Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Nassau Malabo Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
10.Tem.2020.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı
Eski adıyla Nassau Havalimanı olarak bilinen ve şimdiki adı Lynden Pindling olan havalimanı, başkent Nassau’un batısında bulunan New Providence’da yer almaktadır.

Havayolu Servisleri
Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminal çıkışında bulunan shuttlelardan yararlanabilirsiniz. İnişinizden önce rezarvasyonda yapabilir, şehre vardığınızda hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular havalimanının terminal çıkışında yer alan taksiler ile şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Araç Kiralama
Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Malabo Ucuz Uçak Bileti

Malabo ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Malabo’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Malabo’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Malabo’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Malabo ziyaretlerinden önce Malabo ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Malabo uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(GQ) 310
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 HZ
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
240

MALABO HAKKINDA

Ekvator Ginesi’ne bağlı olan Bioko Adası’nda yer almakla birlikte Malabo, başkent olarak adada bulunan şehirlerden biridir. Ülkenin hem başkenti hem de en büyük ikinci şehri olan Malabo, uzun yıllar boyunca İspanya’nın hakimiyeti altında kalmış ve o kültürün etkisi altında yaşamıştır. Tarihi binalar ile birlikte modern yapılara da sahip olan bu şehir, Ekvator Ginesi’nin de en eski şehridir. Petrol zengini olan bu şehrin ticareti ve ekonomisi genel olarak petrol üzerinden yürümektedir. Diğer geçim kaynakları ise balıkçılık ve turizmdir. Turizm alanında oldukça güzel plajlara sahip olması nedeni ile yıl içerisinde hem yerli hem de yabancı çok sayıda turist ağırlamakta ve ziyaretçilerine oldukça güzel deneyimler sunmaktadır. Siz de bu deneyimlerin doyasıya tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Malabo Uluslararası Havalimanı
Malabo Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 9 km uzaklıkta yer almakla birlikte, şehir merkezine toplu taşıma hizmeti vermemektedir. Havalimanına inişini gerçekleştiren yolcular taksiler ve havalimanından kiralayabileceği arabalar ile yaklaşık 15 dakika içerisinde ulaşımını gerçekleştirebilirler.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Pico Basilé
St. Elizabeth's Cathedral
Malabo National Park
Spanish Cultural Centre
Iglesia de San Fernando
Plaza del Reloj
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Ekvatoral ikliminin hakim olduğu şehirde, kuru ve yağışlı olmak üzere iki sezon görülmektedir. Haziran ve Ağustos ayları kuru geçerken, Aralık ve Şubat ayları kuru geçmektedir. Bu nedenle şehri ziyaret etmek için en uygun zaman dilimi ilkbahar dönemidir. Siz de bu şehrin tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Afrika ve İspanyol mutfağının harmanlandığı bu mutfakta çok farklı yemek çeşiti bulmak mümkündür. Eski bir sömürge ülkesi olan Ekvator Ginesi’nin mutfağında kendine has lezzetler de bulunmaktadır. Sadece kendi yöresel lezzetlerinin de bulunmadığı bu mutfakta Fransız, Asya, Çin, Fas ve Avrupa yiyeceklerini de bulmak mümkündür. Gine Pilavı, Jollof Pilavı, Fufu, Tatlı Patates Kızartması, Bissap ve Yassa Chicken gibi lezzetler gezi esnasında tadılması gereken lezzetler arasındadır. Siz de bu lezzetlerin tadına yerinde bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.