Viyana Malabo Uçak Bileti,Viyana Malabo Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Viyana Malabo Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
19.Eki.2021.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Viyana Schwechat Havalimanı
Viyana’nın 18 km uzağında konumlanan Schwechat kasabasında bulunan Viyana Schwechat Uluslararası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine hareket eden çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Otobüs
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanmak isteyen yolcular için istasyonda 3 hat mevcuttur ve toplamda 10 durak bulunmaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak için Morzinplatz-Schwedenplatz hattından gün içerisinde 04:45 – 01:15 saatleri arasında yolcu taşıyan araçlarla şehir merkezine 20-25 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

S-BAHN
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda hem ucuz hem de hızlı olanak sağlayan S-Bahn S7 Ekspres trenini kullanabilirsiniz. 05:18 – 00.18 saatleri arasında yolcularını taşıyan trenler, terminal binasının altındaki istasyonlardan hareket etmektedir. Aksi yöndeki güzergâh içinse 04:36 – 23:36 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

RailJet
Avusturya Ulusal Demir Yolları’na ait olan trenler, havalimanından şehre ulaşmak isteyenler için hızlı tren seferleri olarak hizmet vermektedir. Havalimanından kalkan trenler 06:33 – 23.03 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır. Aksi yönündeki güzargah için seferler 07:00 – 22:00’a kadar sürmektedir.

CAT
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda diğer yol ise CAT demiryolu aracıdır. St. Stephen’s Katedrali’nin kısa mesafesinde olan Mitte İstasyonu’na 15 dakikada ulaşım sağlamaktadır. Trenler havalimanından 06:09 – 23:39 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır.

Taksi
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edebilirsiniz. Sıra beklemeden taksiye binmek ve yolculuk etmek istiyorsanız uçuşunuzdan önce belli bir ücret karşılığında rezarvasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri 25 ile 30 Euro arasına sabilenmiş durumdadır.

Araç Kiralama
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Malabo Ucuz Uçak Bileti

Malabo ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Malabo’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Malabo’nun eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Malabo’yu ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Malabo ziyaretlerinden önce Malabo ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Malabo uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(GQ) 310
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 HZ
 
Resmi Dil
İspanyolca
 
Telefon Kodu
240

MALABO HAKKINDA

Ekvator Ginesi’ne bağlı olan Bioko Adası’nda yer almakla birlikte Malabo, başkent olarak adada bulunan şehirlerden biridir. Ülkenin hem başkenti hem de en büyük ikinci şehri olan Malabo, uzun yıllar boyunca İspanya’nın hakimiyeti altında kalmış ve o kültürün etkisi altında yaşamıştır. Tarihi binalar ile birlikte modern yapılara da sahip olan bu şehir, Ekvator Ginesi’nin de en eski şehridir. Petrol zengini olan bu şehrin ticareti ve ekonomisi genel olarak petrol üzerinden yürümektedir. Diğer geçim kaynakları ise balıkçılık ve turizmdir. Turizm alanında oldukça güzel plajlara sahip olması nedeni ile yıl içerisinde hem yerli hem de yabancı çok sayıda turist ağırlamakta ve ziyaretçilerine oldukça güzel deneyimler sunmaktadır. Siz de bu deneyimlerin doyasıya tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Malabo Uluslararası Havalimanı
Malabo Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 9 km uzaklıkta yer almakla birlikte, şehir merkezine toplu taşıma hizmeti vermemektedir. Havalimanına inişini gerçekleştiren yolcular taksiler ve havalimanından kiralayabileceği arabalar ile yaklaşık 15 dakika içerisinde ulaşımını gerçekleştirebilirler.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Pico Basilé
St. Elizabeth's Cathedral
Malabo National Park
Spanish Cultural Centre
Iglesia de San Fernando
Plaza del Reloj
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Ekvatoral ikliminin hakim olduğu şehirde, kuru ve yağışlı olmak üzere iki sezon görülmektedir. Haziran ve Ağustos ayları kuru geçerken, Aralık ve Şubat ayları kuru geçmektedir. Bu nedenle şehri ziyaret etmek için en uygun zaman dilimi ilkbahar dönemidir. Siz de bu şehrin tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Afrika ve İspanyol mutfağının harmanlandığı bu mutfakta çok farklı yemek çeşiti bulmak mümkündür. Eski bir sömürge ülkesi olan Ekvator Ginesi’nin mutfağında kendine has lezzetler de bulunmaktadır. Sadece kendi yöresel lezzetlerinin de bulunmadığı bu mutfakta Fransız, Asya, Çin, Fas ve Avrupa yiyeceklerini de bulmak mümkündür. Gine Pilavı, Jollof Pilavı, Fufu, Tatlı Patates Kızartması, Bissap ve Yassa Chicken gibi lezzetler gezi esnasında tadılması gereken lezzetler arasındadır. Siz de bu lezzetlerin tadına yerinde bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.