Ucuz Uçak Bileti | En Uygun Uçak Bileti Satın Al - Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Hanoi Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
04.Mar.2024.Pts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

Hanoi Ucuz Uçak Bileti

Hanoi ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Hanoi’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Hanoi’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Hanoi’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Hanoi ziyaretlerinden önce Hanoi ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Hanoi uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(VN)690
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Vietnamca
 
Telefon Kodu
84
 
Toplu Taşıma
7,20 TRY
 
Yemek Fiyatları
74 TRY

HANOI HAKKINDA

Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti’nin başkenti olan Hanoi aynı zamanda ülkenin en büyük ikinci şehridir. Ülkenin siyasi merkezi olan Hanoi şehrinin sol tarafında Kızıl Nehir bulunmaktadır. Yıllar içerisinde çok farklı isimler ile anılan şehir, Çin işgali esnasında Long bien olarak anılırken ilerleyen yıllarda Tong Binh ve Long Do olarak adlandırışmıştır. Günümüzde çok sayıda bina yapımı gerçekleşen Hanoi’de aynı zamanda bir çok tarihi eser ve doğal güzellik bulunmaktadır. Geçmişinde çok fazla savaşa sahne olan bu topraklar da savaşlar esnasında yaşadığı işgaller nedeni ile de kültür çeşitliliği yaşamıştır. Şehrin sokağını renklendiren çok sayıda tuk tuk, bisiklet ve bunlara benzer vasıta araçları bulunmaktadır. Gece hayatı, alışveriş ve görülecek yerler konusunda da oldukça zengin olan Hanoi’nin tadını çıkarmak için hemen Ucuzucur.com’u ziyaret edin ve şehrin tadını doyasıya çıkarın.

NASIL GİDİLİR?

Hanoi Noi Bai Uluslararası Havalimanı
Vietnam’ın en işlek havalimanlarından biri olan Hanoi Noi Bai Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 45 km uzaklıkta yer almaktadır. Her yıl çok sayıad yolcu ağırlayan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için otobüs, taksi ve araç kiralama gibi imkanlar sağlanmaktadır.

Otobüs
Hanoi Noi Bai Uluslararası Havalimanı’na inişini gerçekleştiren yolcular havalimanının çıkışın bulunan otobüs duraklarından 20 dakika ara ile hareket eden 7 ve 17 numaralı otobüsler ile ulaşımını sağlayabilirler. Sabahta 05:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veren bu otobüslerden 7 numaralı olan Kim Ma durağına uğrarken, 17 numaralı otobüs Long Bien durağına kadar gitmektedir.

Taksi
Hanoi Noi Bai Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Hanoi Noi Bai Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Hoan Kiem Gölü
Ngoc Son Tapınağı
Old Town
West Gölü
Hoa Lo Cezaevi Müzesi (Hanoi Hilton)
Literature Tapınağı
One Pillar Pagoda
Imperial Citadel
Ho Chi Minh Mozole ve Müzesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Subtropikal iklimin hakim olduğu Hanoi’de yazlar sıcak ve nemli geçerken aynı zamanda Mayıs ve Ekim ayları arası gerçekleşen yaz aylarında yağış da gerçekleşmektedir. Kasım ve Nisan ayında kış ayı yaşanırken kışlar ılık ve yağışsız geçmektedir. Bu nedenle nem oranın da düşük olduğu Şubat ve Nisan ayları şehri ziyaret etmek ve tadını doyasıya çıkarmak için en uygun zaman dilimidir. Vietnam kültürünün bir yansıması olan Hanoi’de yıl boyunca çok fazla festival ve etkinlik düzenlenmektedir. Çin Yeni Yılı, Co Loa Festivali, Pogoda Festivali ve Chem Tapınağı Festivali de Ucuzucur.com’dan satın alabileceğiniz en uygun Hanoi uçak bileti ile katılabileceğiniz festivaller arasındadır.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Çok farklı lezzetlerin buluşma noktası olan Vietnam mutfağı oldukça zengindir. Sebze ve meyvenin renklendirdiği bu mutfakta Balık Sosu, Karides Sosu, Soya Sosu, Pirinç ve Hanoi’de yetişen taze otlar bu mutfakta pişen lezzetlerin temelini oluşturmaktadır. Et ve otun eşit derecede kullanıldığı Hanoi mutfağında Bun Cha, Nem Chua Be, Cha Ca, Banh Cuon, Pho, Banh Mi gibi yöresel lezzetler yer almaktadır. Bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmak için tek yapmanız gereken Ucuzucur.com’u ziyaret etmek ve size en uygun Hanoi uçak biletini satın alıp seyahatinizin tadını çıkarmak.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.