Ucuz Uçak Bileti | En Uygun Uçak Bileti Satın Al - Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Bogota Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
05.Mar.2024.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

Bogota Ucuz Uçak Bileti

Bogota ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Bogota’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Bogota’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Bogota’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Bogota ziyaretlerinden önce Bogota ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Bogota uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(CO)480
 
Priz Tipi / Voltaj
110 V/ 60 Hz
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
1
 
Toplu Taşıma
16 TRY / 2,68 USD / 2,43 EURO / 25,80 SEK
 
Yemek Fiyatları
55 TRY / 9,21 USD / 8,36 EURO / 88,70 SEK

BOGOTA HAKKINDA

Kolombiya’nın hem başkenti hem de en büyük şehri olan Bogota, sahip olduğu rakım nedeniyle dünyanın en yüksek üçüncü başkenti olarak kayıtlara geçmiştir. Aynı zamanda sahip olduğu nüfusu ile de en hızlı büyüyen metropollerinden biri olma özelliğine de sahiptir. Geçmişten günümüze kadar geçirdiği değişimin gözle görünür olması da tarihi boyunca çok sayıda yolsuzluk, hırsızlık, güvensizlik ve düzenliğe sahip olmasıdır. 1990 yılında şehir tüm bu özellikleri taşırken 1995 yılına gelindiğinde bu özelliklerden arınmış ve modern, düzenli ve medeni hale gelmiştir. Bunun en büyük nedeni ise iki kere başkanlığı yapmış olan Mockus’un aldığı kararlar ve önlemlerdir. Başlangıçta şehrin günlük yaşamı üzerinde değişikliğe giden şehir ilerleyen zamanlarda daha geniş çaplı önemler ve radikal kararlar almıştır. Sadece ekonomi ve ticari anlamda değil kültür ve sanat alanında da şehri kalkındıran belediye başkanı, şehre çok sayıda müze ve üniversite yaptırmıştır. Tüm bunların yanı sıra her yıl düzenlenen İber- Amerika Tiyatro Festivali’ne çok sayıda yerli ve yabancı turist katılmaktadır. Siz de bu şehrin tadını çıkarmak ve sokaklarında kaybolmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

El Dorado Uluslararası Havalimanı
Kolombiya’nın en işlek ve önemli havalimanlarından biri olan El Dorado Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden 15 km uzaklıkta yer almaktadır.

Otobüs
El Dorado Uluslararası Havalimanı’na inişini gerçekleştiren yolcular, havalimanı çıkışında bulunan otobüs duraklarından kalkan otobüsler şehir merkezine kısa sürede en uygun fiyatlar ile ulaşımını gerçekleştirebilirler.

Taksi
El Dorado Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
El Dorado Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

La Candelaria
Altın Müzesi
Botera Müzesi
Torre Colpatria
Monserrate Tepesi
Ulusal Polis Müzesi
Zona-T (Zona Rosa)
La Candeleria Bölgesi
Kolombiya Ulusal Müzesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Sıcak ve ılıman bir iklimin hakim olduğu Bogota’da yıl boyunca yağışlar devam etmektedir. Özellikle sonbahar ve ilkbahar döneminde gerçekleşen yağışların yanı sıra yazları oldukça sıcak ve kurak geçmektedir. Kışları ise aşırı soğukların görülmediği şehir genellikle ılıman bir iklime sahiptir. Aynı zamanda yıl içerisinde çok sayıda festivalin düzenlendiği bu şehri ziyaret etmek için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden sayın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Et, patates ve yulafın hakim olduğu Kolombiya mutfağında aynı zamanda deniz ürünleri de sıkça yer almaktadır. Ajeco, Arepa, Empanada, Tamal, Pastel, Chuzo ve Purros gibi lezzetlerin yanı sıra Bogota’nın Kahvesi ve Guarepo isimli içeceği de seyahat esnasında tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetler arasındandır. Siz de bu lezzetleri yerinde tatmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.