Adana Trabzon Uçak Bileti,Adana Trabzon Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Adana Trabzon Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
16.Eki.2021.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Adana Şakirpaşa Havalimanı
Adana’nın işlek havalimanı olan Adana Şakirpaşa Havalimanı, Çukurova ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 5 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır. 

Belediye Otobüsü
Adana Şakirpaşa Havalimanı’na ulaşan yolcular 135 ve 159 sefer sayılı belediye otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 40-50 dakikada kolaylıkla ulaşabilirler. 

Minibüs ve Dolmuş
Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine giden dolmuş ya da minibüslerin otobüslere göre daha sık sefer yapmaktadır. Minibüs ve dolmuşlarla şehir merkezine 30-40 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. 

Taksi
Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 30-40 TL ücret ödeyip 15-20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Trabzon Ucuz Uçak Bileti

Trabzon ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Trabzon’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Trabzon’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Trabzon’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Trabzon ziyaretlerinden önce Trabzon ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Trabzon uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
462
 
Toplu Taşıma
9 TRY
 
Yemek Fiyatları
45.5 TRY

TRABZON HAKKINDA

Karadeniz’in Samsun’dan sonra 2. büyük şehri olan Trabzon, yılın hangi mevsiminde gidilirse gidilsin ziyaretçilerine değişik deneyimler sunmaktadır. Karadeniz’in incisi olarak adlandırılan şehir, 4000 yıllık bir tarihe sahiptir. Çok sayıda efsaneye sahip olan Trabzon’da, yapılan arkeolojik kazılar neticesinde Yontma Taş Çağı’na ait kalıntılara rastlanmıştır. İlk yerleşimin ise Kaşkalar tarafından gerçekleştiği bilinmektedir. Kimmerler, Büyük İskender ve Romalılar tarafından yönetilen şehrin eski ismi Yunanca’da masa anlamına gelen Trapezo’dan geldiği düşünülmektedir. Tüm bunların yanı sıra Atatürk’ün Trabzon’a ayak bastığı 15 Eylül 1924 yılı, Trabzonlular tarafından Atatürk Günü olarak kutlanmaktadır. Yeşilin her tonuna sahip, bol oksijeni ile aklınızı başınızdan alacak bu şehirde sizi vadileri, akarsuları, yamaçları ve gölleri karşılıyor. Her sabah yeşil bir sabaha uyanacağınız bu şehirde, piknik, kamp, ATV turu ve yamaç paraşütü gibi yapabileceğiniz birçok aktivite de hizmet vermektedir. Trabzon’da geçireceğiniz kısa bir tatil sonrası birçok anınızın olduğu fotoğraf ile geri döneceksiniz. Bu ölümsüz anıyı oluşturmak için hemen Ucuzucur.com’u ziyaret edin ve size en uygun uçak biletini satın alın.

NASIL GİDİLİR?

Trabzon Havalimanı
Trabzon’un işlek havalimanı olan Trabzon Havalimanı, Konaklar’da yer almaktadır. Şehir merkezine 6 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Trabzon Havalimanı’ndan şehir merkezine kolayca ulaşım sağlanabileceği gibi Hopa’ya 3,5 saat, Ardaşen’e 2,5 saat, Rize’ye 1,5 saat ve Tirebolu’ya 1,5 saat Havaş ile ulaşım mümkündür.

Otobüs
Havalimanından kalkıp şehir merkezine giden 13 – 18 – 20 – 32 numaralı belediye otobüsleri şehir merkezine 30 dakika içerisinde rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Taksi
Havalimanına gerçekleştirdiğiniz uçuşun ardından şehir merkezine daha konforlu bir ulaşım sağlamak istiyorsanız taksileri tercih edebilirsiniz. Günün her saati havalimanı çıkışında bulabileceğiniz taksiler ile yaklaşık 25-30 TL bir ücretle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Sümele Manastırı
Ayasofya Müzesi
Uzungöl
Atatürk Evi ve Müzesi
Trabzon Kalesi
Lapazan Yaylası
Çaykara
Boztepe
Bedesten

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Yılın hangi zamanları gidilirse gidilsin ziyaretçilerine başka bir yüzünü gösteren Trabzon, ziyaretçilerini pek çok şenlik ve etkinlikler ile karşılıyor. Her an yağmurun bastırabileceği olasılığı göz önünde bulundurursak bu şehre yaz aylarında uğramak daha keyifli bir tatil geçirmenize imkan sağlayacaktır. İster tatil ister iş gezisi için gideceğiniz Trabzon’a en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Trabzon denilince tabii ki de akla ilk gelen yiyecek mıhlamadır. Mıhlamasız kahvaltının keyfi çıkmaz. Hamsi Kuşu, Mısır Ekmeği, Karalahana Sarması, Kaygana, Laz Böreği, Hamsili Pilav denenmesi gereken yöresel lezzetlerden sadece bazılarıdır. Ve bilhassa bu yolculuğu Akçaabat Köftesi yemeden sonlandırmak olmaz. Bu bölgeye ait lezzetlerin tadına kendi yerinde bakmak için en uygun uçak biletini Ucuzucur.com’da bulabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.