Stockholm Bandar-seri-begawan Uçak Bileti,Stockholm Bandar-seri-begawan Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Bandar Seri Begawan Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
26.Oca.2022.Çar
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Bandar Seri Begawan Ucuz Uçak Bileti

Bandar Seri Begawan ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Bandar Seri Begawan’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Bandar Seri Begawan’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Bandar Seri Begawan’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Bandar Seri Begawan ziyaretlerinden önce Bandar Seri Begawan ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Bandar Seri Begawan uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
BN (703)
 
Priz Tipi / Voltaj
240 V 50 HZ
 
Resmi Dil
Malayca
 
Telefon Kodu
673
 
Toplu Taşıma
17 TRY
 
Yemek Fiyatları
83,75 TRY

BANDAR SERI BEGAWAN HAKKINDA

Brunei Şehri olarak bilinen Bandar Seri Begawan, Bruni ülkesinin başkentidir. Konuşulan dil Malayca olmakla birlikte şehrin ismi “Tanrıların Ruhu” anlamına gelmektedir. Şehre ismini III. Sultan Omar Ali Saifuddien tarafından verilmiş olup şehir şeriatla yönetilmektedir. Şehre ilk yerleşim 6. ve 7. yüzyılda Malaylar tarafından deniz ticareti yapılırken gerçekleşmiştir. Brunei Nehri’nin kuzeyinde bulunan Bandar Seri Begawan, yıllar içerisinde önemli limanlardan biri haline gelmiştir. Deniz ticaretinin yanı sıra petrol ve doğalgaz ile ekonomik geçimini sağlayan şehirde çok sayıda tarihi yapı bulunmaktadır. Siz de farklı bir havası olan bu şehrin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletiniz Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Brunei Uluslararası Havalimanı
Brunei Uluslararası Havalimanı, Brunei ülkesinin öncelikli havalimanlarından biri olmakla birlikte ülkenin başkenti Bander Seri Begawan’da bulunmaktadır. 1953 yılından itibaren kurumsal olarak hava taşımacılığı için hizmete girmiş olan Brunei Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüs, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sunulmaktadır.

Otobüs
Brunei Uluslararası Havalimanı’na ulaşan yolcular çıkış terminalinde bulunan mor renkli otobüsler ile şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 23-24- 36 ve 38 numaralı otobüsler saat 18:00’a kadar hizmet vermektedir.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları gideceğiniz yöne göre değişiklik gösterirken, şehir merkezine 20 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi

NERELERİ GEZMELİ?
 

Sultan'ın Başkanlık Sarayı
Sultan Ömer Ali Seyfeddin Camii
Sultan Hassanal Bolkiah Camii
Şerif Ali Türbesi
Kampong Ayer Bölgesi
Malay Teknoloji Müzesi
Sultan Bolkaih Türbesi
Kampong Ayer
Brunei Müzesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Yıl boyunca sıcaklık ortalaması 27 derece olan şehirde seyahat için ne uygun dönem yağışın en az olduğu dönem olan Şubat ve Mart aylarıdır. Yılın geri kalanında yağışlı olan bu şehirde 15 Temmuz ve Çin Yeni Yılı da kutlanmaktadır. Bu özel günler için satın alabileceğiniz en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Brunei mutfağının sahip olduğu yöresel yemekleri rahatlıkla bulabileceğiniz Bandar Seri Begavan’da damak tadınıza uygun lezzetleri bulmak çok kolay. Malezya, Singapur, Hindistan ve Çin gibi mutfakların etkisinde kalarak hazırlanan bu mutfakta genel olarak pirinç, köri, tavuk ve biftek yer almaktadır. Ananaslı Kek, Katilapam, Karidesli Mango Salatas, Kuih Calak, Kuih Cara Pusu, Mee Goreng, Nasi ya da Pilav gibi yöresel lezzetlerin tadına yerinde bakmak için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.