Tokyo Batman Uçak Bileti,Tokyo Batman Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Batman Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
24.Tem.2024.Çar
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Batman Ucuz Uçak Bileti

Batman ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Batman’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Batman’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Batman’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Batman ziyaretlerinden önce Batman ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Batman uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
488
 
Toplu Taşıma
5.7 TRY
 
Yemek Fiyatları
27 TRY

BATMAN HAKKINDA

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Batman, Dicle Nehri’nin varlığı ve zengin tarihi ile Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biridir. Şehrin tarihi Sümerler’e kadar uzanmaktadır. Yapılan araştırmalara göre İluh Tepesi olarak adlandırılan bu yerin aslında doğal bir oluşum ile var olmadığı, yapay bir şekilde yapıldığı ortaya çıkmıştır. 1940 yılında ise bu civarda petrol bulunmuştur. Bataklık bir alan üzerine kurulduğu için şehrin zaman içerisinde aşağı çekilip yer altına doğru çöktüğü düşünülmektedir. Batman isminin de bu şekilde meydana geldiği düşünülmektedir. Dicle’nin ağır bir geçmiş ile aktığı bu şehir antik çağların geride bıraktığı kalıntılar varlığını bu şehirde hala sürdürmektedir. Aynı zamanda ünlü isimleri ağırlayan şehirden tanınmış sanat tarihçisi Tahsin Acet’te Batman doğumludur. Coğrafyası nedeniyle küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık ile geçimini sağlayan halk kendine ait birçok yöresel lezzet ile de adından söz ettirmektedir. Dağlar ile çevrili olan bu şehrin o eşşsiz dağ manzaraları fotoğraflarda serginlenmek için ziyaretçilerini beklemektedir. Tüm bunların yanı sıra sahip olduğu bini aşkın mağaralarıyla, tarihi yapılarıyla ve doğal güzellikleri ile Batman, ziyaretçilerine muhteşem deneyimler sunuyor. Siz de bu deneyimlerden faydalanmak istiyorsanız Ucuzucur.com’u ziyaret edebilir ve size en uygun uçak biletini bulabilirsiniz. 

NASIL GİDİLİR?

Batman Havalimanı
Batman’ın işlek havalimanı olan Batman Havalimanı, merkezde yer almaktadır. Şehir merkezine 7 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır. 

Belediye Otobüsleri
Batman Havalimanı’na ulaşan yolcular 1A, 2A, 3A, 4A ve 5A sefer sayılı belediye otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 40 dakikada kolaylıkla ulaşabilirler. 

Taksi
Batman Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 25 TL ücret ödeyip 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Batman Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler. 

NERELERİ GEZMELİ?
 

Memikan Köprüsü
Malabadi Köprüsü
On Kemerli DDY Köprüsü
Hızır Bey Camii
Mor Kiryakus Manastırı
Mor Aho Manastırı
Bozikan Kalesi
Hallan Çemi Höyüğü
Hasankeyf Mağaraları
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Güneydoğu Anadolu Bölgesi şehirlerinden biri olan Batman’da uzak Akdeniz iklimi hakimdir. Kışları sert ve soğuk geçen bu şehir, yazları ise çok sıcak geçmektedir. Şehrin doğal güzelliklerini ve tarihi yapılarını görmek isteyen ziyaretçiler için en ideal zaman dilimi ilkbahar ve sonbahar dönemidir. Bu dönemlerde kaçırılmayacak en ucuz uçak biletlerini Ucuzucur.com’da bulabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Batman, mutfak konusunda çeşitli yöresel lezzetlere sahiptir. Şehrin farklı yerlerinde  yapılan Ayran Çorbası, Kuru Dolma, Kaburga Dolması, Türlü, İçli Köfte ve Perde Pilavı şehrin en meşhur yiyecekleri arasında olup tadılmadan dönülmeyecek lezzetler arasındandır. Bu enfes lezzetlerin tadına bakmak isteyen ziyareçiler yıl içerisinde en ucuz uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirler

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.