Viyana Mogadisu Uçak Bileti,Viyana Mogadisu Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Viyana Mogadişu Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
21.Eki.2021.Per
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Viyana Schwechat Havalimanı
Viyana’nın 18 km uzağında konumlanan Schwechat kasabasında bulunan Viyana Schwechat Uluslararası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine hareket eden çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Otobüs
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanmak isteyen yolcular için istasyonda 3 hat mevcuttur ve toplamda 10 durak bulunmaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak için Morzinplatz-Schwedenplatz hattından gün içerisinde 04:45 – 01:15 saatleri arasında yolcu taşıyan araçlarla şehir merkezine 20-25 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

S-BAHN
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda hem ucuz hem de hızlı olanak sağlayan S-Bahn S7 Ekspres trenini kullanabilirsiniz. 05:18 – 00.18 saatleri arasında yolcularını taşıyan trenler, terminal binasının altındaki istasyonlardan hareket etmektedir. Aksi yöndeki güzergâh içinse 04:36 – 23:36 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

RailJet
Avusturya Ulusal Demir Yolları’na ait olan trenler, havalimanından şehre ulaşmak isteyenler için hızlı tren seferleri olarak hizmet vermektedir. Havalimanından kalkan trenler 06:33 – 23.03 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır. Aksi yönündeki güzargah için seferler 07:00 – 22:00’a kadar sürmektedir.

CAT
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda diğer yol ise CAT demiryolu aracıdır. St. Stephen’s Katedrali’nin kısa mesafesinde olan Mitte İstasyonu’na 15 dakikada ulaşım sağlamaktadır. Trenler havalimanından 06:09 – 23:39 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır.

Taksi
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edebilirsiniz. Sıra beklemeden taksiye binmek ve yolculuk etmek istiyorsanız uçuşunuzdan önce belli bir ücret karşılığında rezarvasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri 25 ile 30 Euro arasına sabilenmiş durumdadır.

Araç Kiralama
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Mogadişu Ucuz Uçak Bileti

Mogadişu ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Mogadişu’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Mogadişu’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Mogadişu’ya ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Mogadişu ziyaretlerinden önce Mogadişu ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Mogadişu uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(SO)342
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Arapça
 
Telefon Kodu
252

MOGADİŞU HAKKINDA

Somali’nin başkenti olan Mogadişu, Afrika’nın doğuşunda bulunan Hint Okyanusu’nun kıyısında yer almaktadır. Kuruluş tarihi kesin olarak bilinmese de rivayetlere göre Basra Körfezinden gelen 7 kardeş 887 yılında bu şehri kurdu. Yıllar içerisinde çok sayıda medeniyetin, krallığın ve devletin kontrolü altına alınan topraklar, 1911 yılında İtalya ülkeyi sömürgesi ilan etmiş ve Mogadişu’yu başkent olarak belirlemiştir. 1960 yılına gelindiğinde bağımsızlığını ilan eden şehir, “Hint Okyanusu’nun Beyaz İncisi” unvanını almıştır. Somali’nin başkenti olan Mogadişu’da çok sayıda önemli devlet kurumunun bulunmasından dolayı şehir daha hızlı gelişmiştir. Somali’nin en büyük limanına sahip olmasından dolayı da ülkenin en önemli kenti olan Mogadişu, ticaret merkezi olarak geçmektedir. Geçmişinde çok sayıda kültürü topraklarında ağırlayan şehirde, çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik bulunmaktadır. Özellikle İtalyanlar tarafından inşa edilen Mogadişu Katedrali ve Afrika Boynuzu’nda bulunan en büyük cami İslam Birliği Camii bulunmaktadır. Doğal güzellikleri ve zengin kültürü ile oldukça dikkat çeken şehri ziyaret etmek ve yeni deneyimler kazanmak için en uygun Mogadişu uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Aden Adde Uluslararası Havalimanı
Somali’nin başkenti Mogadişu’da bulunan Aden Adde Uluslararası Havalimanı’n adı ilk devlet başkanı olan Abdullah Osman Daar’dan gelmektedir. Şehir merkezine 6,5 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanından otobüs, taksi ve araç kiralama gibi imkânlar bulunmaktadır.

Otobüs
Aden Adde Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışında bulunan otobüs duraklarından kalkan otobüsler ile şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Aden Adde Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Aden Adde Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Mogadişu Katedrali
Ulusal Müze
Bakaara Pazarı
Anıt Ve Heykeller
İslam Birliği Cami
Liido Plajı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal iklimin hâkim olduğu Mogadişu, Ekvator’a yakın olmasına rağmen kuru bir havaya sahiptir. Yıl boyunca hava sıcaklığı en düşük Ekim ve Nisan aylarında görülürken Kasım ve Mart aylarında ise en yüksek sıcaklık görülmektedir. Bu nedenle şehri ziyaret etmek için en uygun Ekim ve Nisan ayıdır. Siz de en ucuz Mogadişu uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilir ve bu eşsiz doğaya sahip şehrin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Genel olarak pirinç, kakule, karanfil ve adaçayının hâkim olduğu Mogadişu mutfağında tarih boyunca ağırladığı pek çok medeniyetin etkileri görülmektedir. Genellikle et ağırlıklı olan mutfakta sebze tüketimi yok denecek kadar azdır. Canjeero, Kabaab, Shahie, Baasto gibi ana yemeklerin yanı sıra Jalaato, Gashaato ve Basbousa gibi tatlılar seyahat esnasında tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetler arasındadır. Bu enfes lezzetlerin tadına bakmak için en uygun Mogadişu uçak biletinizi Ucuzucur.com’da bulabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.