Viyana Niamey Uçak Bileti,Viyana Niamey Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Viyana Niamey Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
18.Eki.2021.Pts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Viyana Schwechat Havalimanı
Viyana’nın 18 km uzağında konumlanan Schwechat kasabasında bulunan Viyana Schwechat Uluslararası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine hareket eden çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Otobüs
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanmak isteyen yolcular için istasyonda 3 hat mevcuttur ve toplamda 10 durak bulunmaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak için Morzinplatz-Schwedenplatz hattından gün içerisinde 04:45 – 01:15 saatleri arasında yolcu taşıyan araçlarla şehir merkezine 20-25 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

S-BAHN
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda hem ucuz hem de hızlı olanak sağlayan S-Bahn S7 Ekspres trenini kullanabilirsiniz. 05:18 – 00.18 saatleri arasında yolcularını taşıyan trenler, terminal binasının altındaki istasyonlardan hareket etmektedir. Aksi yöndeki güzergâh içinse 04:36 – 23:36 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

RailJet
Avusturya Ulusal Demir Yolları’na ait olan trenler, havalimanından şehre ulaşmak isteyenler için hızlı tren seferleri olarak hizmet vermektedir. Havalimanından kalkan trenler 06:33 – 23.03 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır. Aksi yönündeki güzargah için seferler 07:00 – 22:00’a kadar sürmektedir.

CAT
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda diğer yol ise CAT demiryolu aracıdır. St. Stephen’s Katedrali’nin kısa mesafesinde olan Mitte İstasyonu’na 15 dakikada ulaşım sağlamaktadır. Trenler havalimanından 06:09 – 23:39 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır.

Taksi
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edebilirsiniz. Sıra beklemeden taksiye binmek ve yolculuk etmek istiyorsanız uçuşunuzdan önce belli bir ücret karşılığında rezarvasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri 25 ile 30 Euro arasına sabilenmiş durumdadır.

Araç Kiralama
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Niamey Ucuz Uçak Bileti

Niamey ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Niamey’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Niamey’in eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Niamey’i ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Niamey ziyaretlerinden önce Niamey ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Niamey uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(NE)240
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Fransızca
 
Telefon Kodu
2075
 
Toplu Taşıma
4,40 TRY / 0,74 USD / 0,66 EURO / 7,09 SEK
 
Yemek Fiyatları
56 TRY / 9,37 USD / 8,45 EURO / 90,24 SEK

NIAMEY HAKKINDA

Nijer ülkesinde bulunan Nijer Irmağı’nın yakınında yer alan Niamey, ülkenin başkenti olmakla birlikte ülkenin finansal merkezlerinden biridir. Oldukça canlı ve modern olan bu şehir, ülkenin kültürel, siyasi ve ekonomik olarak merkezidir. Ticaretin ve büyükbaş hayvancılığın yapıldığı şehirde oldukça önemli geçinme kaynağı bu kaynaklardan oluşmaktadır. Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan şehir kültürel olarak oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Yıllar içerisinde farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan bu topraklar her kültürü bünyesinde barındırmış ve devamlılığını sağlamıştır. Doğal güzellikleri, tarihi yapılar ve zengin kültürü ile oldukça ilgi çeken bir şehir olan Niamey’e gitmek için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?  

Diori Hamani Uluslararası Havaalanı
Şehrin güneydoğusundan 9 km uzaklıkta yer alan Diori Hamani Uluslararası Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için faba faba isimli minibüslere, taksilere ya da araç kiralama servislerinden kiralayabileceğiniz araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs
Diori Hamani Uluslararası Havaalanı ile şehir merkezi arası hizmet veren faba faba isimli minibüsler ile şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Taksi
Diori Hamani Uluslararası Havaalanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Diori Hamani Uluslararası Havaalanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Niamey Büyük Camii
Ulusal Müze ve Hayvanat Bahçesi
Cap Banga
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Sıcak ve kurak bir iklimin hâkim olduğu Niamey’de yıl boyunca çok fazla yağış görülmemektedir. Yaz ayları çok yağış alan şehri gezmek için en az yağışın olduğu Aralık, Ocak ve Şubat ayları tercih edilebilir. Siz de en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Pirincin, sosların, balığın, kebabın ve tavuğun önemli yer tuttuğu Niamey mutfağında, patates de oldukça önemli bir besindir. Yemeklerin çoğunun soslar ile pişmiş olması ve farklı bir sunuşa sahip lezzetlerin bulunduğu mutfakta Couscous, Ogbono, Brochettes, Shinkafa, Tattabara, Laban ve Dodo gibi özel tatar bulunmaktadır. Siz de bu tatları yerinde deneyimlemek istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.