Stockholm Amsterdam Uçak Bileti,Stockholm Amsterdam Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Stockholm Amsterdam Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
22.Oca.2022.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Skavsta Havalimanı
Skavsta Havalimanı İsveç’in uluslararası statüde olan orta ölçekli bir havalimanıdır. Şehir merkezine 100 km uzaklıkta yer alan bu havalimanından çok sayıda ulaşım aracı alternatifi bulunmaktadır.

Tren
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanına 7 km uzaklıkta bulunan ve havalimanından kalkan 515 numaralı otobüs ile tren istasyonuna ulaşabilir, şehir merkezine rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Skavsta Havalimanı’na iniş yapan yolcular otobüs terminalinden kalkan 515 numaralı otobüs ile şehir merkezine rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirler.

Taksi
Skavsta Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı ve kolay yol taksilerdir. Uçağınız indikten sonra sizi bekleyen taksilere binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Skavsta Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışlarında bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Arlanda Havalimanı
Arlanda Havalimanı İsveç’in en büyük havalimanlarından biri olup şehir merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. İskandinav ülkelerinin arasında en büyük 3.havalimanı olan Arlanda Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birçok alternatif ulaşım aracı bulmak mümkündür. Taksi, otobüs, araç kiralama, tren ve hatta helikopter ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Otobüs
Arlanda Havalimanı’nın şehir merkezine otobüs ile ulaşım mümkün olmakla birlikte havaalanının Terminal 2 – 3 – 4 ve 5 numaralı çıkışlarında yer alan otobüs duraklarına ulaşılabilir. 1 numaralı ve 7 numaralı otobüs durağından kalkan bu otobüsle rile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tren
Arlanda Havalimanı’na ulaşan yolcular, havalimanında bulunan Arlanda Merkez istasyonundan kalkan trenler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Duraklara uğramadan direkt giden hızlı trenler ile Stockholm şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde ulaşmak mümkünken banliyö tren tercih eden yolcular Stockholm’e 38, Uppsala’ya 18 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilirler.

Helikopter
Havayolu ile şehir merkezine ulaşmak isteyen ziyaretçiler için helikopter seçeneği bulunuyor. Havalimanında helikopter çağırarak şehir merkezine helikopter ile gidebilirsiniz.

Araç Kiralama
Arlanda Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, Terminal 2- 4 ve 5 numaralı çıkışlardan bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayabilir ve gitmek istedikleri rotaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Amsterdam Ucuz Uçak Bileti

Amsterdam ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Amsterdam’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Amsterdam eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Amsterdam’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Amsterdam ziyaretlerinden önce Amsterdam ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Amsterdam uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(NL) 003
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V /50 Hz
 
Resmi Dil
Flemenkçe
 
Telefon Kodu
31
 
Toplu Taşıma
77.77 TRY
 
Yemek Fiyatları
209.37 TRY

AMSTERDAM HAKKINDA

Tarihi 12. yüzyıla kadar dayanan şehir, ilk zamanlar bir balıkçı köyü olarak kurulmuş bir ticaret şehridir. O dönemin en meşhur ticaret şehri olmasıyla birlikte kültür bakımından da bir o kadar etkili bir şehir haline gelmiştir. Amstel Nehri’nin kıyısında yaşayan balıkçılar yakın bir su yolu üzerinde bir köprü kurmuşlardır ve bu köprü köy halkının su yolundan etkilenmemesi için korunma ve baraj görevinde kullanılmıştır. Her ne kadar kayıtlarda yerleşimin 12. yy’da gerçekleştiği belirtilse de 2005-2012 yılları arasında yapılan kazılar sonucu ortaya çıkan kalıntılar Amterdam şehrine yerleşimin daha eskiye dayandığını göstermektedir. Neolitik Çağ’dan kalan bu kalıntılar, M.Ö. 2600’lü yıllarda buradaki yaşamın varlığını göstermiştir. Zengin tarihinin yanı sıra parasal yönde de en önemli merkezlerden biridir. Ticari ve ekonomi alanında da dünya merkezlerinden biri olarak önplana çıkmaktadır. 17. yüzyılın kültürel yapısını günümüzde hala yaşatan şehir, birbirinden estetik duran binaları ve tarihi eserleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Dünya çapında ziyaret edilen 5. merkez noktası olan Amsterdam, yıllar içerisinde Anna Frank, Rembrandt van Rjin ve Vincent van Gogh gibi önemli isimleri de barındırmıştır. Yıl içerisinde yerli ve yabancı olmak üzere çok sayıda turist ağırlayan bu şehir 1928 yılında Yaz Olimpiyatları’na ev sahipliği yapmıştır. Kanalları, müzeleri ve eşsiz atmosferi ile ziyaretçilerini bekleyen Amsterdam için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Amsterdam Schiphol Havalimanı
Amsterdam Schiphol Havalimanı şehre yaklaşık 15 km mesafede bulunan dünya sıralamasında en büyük havalimanlarından biridir. 2015 yılında 58,3 milyon yolcuya hizmet vermekle birlikte bünyesinde 3 terminali ve toplam 6 tane pisti bulunmaktadır.

Tren
Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan şehre seyahat ederken tren kullanmak isteyen yolcular için Schiphol Tren İstasyonu’ndan 15 dakika bir tren kalkmaktadır. Bu trenler ile Amsterdam Zuid ve Rai bölgelerine tren ile 25 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Otobüs
Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan şehre ulaşımında otobüs kullanmak isteyen yolcular terminal B9’dan 197 ve 370 numaralı araçlar ile kent merkezine ulaşabilirler. 15 dakika arayla kalkan bu araçlar ile yaklaşık 30-40 dakika gibi bir süre içerisinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi
Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlamak isteyen yolcular için havalimanından kalkan taksiler mevcuttur. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir. Taksi duraklarına geliş terminali dışında kalan bölümden ulaşabilir ve kendi tercihinize göre ister özel ister paylaşımlı taksileri tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine yaklaşık 25-45 dakika arası ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bisiklet
Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan bisiklet kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında bisiklet kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Araç Kiralama
Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da sonra vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Amsterdam Kanalları
Dam Meydanı
Van Gogh Museum
Rijksmuseum (Devlet Müzesi)
Red Light District (Kırmızı Fener Mahallesi)
Vondelpark
Anne Frank Evi
Begijnhof
Bloemenmarkt (Amsterdam Çiçek Pazarı)
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Amsterdam, coğrafi konumu bakımından Atlantik İklim yapısına sahiptir. Mevsim özellikleri olarak yazları ılık, kışları ise serin geçer. Amsterdam şehrinde hava genellikle nemli ve rüzgârlı olup yıl genelinde yer yer yağış görülmektedir. Şehri ziyaret etmek ve kanallar boyunca gezip dolaşmak için en uygun mevsim sonbahardır. Sokaklarının tarih koktuğu, kültürünün buram buram yayıldığı bu şehri ziyaret etmek için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Amsterdam, yüzyıllar içerisinde farklı kültürleri benimseyerek yemek kültüründe de zengin bir mutfağa sahip olmuştur. Kendine özgü mutfak zenginliklerinin dışında birçok dünya mutfağının lezzetlerini de Amsterdam sokaklarında görebilirsiniz. Bitterballen, Kaas, Patat, Pannekoeken, Falafel, Ossenworst, Rookworst, Hutspot, Broodje Haring, Erwtensoep, Rijsttafel, Stamppot, Appelgebak gibi yiyecekler ise Hollanda’ya özgü yiyecekler arasında yer almakla birlikte geziniz esnasında tadılmadan dönülmeyecek lezzetler arasındadır. Siz de bu eşsiz lezzetlerin tadına en uygun uçak biletini Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.