Stockholm Nevsehir Uçak Bileti,Stockholm Nevsehir Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Nevşehir Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
26.Oca.2022.Çar
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Nevşehir Ucuz Uçak Bileti

Nevşehir ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Nevşehir’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Nevşehir’in eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Nevşehir’i ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Nevşehir ziyaretlerinden önce Nevşehir ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Nevşehir uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
384
 
Toplu Taşıma
10 TRY
 
Yemek Fiyatları
27 TRY

NEVŞEHİR HAKKINDA

Nevşehir, Hasan, Erciyes ve Melendiz dağları gibi eski yanardağların lav ve küllerinin birikmesiyle oluşmuş olup bir plato üzerinde yer almaktadır. Ülkenin en uzun akarsuyu sayılan Kızılırmak buradan geçip denize dökülmektedir. 3000 yüzyıl öncesine dayanan tozlu tarihinde Hititler, Persler, Makedonyalılar, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi birçok devlet burada barınmışlardır. Osmanlıların hakimiyeti sırasında Muşkara olarak bilinen bir köy olarak varlığını sürdüren şehir, 18. yüzyılda yeni şehir anlamına gelen şu anki ismine kavuştu. Nevşehir genellikle sahip olduğu doğal güzelliklerinden biri olan Kapadokya ile anılmaktadır. Güzel atlar anlamına gelen Katpatuka da Kapadokya’nın bir diğer adıdır. Günümüzde halk tarafından şehir Güzel Atlar Diyarı olarak bilinmektedir. Doğal oluşumlardan meydana gelen ve volkanik yapısı ile dünya tarafından bilinen bu şehir, yerli ve yabancı turistler tarafından dünyada gezilmesi yerler arasına girmiştir.Ayrıca ünlü Türk düşünürü Hacı Bektaş-ı Veli ile Osmanlı döneminin yüksek mevkiliye sahip sadrazamlarından İbrahim Paşa’nın da Nevşehir’de yaşamış olması bu il için oldukça önemlidir. Bununla birlikte Hacı- Bektaş-ı Veli adına şehir içerisinde üniversite de bulunmasından ötürü şehrin nüfusunun çoğunu da öğrenciler oluşturmaktadır. Anılarınıza ekleyeceğiniz bu egzotik seyahati planlamadan önce Ucuzucur.com’u ziyaret edebilir ve en ucuz Nevşehir uçak biletine sahip olabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Nevşehir Kapadokya Havalimanı
Nevşehir Kapadokya Havalimanı Gülşehir ilçesinde bulunmaktadır. Şehir merkezine 30 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları, ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Minibüs
Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan Gülşehir merkeze minibüs ile gidebilir. Buradan kalkan belediye otobüsleri ile Nevşehir’e, yaklaşık 2 saat gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Taksi
Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan şehir merkezine daha hızlı ve konforlu ulaşmak isteyen yolcular, ortalama 85-90 TL bir ücretle 40 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşabilirler.

Araç Kiralama
Nevşehir Kapadokya Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Göreme Açık Hava Müzesi
Üç Güzeller
Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi ve Müzesi
Ihlara Vadisi
Yeraltı Şehirleri
Temenni Tepesi
Zelve Vadisi
Nevşehir Kalesi
Kaymaklı Yeraltı Şehri

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Coğrafi konumu nedeniyle ve yıl içerisinde gerçekleşen pek çok etkinlik ile Nevşehir yılın her mevsimi ziyarete açık bir yerdir. Fakat iklimi nedeniyle genellikle yaz mevsimi tercih edilmektedir. Gastronomi, müzik ve sanat alanında yıl içerisinde pek çok etkinlik ve festival düzenleyen Nevşehir, yılın çoğu zamanı ziyaretçi akınına uğramaktadır. Etkinliklerin ve festivallerin bir parçası olmak isteyen ziyaretçiler Ucuzucur.com üzerinden en uygun uçak biletine sahip olabilirler.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Nevşehir denince gastronomi açısından akla ilk gelen yerler Uçhisar, Ürgüp ve Göreme’dir. Bu üç yerin birleşimi Kapadokya’yı oluşturmaktadır. Yıl içerisinde yoğun bir şekilde yerli ve yabancı turist ağırlayan Kapadokya’nın kendine has yöresel lezzetleri de bulunmaktadır. Bölgenin en meşhur lezzeti olan Testi Kebabı, adından da anlaşıldığı üzere bir testinin içinde sunulmaktadır. Bu enfes lezzetin dışında Sac Tava ve Kur Kaymağı’nın tadına da bakılması önerilir. Farklı damaklara dahi hitap eden bu lezzetlerin tadına bakmak isteyen ziyaretçiler hemen Ucuzucur.com’u ziyaret edebilir ve en uygun Nevşehir uçak biletine sahip olabilirler.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.