Stockholm Kuala-lumpur Uçak Bileti,Stockholm Kuala-lumpur Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Kuala Lumpur Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
12.Ağu.2022.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Kuala Lumpur Ucuz Uçak Bileti

Kuala Lumpur ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Kuala Lumpur’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Kuala Lumpur’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Kuala Lumpur’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Kuala Lumpur ziyaretlerinden önce Kuala Lumpur ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Kuala Lumpur uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(MY)751
 
Priz Tipi / Voltaj
240 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Malayca
 
Telefon Kodu
3
 
Toplu Taşıma
14 TRY / 2,34 USD / 2,11 EURO / 22,55 SEK
 
Yemek Fiyatları
81 TRY / 13,54 USD / 12,21 EURO / 130 SEK

KUALA LUMPUR HAKKINDA

Malezya’nın hem başkenti hem de finans merkezi olan Kuala Lumpur, iki nehrin kesiştiği çamurlu kavşak anlamına gelmektedir. Sadece Malezya’nın değil dünya çapında da finans ve turizm alanında oldukça önemli bir merkez olan Kuala Lumpur, 1857 yılında kurulmuş ve Selangor Sultanlığı’nın hâkimiyeti altında kalmıştır. Geçmiş tarihinde birçok medeniyet ve devlet tarafından kontrol altına alınan Kuala Lumpar özellikle II. Dünya Savaşı’nda büyük hasar almıştır. Japonların ülkeyi ederken tüm mimari yapıları, tarihi güzellikleri yok ettiği kaynaklarda açıkça belirtilmiştir. Japonya tarafından işhale uğrayan şehirde yaşayan halka Japonya kültürü dayatılmıştır. Uzun yıllar boyunca büyük bir hasar alan bu şehir, savaşların ardından bağımsızlığını ilan etmiştir. Özgürlüğüne kavuşan şehir gelişmeye başlamış ve bir Avrupa şehri edasında dünya ticaretinde, siyasetinde ve kültüründe önemli bir yer edinmiştir. Sahip olduğu farklı atmosferi ile ziyaretçilerine attıkları ilk adımda bunu hissettiren Kuala Lumpur, Asya kültürünü ve tarihini oldukça iyi bir şekilde göstermektedir. Siz de bu kültürün ve doğal güzelliklerin tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı
Malezya’nın en işlek havalimanlarından biri olan Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 45 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine tren, otobüs, taksi ve araç kiralama gibi imkânlar sağlanmaktadır.

Tren
Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular terminal çıkışında bulunan ERL trenleri ile şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı çıkışında bulunan otobüs duraklarından kalkan normal otobüslerin yanı sıra daha hızlı olan Express otobüsler de bulunmaktadır.

Taksi
Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Petronas İkiz Kuleleri
Batu Caves
Menara KL Tower
Merdeka Meydanı
Central Market
Chinatown
Thean Hou Temple
Little India
Kuş Parkı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal yağmur ormanı ikliminin hâkim olduğu Kuala Lumpur’da yılın çoğu zamanı yağışlı ve ılık geçmektedir. Yılın hemen hemen her zamanı yerli ve yabancı turist akınına uğrayan şehri ziyaret etmek en uygun zaman dilimi Mart ve Nisan aylarıdır. Farklı atmosferi ile oldukça dikkat çeken bu şehrin doğal güzelliklerinin, mimari yapılarının ve tarihi güzelliklerinin tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Her türlü millete ait yemek kültürünün birleştiği Malezya mutfağında Malaylar, Çinliler ve Hintlilere ait lezzetler yer almaktadır. Pirincin önemli bir yer tuttuğu bu mutfakta aynı zamanda balık ve deniz ürünleri de sık sık tüketilmektedir. Karambola, Tanduri, Biryani Pilavi, Jak Meyvesi ve Hainan Usulü Tavuk şehri ziyaret esnasında tadılması gereken lezzetler arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra şehirde yetiştirilen meyveler de oldukça lezzetli ve doğal olup siz ziyaretçilerini beklemektedir. Siz de en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilir ve bu eşsiz deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.