Viyana San-jose Uçak Bileti,Viyana San-jose Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Viyana San Jose Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
19.Eki.2021.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Viyana Schwechat Havalimanı
Viyana’nın 18 km uzağında konumlanan Schwechat kasabasında bulunan Viyana Schwechat Uluslararası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine hareket eden çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Otobüs
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanmak isteyen yolcular için istasyonda 3 hat mevcuttur ve toplamda 10 durak bulunmaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak için Morzinplatz-Schwedenplatz hattından gün içerisinde 04:45 – 01:15 saatleri arasında yolcu taşıyan araçlarla şehir merkezine 20-25 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

S-BAHN
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda hem ucuz hem de hızlı olanak sağlayan S-Bahn S7 Ekspres trenini kullanabilirsiniz. 05:18 – 00.18 saatleri arasında yolcularını taşıyan trenler, terminal binasının altındaki istasyonlardan hareket etmektedir. Aksi yöndeki güzergâh içinse 04:36 – 23:36 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

RailJet
Avusturya Ulusal Demir Yolları’na ait olan trenler, havalimanından şehre ulaşmak isteyenler için hızlı tren seferleri olarak hizmet vermektedir. Havalimanından kalkan trenler 06:33 – 23.03 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır. Aksi yönündeki güzargah için seferler 07:00 – 22:00’a kadar sürmektedir.

CAT
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda diğer yol ise CAT demiryolu aracıdır. St. Stephen’s Katedrali’nin kısa mesafesinde olan Mitte İstasyonu’na 15 dakikada ulaşım sağlamaktadır. Trenler havalimanından 06:09 – 23:39 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır.

Taksi
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edebilirsiniz. Sıra beklemeden taksiye binmek ve yolculuk etmek istiyorsanız uçuşunuzdan önce belli bir ücret karşılığında rezarvasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri 25 ile 30 Euro arasına sabilenmiş durumdadır.

Araç Kiralama
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

San Jose Ucuz Uçak Bileti

San Jose ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden San Jose’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. San Jose’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin San Jose’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler San Jose ziyaretlerinden önce San Jose ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun San Jose uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(CR)436
 
Priz Tipi / Voltaj
120V/ 60Hz
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
506

SAN JOSE HAKKINDA

Kosta Rika’nın başkenti olan San Jose aynı zamanda ülkenin de en büyük şehridir. San Jose, Central Valley isimli vadinin bulunduğu bölgede yer almakla birlikte, zaman içerisinde ülkenin en önemli siyasi ekonomik etkinliklerinin de yürütüldüğü bir merkez haline gelmiştir. 1736 yılında yerleşime açılan bu bölge, ilk zamanlar Villa Nuvea adını almıştır. Bu ismi almasındaki hikayesi ise İspanyol sömürgesi esnasında tütün merkezi olarak gelişme göstermesidir. Önemli ulaşım merkezlerinden biri olan San Jose, üniversiteleri ve opera binaları ile de oldukça önem arz etmektedir. Şehir merkezinde yaşayan nüfusun az olmasına rağmen ülkenin en çok çalışma merkezi olarak görülmektedir. 2006 yılında kent İbero-Amerikan Kültür Başkenti seçilmiştir. Kültür ve sanatın yanı sıra mimarisi ve tarihi yapıları ile sokaklarında farklı bir havanın olduğu bu şehri ziyaret etmek isteyen ziyaretçiler en uygun uçak biletlerini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirler.

NASIL GİDİLİR?

Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı
Kosta Rika’nın başkenti San Jose’nin 11 mil uzağında yer alan Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı, sadece şehrin değil ülkenin de en işlek havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine otobüs, taksi ve araç kiralama imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Otobüs
Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular 04:30-23:00 saatleri arasında hizmet veren otobüsler ile şehir merkezine yaklaşık 35 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Taksi
Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Juan Santamaria Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Teatro Nacional
Museo de Jade
Barrio Amon
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal iklimin hâkim olduğu San Jose ormanlık bir alanda konumlanmaktadır. En çok yağışı Mayıs ile Kasım ortasında alan şehri gezmek için en ideal dönem Mart ve Nisan dönemidir. Doğal manzaraları, birbirinden güzel yeşil alanları ve büyüleyici suları ile yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çeken bu şehri ziyaret etmek için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Genel olarak pirincin hakim olduğu Kosta Rika mutfağında, tavuk ve balık görmekte mümkündür. Geleneksel yollar pişirilen yemeklere genellikle balık veya tavuğun da eklendiği görülmektedir. San Jose’de yiyebileceğiniz Evli, Gallo pinto, Chifrijo, Chicharrones ve Patacones gibi lezzetler sizleri karşılamaktadır. En uygun uçak biletiniz ile tadına varabileceğiniz bu lezzetlere Ucuzucur.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.