Ucuz Uçak Bileti | En Uygun Uçak Bileti Satın Al - Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

San Juan Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
05.Mar.2024.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

San Juan Ucuz Uçak Bileti

San Juan ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden San Juan’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. San Juan’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin San Juan’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler San Juan ziyaretlerinden önce San Juan ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun San Juan uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
-
 
Priz Tipi / Voltaj
120V/ 60Hz
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
1787
 
Toplu Taşıma
36 TRY
 
Yemek Fiyatları
159 TRY

SAN JUAN HAKKINDA

Amerika Birleşik Devletlerinin himayesi altında olan Porto Riko’nun başkenti olan San Juan, Orta Amerika’da yer almaktadır. Porto Riko’nun sadece başkenti olmamakla birlikte aynı zamanda hem en büyük hem de en önemli kentidir. 1521 yılında Juan Ponce de Leon tarafından kurulan şehir, uzun bir süre Avrupalı korsanların saldırılarına uğramıştır. Bu korsan saldırılarından korunmak amacı ile günümüzde hala yapısını koruyan iki büyük kale kurulmuş ve duvarlar örülmüştür. Bir dönem İspanyolların hâkimiyeti altında kalan şehir, 1898 yılına gelindiğinde gerçekleşen savaş nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri hâkimiyeti altına girmiş ve o dönemden beri de hala kontrolü altındadır. Önemli bir liman kenti olan San Juan, ekonomik ve sosyal alanda da oldukça önemli bir şehirdir. Karayip Adalarının en güzel ve ilgi çekici liman kenti olan San Juan, sahip olduğu Arnavut kaldırımları ve renkli sokakları ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Sahip olduğu mimari yapıları ile de farklı bir havası olan şehrin, doğal güzelleri de göz kamaştırıcıdır. Farklı atmosferi ile akıllardan silinmeyecek anılar yaratacak olan San Juan şehrini ziyaret etmek için en ucuz San Juan uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Luis Munoz Marin Uluslararası Havalimanı
Şehir merkezine çok yakın bir mesafede bulunan Luis Munoz Marin Uluslararası Havalimanı’ndan otobüs, taksi ve araç kiralama gibi imkânlar sağlanmaktadır.

Otobüs
Luis Munoz Marin Uluslararası Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan T-5 otobüsler ile şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Taksi
Luis Munoz Marin Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Luis Munoz Marin Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Plaza Armas
Fortaleza
San Juan National Historic Site
San Juan Bautista Katedrali
Porto Riko Sanar Müzesi
Cortado Beach
Isla Verde
San Jose Kilisesi
Casa Blanca
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal iklimin hâkim olduğu San Juan yaz ayları sıcak ve kurak geçerken kış ayları ise ılık ve serin geçmektedir. Ortalama hava sıcaklığı yazın 32 dereceye kadar çıkarken kışın bu sıcaklık derecesi 16’ya düşmektedir. Bu nedenle şehri gezmek ve sokaklarında doyasıya yürümek için en uygun zaman dilimi ilkbahar aylarıdır. Rengârenk çiçekler ile süslenmiş sokaklarında gezerken adeta bir film sahnesinde yaşıyormuş gibi hissettirecek olan bu şehir için en ucuz San Juan uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Yerli halk olan Tainoların, ülkeyi üzün süre himayesi altında tutan İspanyolların ve Afrika mutfağının etkilerinin görüldüğü Porto Rika mutfağında en önemli besinler tahıl, baklagiller, et ve meyvelerdir. En ünlü ana yemekleri arasında Mofongo, Pasteles, Mojo Isleno, Tembleque ve Piraguas gibi lezzertler yer almaktadır. Yerli halkın ise yemeklerinde en çok Taro ve Yuca bitki kökleri tüketilmektedir. Farklı lezzetlere açık olan ziyaretçiler için çok uygun olan bu mutfağın tadına bakmak içi hemen Ucuzucur.com’u ziyaret edin ve San Juan’ın keyfini çıkarın.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.