Tokyo Banjul Uçak Bileti,Tokyo Banjul Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Banjul Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
01.Ara.2023.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Banjul Ucuz Uçak Bileti

Banjul ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Banjul’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Banjul’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Banjul’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Banjul ziyaretlerinden önce Banjul ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Banjul uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(GM) 252
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V /50 Hz
 
Resmi Dil
İngilizce
 
Telefon Kodu
220

BANJUL HAKKINDA

Afrika kıtasındaki Gambuya ülkesinin başkenti olan Banjul, ülkenin en büyük 6. şehridir. Atlantik Okyanusu’nun kıyısına, kum tanecikleri üzerine kurulan şehir, yerleşimin olmadığı zamanlarda ormanlık bir alanla kaplıydı. Yoğun bambu ağaçları ile kaplı olan bu şehir, yerel halkın kendi dillerinde “Bambu Adası” anlamına gelen kelimeden şimdiki ismine kavuşmuştur. Şehrin sınırları adadan ve bataklıktan oluştuğu için şehrin genişleme imkanı yoktur. Tarihinde ilk olarak İngilizleirn sömürgesi altında olan bu şehir, Bathurst olarak adlandırılmıştır. Şehir ilk olarak ticaret alanında gelişmiş ve özellikle köle ticareti limanından gerçekleşmiştir. Köle ticaretinin son vermesi ile askeri merkez konumuna gelen bu şehir, günümüzde sahip olduğu mimari yapılar ile oldukça ünlüdür. Kaleler ve mevziler 2003 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınmıştır. Köle ticaretini engellemek amacı ile kurulan bu kale ve mevzilerden geriye sadece yıkıntılar kalmıştır. Sahip olduğu doğal güzellikleri, mimari yapısı ve kendine has kültürü ile oldukça ilgi çeken bu şehir yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Siz de bu büyülü şehrin tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Banjul Uluslararası Havalimanı
Gambiya’nın başkenti Banjul’da, Yundum Uluslararası Havalimanı olarak da bilinen havalimanı, terminal önünden kalkan taksi ve araç kiralama firmalarından kiralanan araçlar ile şehir merkezine ulaşım hizmeti vermektedir.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Arch 22
Kololi Beach
Albert Market
Feribot Terminali
Eski Şehir Bölgesi
22 Temmuz Meydanı
Senegambia Bölgeleri
Gammbiya Ulusal Müzesi
Kiang West Ulusal Parkı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropik bir iklime sahip olan Banjul’da, Temmuz ve Ekim aylarında oldukça yağışlı ve sıcaktır. Bu durumun tam aksine Kasım ve Haziran aylarında serin ve yağışsız geçmektedir. Hava sıcaklığının seyahatinizi engellemesini istemiyorsanız eğer en uygun uçak biletinizi Kasım- Şubat arası bir döneme satın alabilirsiniz. En ucuz uçak bileti için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Gambiya mutfağında bizi karşılayan ilk yiyecek tabiki de deniz ürünleridir. Balıkçılığın geliştiği bu şehirde, menülerde balık ve deniz ürünler olmazsa olmazlardandır. Sadece kendi yöresel yemeklerine değil dünya yemeklerini de mutfağında barındıran bu kültürde, Türk mutfağı da karşımıza çıkmaktadır. Kültürlerin harmanlandığı bu mutfağı tadına yerinde bakmak için en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.