Stockholm Isparta Uçak Bileti,Stockholm Isparta Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Isparta Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Oca.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Isparta Ucuz Uçak Bileti

Isparta ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Isparta’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Isparta’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Isparta’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Isparta ziyaretlerinden önce Isparta ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Isparta uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
246
 
Toplu Taşıma
45.5 TRY
 
Yemek Fiyatları
27 TRY

ISPARTA HAKKINDA

Akdeniz Bölgesi’nin kuzeyinde yer alan Isparta, gül ve lavanta bahçeleri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Gülleriyle birlikte halı dokuma sanatı ile de ünlü olan şehirlerimizden biridir.  Tarihi Paleotik Çağ’a dayanan şehir, Göller Bölgesi’nde yer almaktadır. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapan Isparta, Bergama, Roma ve Doğu Roma İmparatorlukları'nın da hakimiyeti altına girmiştir. Yüzyıllar boyunca farklı kültürdeki medeniyetleri toprağında ağırlayan bu şehrin ekonomisini çoğunlukla tarım ve hayvancılık karşılamaktadır. İki farklı türün bir araya gelmesi ile oluşan ve “Fındık Gülü” olarak adlandırılan gül çeşidi ile sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünyada da adından sıkça söz ettiren gülü ile ünlü olan bu şehir, dünyanın gül yağı ihtiyacını büyük oranda karşılamaktadır. Gülü bu kadar ünlü olan bu şehirde Gül Festivali’nin gerçekleşmesi elbette kaçınılmazdır. Her sene düzenlenen Gül Festivali’yle birlikte lavanta bahçelerini de ziyaretçilerine sunmaktadır. Eğitim, kültür ve sanat alanlarında gelişim gösteren şehir de Süleyman Demirel Üniversitesi sayesinde öğrenci nüfusu da oldukça fazladır. Üniversitenin yıl içinde gerçekleştirdiği etkinlikler ve festivaller şehrin olağan akışına artış getirmiştir. Bünyesinde akarsular, barajlar ve göller bulunduran Isparta, yerli ve yabancı turistler birçok doğal güzellik sunmaktadır. Bulunduğu coğrafi konumu nedeniyle Türkiye’nin uğrak noktalarından biri haline gelmiştir. Kendine has dokusu ile adından sıkça söz ettiren bu şehri ziyaret etmek isterseniz Ucuzucur.com üzerinden en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı
Isparta’nın işlek havalimanı olan Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, Keçiborlu lçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 30 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Otobüs
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan S.S. 52 Nolu Gülkent Otobüsçüler ve Servisçiler Mot. Tas. Kooperatifi tarafından sunulan toplu taşıma araçları ile şehir merkezine yaklaşık 1 saat içerisinde ulaşabilirsiniz.

Taksi
Şehir merkezine hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmak isteyen yolcular havalimanından 24 saat hizmet veren taksitleri kullanabilir ve 100 TL civarında bir ücretle şehir merkezine 35 dakika içerisinde ulaşabilirler. 

Araç Kiralama
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’na inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler. 

 

NERELERİ GEZMELİ?
 

Yazılı Kanyon
Aya Payana Kilisesi
Ayastefanos Kilisesi
Kovada Gölü
Eğirdir Gölü
Kutlubey Ulu Cami
Uluborlu Kalesi
Men Tapınağı
İnönü Mağarası
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Akdeniz Bölgesi’nde bulunan Isparta’da hem karasal hem de Akdeniz iklimi görülmektedir. Kış aylarında yağışlı ve serin geçen Isparta’da yaz ayları oldukça sıcak ve kuraktır. Bu nedenle yağışa yakalanmak istemeyen ziyaretçiler için en ideal dönem Nisan ve Mayıs ayları olacaktır. Siz de Nisan ve Mayıs döneminde bu güzel şehri ziyaret etmek istiyorsanız en uygun uçak bileti için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Tarım ve meyvecilik alanında ön plana çıkan Isparta’da zengin çeşitliliğe sahip bir yöresel mutfak yer almaktadır. Çorba olarak Top Tarhana, İrmik Çorbası ve Oğmaş öne çıkan lezzetlerin başında gelmektedir. Isparta ile özdeşleşen bir diğer yemek ise Fırın Kebabı’dır. Bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmak istiyorsanız yıl boyunca en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.