Ucuz Uçak Bileti | En Uygun Uçak Bileti Satın Al - Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Montevideo Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
30.May.2024.Per
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

Montevideo Ucuz Uçak Bileti

Montevideo ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Montevideo’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Montevideo’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Montevideo’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Montevideo ziyaretlerinden önce Montevideo ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Montevideo uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(UY)524
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
598

MONTEVIDEO HAKKINDA

Güney Amerika ülkesi olan Uruguay’ın başkenti olan Montevideo ülkenin hem en önemli limanı hem de en büyük kentidir. Şehrin ismi Portekizce’de “bir dağ görüyorum” anlamına gelmesinin nedeni ise Portekizli bir gemicinin körfezin arkasında bir dağ görmesidir. Ülkenin en modern ve gelişmiş şehri olan Montevideo, modern yönetimin de var olduğu yerdir. Finansal ve kültürel başkent olarak da önemli bir bölge olan kent, turizm alanında da oldukça gelişmiştir. Kuruluşundan itibaren küçük bir yerleşim yeri olarak varlığını sürdüren şehir, nüfusunun artması ve hızlı bir şekilde gelişmesi ile önemli bir merkez haline gelmiştir. Yıllar içerisinde çok farklı medeniyete ve devlete ev sahipliği yapan bu topraklarda zengin bir kültür yapısı oluşmuştur. Çok renkli bir şehir olan Montevideo’da yıl boyunca çok fazla festival ve etkinlik düzenlenmektedir. Eğlenceli ve renkli havası ile oldukça dikkat çeken kent, yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Zengin tarihi ve çeşitli kültürünün yanı sıra farklı atmosferi ile tüm dünyanın ilgisini çeken bu şehri ziyaret etmek istiyorsanız en uygun Montevideo uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Carrasco Havalimanı
Uruguay’ın en işlek ve en önemli havalimanlarından biri olan Carrasco Havalimanı şehir merkezinden 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine tren, otobüs, taksi ve araç kiralamam gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Tren
Carrasco Uluslararası Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular havalimanının zemin katında bulunan tren istasyona gidebilir ve şehir merkezine çok yakın bir yerden geçen banliyö trenine binip ulaşım sağlayabilirler.

Otobüs
Carrasco Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışında bulunan otobüs duraklarından 5-10 dakika arasında kalkan otobüsler ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler. Gece otobüsü de olarak da hizmet veren bu otobüslerin fiyat tarifesi ise farklı uygulanmaktadır.

Taksi
Carrasco Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Carrasco Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Plaza Independencia
Salvo Sarayı
Solis Tiyatrosu
Juan Manuel Blanes Müzesi
Montevideo Metropolitan Katedrali
Artigas Mozolesi
Punta Brava Deniz Feneri
Pocitos
Taranco Sarayı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Step ikliminin hakim olduğu Montevideo’da yıl boyunca hava sıcaklığı genellikle ılıman ve sıcaktır. Buna rağmen yılın çoğu yağış alan şehri ziyaret etmek için en uygun zaman dilimi Kasım ve Mart arasıdır. Hava sıcaklıkların daha normal ve yağışın azaldığı bu dönem en ideal tatil dönemiyken aynı zamanda bu dönemde şehirde çok sayıda festival ve konser gerçekleşmektedir. Şehrin tadını doyasıya yaşayabileceğiniz bu dönemlerde Montevideo’yu ziyaret etmek için Ucuzucur.com’u ziyaret edip en uygun uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Geçmişi sömürgeye dayanan bu şehrin mutfağında Akdeniz mutfağının esintilerini görmek mümkün. Kendine özgü lezzetleri ile zengin bir mutfağa sahip olan Montevideo mutfağında Milanesa, Pastel de Carne, Empanadagallega, Albondigas de Carne, Gramajo, Puchero ve Buseco gibi lezzetler bulunmaktadır. Etin mucizeler yarattığı bu mutfağın tadına bakmak istiyorsanız en uygun Montevideo uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.