Stockholm Quito Uçak Bileti,Stockholm Quito Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Quito Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Oca.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Quito Ucuz Uçak Bileti

Quito ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Quito’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Quito’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Quito’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Quito’ya ziyaretlerinden önce Quito ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Quito uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(EC) 500
 
Priz Tipi / Voltaj
120 V 60 HZ
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
593

QUİTO HAKKINDA

Kito olarak dile getirilen Quito şehri, Ekvador’un başkentidir. Dünyada ikinci en yüksekte yer alan şehir olarak kayıtlara geçen Kito, 1534’te halkın İspanya’ya karşı göstermiş olduğu mücadele sonucunda kurulmuştur. Resmi dili İspanyolca olan bu şehirde İngilizce ve yerel bir dil olan Quichia da konuşulmaktadır. 300 yıllık İspanya sömürgesi sonrası altında yaşayan şehir büyük bir mücadele için direnişe başlamış fakat başarısız olmuştur. Ülkenin ekonomi, ticari ve sanayi alanında en önemli ve lider bir şehri olan Quito, yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Siz de yıl içerisinde istediğiniz zaman ziyaret edeceğiniz bu şehre en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Mariscal Sucre Havalimanı
Mariscal Sucre Havalimanı, şehir merkezinden 37 km uzaklıkta yer almaktadır. Güney Amerika’nın ve Ekvador’un en işlek havalimanı olan Mariscal Sucre Havalimanı, yolcuların şehir merkezine ulaşımı için toplu taşıma, taksi ve araç kiralama firmalarından kiralayabileceği araç imkanı sağlamaktadır.

Otobüs
Şehrin hem kuzeyine hem de güneyine doğru ulaşım imkanı sağlayan otobüsleri, havalimanına inişini gerçekleştiren yolcular rahatlıkla kullanabilirler. Havalimanı çıkış terminalinden kalkan otobüslerle şehir merkezine yaklaşık 1 saat içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Quito San Fransico Kilisesi
Plaza de la Independencia
Başpiskoposluk Sarayı
Mital Del Mundo
Calle La Ronda
Basílica del Voto Nacional
Loma el panecillo
Meryem Ana Anıtı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Alt tropikal iklimin hakim olduğu Quito’da, şehir yüksekte yer aldığı için yıl boyunca serin bir hava hakimdir. Mayıs ve Kasım ayı arasında bulunan dönem arasında kuru sezon olarak kendini gösteren şehirde gökyüzü genelde kapalıdır. Ocak ve Nisan arası kendini gösteren güneşin size eşlik etmesini istiyorsanız eğer en ucuz uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Sokak yemekleri ile kendine ayrı bir kültür edinen Ekvador mutfağı, ziyaretçiler için çok farklı deneyimler sunmaktadır. Kendine has kültürüne ait yemeklerin rahatlıkla bulunacağı bu şehirde Quimbolitos, Bolones, Aji, Çarkıfelek Meyvesi, Americana Pizza ve Churrosco gibi lezzetler seyahat esnasında yenilmeden dönülmemesi gereken yiyeceklerdir. Siz de bu lezzetlerin tadına yerinde bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.