Ucuz Uçak Bileti | En Uygun Uçak Bileti Satın Al - Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Niamey Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
04.Mar.2024.Pts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

Niamey Ucuz Uçak Bileti

Niamey ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Niamey’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Niamey’in eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Niamey’i ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Niamey ziyaretlerinden önce Niamey ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Niamey uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(NE)240
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Fransızca
 
Telefon Kodu
2075
 
Toplu Taşıma
4,40 TRY / 0,74 USD / 0,66 EURO / 7,09 SEK
 
Yemek Fiyatları
56 TRY / 9,37 USD / 8,45 EURO / 90,24 SEK

NIAMEY HAKKINDA

Nijer ülkesinde bulunan Nijer Irmağı’nın yakınında yer alan Niamey, ülkenin başkenti olmakla birlikte ülkenin finansal merkezlerinden biridir. Oldukça canlı ve modern olan bu şehir, ülkenin kültürel, siyasi ve ekonomik olarak merkezidir. Ticaretin ve büyükbaş hayvancılığın yapıldığı şehirde oldukça önemli geçinme kaynağı bu kaynaklardan oluşmaktadır. Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan şehir kültürel olarak oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Yıllar içerisinde farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan bu topraklar her kültürü bünyesinde barındırmış ve devamlılığını sağlamıştır. Doğal güzellikleri, tarihi yapılar ve zengin kültürü ile oldukça ilgi çeken bir şehir olan Niamey’e gitmek için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?  

Diori Hamani Uluslararası Havaalanı
Şehrin güneydoğusundan 9 km uzaklıkta yer alan Diori Hamani Uluslararası Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için faba faba isimli minibüslere, taksilere ya da araç kiralama servislerinden kiralayabileceğiniz araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs
Diori Hamani Uluslararası Havaalanı ile şehir merkezi arası hizmet veren faba faba isimli minibüsler ile şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Taksi
Diori Hamani Uluslararası Havaalanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Diori Hamani Uluslararası Havaalanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Niamey Büyük Camii
Ulusal Müze ve Hayvanat Bahçesi
Cap Banga
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Sıcak ve kurak bir iklimin hâkim olduğu Niamey’de yıl boyunca çok fazla yağış görülmemektedir. Yaz ayları çok yağış alan şehri gezmek için en az yağışın olduğu Aralık, Ocak ve Şubat ayları tercih edilebilir. Siz de en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Pirincin, sosların, balığın, kebabın ve tavuğun önemli yer tuttuğu Niamey mutfağında, patates de oldukça önemli bir besindir. Yemeklerin çoğunun soslar ile pişmiş olması ve farklı bir sunuşa sahip lezzetlerin bulunduğu mutfakta Couscous, Ogbono, Brochettes, Shinkafa, Tattabara, Laban ve Dodo gibi özel tatar bulunmaktadır. Siz de bu tatları yerinde deneyimlemek istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.