Viyana Mardin Uçak Bileti,Viyana Mardin Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Viyana Mardin Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
26.Eki.2021.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Viyana Schwechat Havalimanı
Viyana’nın 18 km uzağında konumlanan Schwechat kasabasında bulunan Viyana Schwechat Uluslararası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine hareket eden çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Otobüs
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanmak isteyen yolcular için istasyonda 3 hat mevcuttur ve toplamda 10 durak bulunmaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak için Morzinplatz-Schwedenplatz hattından gün içerisinde 04:45 – 01:15 saatleri arasında yolcu taşıyan araçlarla şehir merkezine 20-25 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

S-BAHN
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda hem ucuz hem de hızlı olanak sağlayan S-Bahn S7 Ekspres trenini kullanabilirsiniz. 05:18 – 00.18 saatleri arasında yolcularını taşıyan trenler, terminal binasının altındaki istasyonlardan hareket etmektedir. Aksi yöndeki güzergâh içinse 04:36 – 23:36 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

RailJet
Avusturya Ulusal Demir Yolları’na ait olan trenler, havalimanından şehre ulaşmak isteyenler için hızlı tren seferleri olarak hizmet vermektedir. Havalimanından kalkan trenler 06:33 – 23.03 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır. Aksi yönündeki güzargah için seferler 07:00 – 22:00’a kadar sürmektedir.

CAT
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda diğer yol ise CAT demiryolu aracıdır. St. Stephen’s Katedrali’nin kısa mesafesinde olan Mitte İstasyonu’na 15 dakikada ulaşım sağlamaktadır. Trenler havalimanından 06:09 – 23:39 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır.

Taksi
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edebilirsiniz. Sıra beklemeden taksiye binmek ve yolculuk etmek istiyorsanız uçuşunuzdan önce belli bir ücret karşılığında rezarvasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri 25 ile 30 Euro arasına sabilenmiş durumdadır.

Araç Kiralama
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Mardin Ucuz Uçak Bileti

Mardin ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Mardin’e gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Mardin’in eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Mardin’i ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Mardin ziyaretlerinden önce Mardin ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Mardin uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
482
 
Toplu Taşıma
10 TRY
 
Yemek Fiyatları
45.5 TRY

MARDİN HAKKINDA

Köklü bir tarihe sahip olan Mardin, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunmaktadır. Şehrin Suriye ile sınırı bulunmakla birlikte, Yukarı Mezopotamya’nın en eski şehirlerinden biri olduğu bilinmektedir. Yüzyıllar boyu ev sahipliği yaptığı birçok medeniyeti içinde barındıran bu tarihi şehir, Medeniyetler Beşiği olarak da anılmaktadır. Tarihi M.Ö. 4500 yılına kadar uzanan Mardin, Sübari, Sümer, Akad, Mitani, Babil, Asur, Pers, Roma, Bizans ve Osmanlı gibi çok sayıda medeniyete ev sahibi olmuş, dar sokaklarında yer alan taş binalar ile Mezopotamya’nın en belirgin şehirlerinden biri olmuştur. Milli Mücadele esnasında büyük bir mücadele gösteren şehir, Fransız ve İngilizlerin işgalinden kurtulmuştur. 2012 yılında “Büyükşehir” olarak anılmayan başlayan şehir, kimilerine göre Kaleler Şehri olarak bilinmektedir. Sahip olduğu yapı taşları ile açık hava müzesi imajı veren Mardin, pek çok türküye de ilham kaynağı olmuştur. Tam bir tarih ve kültür cenneti olarak adlandırılabilecek bir şehir olan Mardin, sarı-kızıl manzarası ile ziyaretçilerine görsel bir şölen sunmaktadır. Bu şölene eşlik etmek isteyen ziyaretçiler en ucuz Mardin uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden bulabilirler.

NASIL GİDİLİR?

Mardin Havalimanı
Mardin’in işlek havalimanı olan Mardin Havalimanı, Kızıltepe ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 20 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Minibüs
Mardin Havalimanı’ndan şehir merkezi ve Kızıltepe’ye giden minibüsleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Minibüslerle şehir merkezine yaklaşık 1 saat içerisinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Taksi
Mardin Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 60 TL ücret ödeyip 25 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Mardin Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Mardin Evleri
Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi
Mardin Zinciriye Medresesi
Mardin Kent Müzesi
Mardin Ulu Cami
Mardin Kalesi
Mardin Kasımiye Medresesi
Dara Antik Kenti
Mor Gabriel Manastırı

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Mardin’de, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almasına rağmen Karasal ve Akdeniz iklimi görülmektedir. Kış döneminde gerçekleşen yüksek basınç nedeniyle kış ayları soğuk geçmektedir. Bunun tam aksine yaz ayları oldukça sıcak ve kuraktır. Yazın bunaltıcı sıcağı ve kışın etkisini gösteren soğuk havasından etkilenmek istemeyen ziyaretçiler Mardin’e gitmek için ilkbahar ve sonbahar aylarını tercih edebilirler. Mardin ucuz uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Kültür açısından zenginliği ile ön plana çıkan Mardin, mutfağı açısından da zenginliğini korumaktadır. Mutfağında Arap, Süryani ve Türk lezzetlerini buluşturan bu mutfakta et yemekleri ön plana çıkmaktadır. Sadece yemekleri için bile ziyaret nedeni olan Mardin’de Kaburga Dolması, Sembusek, Kıbbe Dolması, Lebeniye Çorbası, İçli Köfte, Çağla Yemeği ve Soğan Kebabı ziyaret esnasında denenmeden dönülmemesi gereken lezzetlerden sadece bazılarıdır. Bu eşsiz lezzetlerin tadını çıkarmak isteyenler Ucuzucur.com’u ziyaret edebilir ve en uygun Mardin uçak biletine sahip olabilirler.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.