Ucuz Uçak Bileti | En Uygun Uçak Bileti Satın Al - Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Asuncion Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
27.Şub.2024.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

Asuncion Ucuz Uçak Bileti

Asuncion ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Asuncion’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Asuncion’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Asuncion’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Asuncion ziyaretlerinden önce Asuncion ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Asuncion uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
PY (520)
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50Hz
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
595

ASUNCION HAKKINDA

Paraguay’ın hem başkenti hem de en büyük limanına sahip şehri olan Asuncion, kültürel ve endüstriyel alanda da oldukça önemli bir merkezdir. Güney Amerika’nın çok eski kentlerinden biri olan Asuncion, geçmişte bu bölgede sömürgeci kentleri kurmuş olan Avrupalıların yola çıktığı ilk nokta olması nedeniyle “Kentlerin Anası” olarak hafızalara yer edinmiştir.  1537 yılında ilk yerleşimin gerçekleşmesi ile bölgeye ilk Nuestra Senyora de la Asuncion ismi konmuştur. Yıllar içerisinde bir sömürge kenti olan şehir, bağımsızlığını kazandığında gelişme göstermeye başlamıştır. Günümüzde genç bir nüfusun hâkim olduğu şehrin tarihi bölgeleri yürüyerek ziyaret edilebilecek durumdadır. Küçük bir şehir olan Asuncion, çok sayıda doğal güzellik ve tarihi yapıya da sahiptir. Yıl boyunca farklılık ve yenilik arayan yerli ve yabancı çok sayıda turist ağırlayan  bu şehri ziyaret etmek ve yeni deneyimler kazanmak istiyorsanız Ucuzucur.com’u ziyaret edip en uygun uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Silvio Pettirossi Uluslararası Havalimanı
Paraguay’ın başkenti Asuncion’da bulunan Silvio Pettirossi Uluslararası Havalimanı şehir merkezinden 13 km uzaklıkta yer almaktadır. Luque’de bulunan havalimanı hem ulusal hem de uluslararası geçit işlevi görmektedir.

Otobüs
Havalimanı çıkışında bulunan otobüs duraklarından kalkan 30-A otobüs hattı ile yolcular şehir merkezine 30-40 dakika gibi bir süre içinde ulaşım sağlayabilirler.

Taksi
Silvio Pettirossi Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 20 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Silvio Pettirossi Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Barro Müzesi
Icono Kulesi
Godoi Müzesi
Mall Excelsior
Bağımsızlık Sarayı
Tarihi Senato Binası
Büyükkent Katedrali
San Martin Caddesi
La Encarnacion Kilisesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal ve subtropikal iklimin hâkim olduğu Asuncion’da yılın çoğunluğu sıcak ve nemli geçmektedir. Haziran ve Ağustos aylarında sıcaklık derecesi düşmekle birlikte dondurucu bir soğukluk görülmektedir. Bu nedenle Asuncion şehrini ziyaret etmek için en uygun zaman dilimi Ekim ile Mart ayı arasıdır. İlkbahar ve yaz aylarında bol bol tadını çıkarabileceğiniz bu şehri ziyaret etmek için en uygun Asuncion uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Avrupa mutfağı, Guarani yerlileri ve İspanyolların mutfağından etkilenen Asuncion mutfağında en çok mısır tüketilmekle birlikte kuzu eti ve tavuk eti de büyük bir yer kaplamaktadır. Her Pazar günü geleneksel Asado isimli barbekü ziyafeti veren Asuncion halkı, yeme ve içme konusunda oldukça ilgilidirler. Chipa, Chipa Guasú, Sopa Paraguaya, Empanada, Milanesa, Tortilla gibi tarif edilemez lezzetleri sunan Asuncion mutfağı seyahat esnasında tadılmadan dönülmemesi gereken tatlara sahiptir. Siz en ucuz Asuncion uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alın, en farklı lezzetlerin tadını çıkarmaya başlayın.Avrupa mutfağı, Guarani yerlileri ve İspanyolların mutfağından etkilenen Asuncion mutfağında en çok mısır tüketilmekle birlikte kuzu eti ve tavuk eti de büyük bir yer kaplamaktadır. Her Pazar günü geleneksel Asado isimli barbekü ziyafeti veren Asuncion halkı, yeme ve içme konusunda oldukça ilgilidirler. Chipa, Chipa Guasú, Sopa Paraguaya, Empanada, Milanesa, Tortilla gibi tarif edilemez lezzetleri sunan Asuncion mutfağı seyahat esnasında tadılmadan dönülmemesi gereken tatlara sahiptir. Siz en ucuz Asuncion uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alın, en farklı lezzetlerin tadını çıkarmaya başlayın.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.