Viyana Sinop Uçak Bileti,Viyana Sinop Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Viyana Sinop Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
17.Eki.2021.Paz
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Viyana Schwechat Havalimanı
Viyana’nın 18 km uzağında konumlanan Schwechat kasabasında bulunan Viyana Schwechat Uluslararası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine hareket eden çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Otobüs
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanmak isteyen yolcular için istasyonda 3 hat mevcuttur ve toplamda 10 durak bulunmaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak için Morzinplatz-Schwedenplatz hattından gün içerisinde 04:45 – 01:15 saatleri arasında yolcu taşıyan araçlarla şehir merkezine 20-25 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

S-BAHN
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda hem ucuz hem de hızlı olanak sağlayan S-Bahn S7 Ekspres trenini kullanabilirsiniz. 05:18 – 00.18 saatleri arasında yolcularını taşıyan trenler, terminal binasının altındaki istasyonlardan hareket etmektedir. Aksi yöndeki güzergâh içinse 04:36 – 23:36 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

RailJet
Avusturya Ulusal Demir Yolları’na ait olan trenler, havalimanından şehre ulaşmak isteyenler için hızlı tren seferleri olarak hizmet vermektedir. Havalimanından kalkan trenler 06:33 – 23.03 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır. Aksi yönündeki güzargah için seferler 07:00 – 22:00’a kadar sürmektedir.

CAT
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda diğer yol ise CAT demiryolu aracıdır. St. Stephen’s Katedrali’nin kısa mesafesinde olan Mitte İstasyonu’na 15 dakikada ulaşım sağlamaktadır. Trenler havalimanından 06:09 – 23:39 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır.

Taksi
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edebilirsiniz. Sıra beklemeden taksiye binmek ve yolculuk etmek istiyorsanız uçuşunuzdan önce belli bir ücret karşılığında rezarvasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri 25 ile 30 Euro arasına sabilenmiş durumdadır.

Araç Kiralama
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Sinop Ucuz Uçak Bileti

Sinop ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Sinop’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Sinop’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Sinop’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Sinop ziyaretlerinden önce Sinop ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Sinop uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
368
 
Toplu Taşıma
7 TRY
 
Yemek Fiyatları
30 TRY

SİNOP HAKKINDA

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Sinop, Karadeniz kıyısında Boztepe Burnu’nun kara ile buluşma noktasına kurulmuştur. Karadeniz’in en güzel limanlarından birine sahiptir. Bölgenin en eski şehirlerinden biri olan il zaman içerisinde pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. 3. yüzyılda doğan Diyojen’in doğum yeri olarak bilinmektedir. Ormanlarla iç içe geçen plajları ile ziyaretçilerine enfes bir doğal güzellik sunmaktadır. Antik çağlarda kentin adı Sinope olarak bilinmekle birlikte adının Amazon’dan geldiği düşünülmektedir. Fakat Hitit kaynaklarına göre şehrin bulunduğu bölge Kaşkalar tarafından yönetilmekteydi. Sinop bölgesi zaman içerisinde Hitit, Frig, Lidya, Pers, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı hakimiyetine girmiştir. Boztepe Burnu üzerine kurulan şehir, geçmişte liman şehri olduğu için oldukça ilgi görmekteydi. Fakat daha ilerleyen yıllarda Trabzon ve Samsun limanlarının önem kazanması ile geçerliliğini yitirmiştir. Buna rağmen ticaret anlamında oldukça gelişmiş bir şehirdir. Sadece ticari anlamda değil, kültür ve sanat anlamında da yol kat eden şehirden şair Ahmet Muhip Dıranas yetişmiştir. 19. yüzyılda Kafkasya’dan göç alması nedeniyle nüfusunun bir kısmını Rumlar oluşturmuştur. Ayrıca Sinop, Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre ülkenin en mutlu şehri olarak belirlenmiştir. Bu mutlu şehirde geçireceğiniz tatil planınız için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Sinop Havalimanı
Sinop’un işlek havalimanı olan Sivas Havalimanı, Merkez’de yer almaktadır. Şehir merkezine 8 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Hava Yolu Servisleri
Sinop Havalimanı’na ulaşan yolcular havayolu servisleri ile şehir merkezine yaklaşık 30 dakika gibi bir süre ile ulaşabilirler.

Dolmuş
Sinop Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için dulmuşlar da tercih edilebilir. Yaklaşık 30 dakika gibi bir süre içerisinde şehir merkezine ulaşmak mümkün.

Taksi
Sinop Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 25 TL ücret ödeyip 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Sinop Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

İnceburun Feneri
Sinop Kalesi
Hamsilos Koyu
İnaltı Mağarası
Erfelek Tatlıca Şelaleleri
Balatlar Kilisesi
Boyabat Kalesi
Sinop Cezaevi
Paşa Tabyası

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Karadeniz’in en uç noktasında yer alan Sinop’ta Karadeniz iklimi hakimdir. Mevsimler arası fark fazla olmamakla birlikte şehirde 4 mevsim yağış görülmektedir. Yılın her ayı farklı bir doğal güzellik sunan Sinop’ta yeşillikle donanmış bir tatil geçirmek isterseniz ilkbahar ve yaz ayları en ideal zaman dilimleridir. Erkenden alacağınız en ucuz uçak biletlerine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Sadece tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra yöresel lezzetleri ile de dikkat çeken Sinop’ta balık çeşitleri dışında da yenmesi gereken birçok yemek çeşidi bulunmaktadır. Sinop Mantısı, Nokul, İçli Tava, Mısır Çorbası, Kestaneli İç Pilav, Sırık Kebabı, Kuyu Kebabı ve damaklardan tadı yıllar geçse de düşmeyecek olan hamursuz tatlısı Sinop’ta tadılması gereken lezzetler arasındadır. Bu eşsiz lezzetlerin tadına kendi yerinde deneyimlemek isteyen ziyaretçiler en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.