Ucuz Uçak Bileti | En Uygun Uçak Bileti Satın Al - Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Brezilya Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
27.Şub.2024.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

Brasilia Ucuz Uçak Bileti

Brasilia ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Brasilia’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Brasilia’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Brasilia’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Brasilia’ya ziyaretlerinden önce Brasilia ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Brasilia uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(BR) 508
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V / 60 Hz
 
Resmi Dil
Portekizce
 
Telefon Kodu
55
 
Toplu Taşıma
22.74 TRY
 
Yemek Fiyatları
76 TRY

BRASILIA HAKKINDA

Brazilya’nın başkenti olan Brasilia, 41 ay içinde inşa edilmiştir. Sonradan inşa edilen bu şehir, ülkenin eski başkenti olan Rio de Janeiro’dan bu ünvanı almıştır. Mimar Oscar Niemeyer tarafından tasarlanan şehrin yapısı 21. yy’da en düzenli ve en planlı şehir olarak ilk sıralara çıkmaktadır. Şehre kuşbakışı bakıldığında Brasilia’nın dizaynının uçak görünümünde olduğu görülmektedir. Eski başkent olan Rio de Janeiro coğrafi konum olarak bazı sorunların yaşanması nedeniyle başkenti bu şehre kaptırmıştır. Ülkenin önemli kurum ve kuruluşlarından uzak olması da Rio de Janeiro’nın başkentlik özelliğini kaybetmesine neden olmuştur. Brezilya hükümetinin tüm yapıları zaman içerisinde bu bölgeye taşınmıştır. Tarihi yapıları, doğal güzellikler ve parkları ile oldukça önem kazanan Brasilia şehri modern bir şehir özelliği taşımaktadır. Siz de modern yapıya örnek gösterilen bu şehri keşfetmek istiyorsanız en kısa zamanda en ucuz uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Brazilya Ululararası Havalimanı
Brezilya’nın başkenti Brasilia’da bulunan Brazilya Ululararası Havalimanı, Anapolis Havalimanı kapatıldıktan sonra hizmet vermeye başlamıştır. Havalimanından şehir merkezine taksi ve araç kiralama firmalarından kiralanabilcek araçlar ile ulaşım sağlamak mümkündür.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Praça Dos Tras Poderes
Brasilia Katedrali
Palacio dos Arcos
Memorial dos Povos Indigenas
Dom Bosco Kilises
Parque Nacionel de Brasilia
Tv Kulesi
JK Bridge
Parque de Cidade
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal iklimin hakim olduğu Brasilia, kışları serin ve az yağışlı geçmektedir. Yazları ise sıcak ve yağışsız geçer. Yazın kurak geçen bu şehri gezmek ve festivallerinin tadını çıkarmak için en uygun dönem bahar dönemidir. Siz de en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilir, şehrin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Portekiz, Meksika ve Fransız mutfağının karışımı ile oluşan Brasilia mutfağı, sonradan kurulan bir şehir olduğu için çok köklü bir mutfak değildir. Türk kültürü ile de benzerlik gösteren bu mutfakta damak tadınıza uygun her türlü yemek bulmak mümkündür. Genellikle pirinç, fasülye ve sebzelerin ağırlıklı olduğu Brazilya mutfağının etkileri görülmekle birlikte Vatapa, Biscoites de Maizena, Mousse, Chourasco gibi lezzetlerin yanı sıra kahvesi ve yerel içkisi Cachaça da seyahat esnasında tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetler arasındadır. Bu eşsiz lezzetlerin tadını çıkarmak için en ucuz Brasilia uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.