunmaktadır. Dünya merkezlerinden biri haline gelen Dublin’in tadını çıkarmak için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Dublin Havalimanı
İrlanda’nın başkentinde bulunan Dublin Havalimanı, şehir merkezine 10 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Metro
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular şehir merkezinde bulunan Parnell Meydanı ve O’Connell’a havalimanından kalkan metro ile ulaşım sağlayabilirler. Havalimanının zemin katından bulunan metro hattından hareket eden metrolar ile kısa bir süre içerisinde istediğiniz noktaya kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs
Air Link ve Air Coach’un verdiği ulaşım hizmetleri ile şehir merkezine otobüs ile kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 15 dakika içerisinde hareket eden otobüslerden 747 numaralı hat ile Parnell Meydan’ına ulaşım sağlayabilirsiniz. Terminal çıkışından kalkan 16-16C-33-41 ve 41C nolu hatlar ile şehir merkezinin çeşitli noktalarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Havalimanına inişini gerçekleştiren yolcular Terminal 1 ve 2 nolu çıkışlarda bulunan taksi duraklarından kalkan taksiler ile 20 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Molly Malone Heykeli
The Stag’s Head
Belediye Binası
Dublin Kalesi
Tarihi Ortaçağ Limanı
St.Patrick Parkı
St.Patrick Katedrali
Marsh Kütüphanesi
Hendel Müzikevi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Ilıman bir iklime sahip olan Dublin’de aşırı sıcak ya da aşırı soğuk kavramı yoktur. Kışları yumuşak geçen bu şehirde, yazları sıcak ve güneşli bir hava hakimdir. Dublin’i gezmek içinse ne ideal dönem Mayıs ve Haziran aylarıdır. Siz de festivalleri ve etkinlikleri ile yazınızın güzel geçmesini istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

İrlanda mutfağında sebze ve meyveler ön plana çıkarken, genel olarak balık ürünleri tüketilmektedir. Patatesin de yerinin ayrı olduğu bu mutfakta diğer mutfaklardan izler görülmemektedir. Irish Stew, Galway Oysters, Soda Bread, Cockles and Mussels, Coddle Dublin ve Colcannon gibi kendine has yiyeceklerinin yanı sıra yemekler ile birlikte tüketilebilecek olan Irish Coffee’de oldukçe enfes lezzetlerden birisidir. Siz de bu lezzetlerin tadına kendi yerinde bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.