Viyana Konakri Uçak Bileti,Viyana Konakri Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Viyana Konakri Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
19.Eki.2021.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Viyana Schwechat Havalimanı
Viyana’nın 18 km uzağında konumlanan Schwechat kasabasında bulunan Viyana Schwechat Uluslararası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine hareket eden çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Otobüs
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanmak isteyen yolcular için istasyonda 3 hat mevcuttur ve toplamda 10 durak bulunmaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak için Morzinplatz-Schwedenplatz hattından gün içerisinde 04:45 – 01:15 saatleri arasında yolcu taşıyan araçlarla şehir merkezine 20-25 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

S-BAHN
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda hem ucuz hem de hızlı olanak sağlayan S-Bahn S7 Ekspres trenini kullanabilirsiniz. 05:18 – 00.18 saatleri arasında yolcularını taşıyan trenler, terminal binasının altındaki istasyonlardan hareket etmektedir. Aksi yöndeki güzergâh içinse 04:36 – 23:36 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

RailJet
Avusturya Ulusal Demir Yolları’na ait olan trenler, havalimanından şehre ulaşmak isteyenler için hızlı tren seferleri olarak hizmet vermektedir. Havalimanından kalkan trenler 06:33 – 23.03 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır. Aksi yönündeki güzargah için seferler 07:00 – 22:00’a kadar sürmektedir.

CAT
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda diğer yol ise CAT demiryolu aracıdır. St. Stephen’s Katedrali’nin kısa mesafesinde olan Mitte İstasyonu’na 15 dakikada ulaşım sağlamaktadır. Trenler havalimanından 06:09 – 23:39 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır.

Taksi
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edebilirsiniz. Sıra beklemeden taksiye binmek ve yolculuk etmek istiyorsanız uçuşunuzdan önce belli bir ücret karşılığında rezarvasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri 25 ile 30 Euro arasına sabilenmiş durumdadır.

Araç Kiralama
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Konakri Ucuz Uçak Bileti

Konakri ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Konakri’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Konakri’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Konakri’ni ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Konakri ziyaretlerinden önce Konakri ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Konakri uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(GN) 260
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V 50 HZ
 
Resmi Dil
Fransızca
 
Telefon Kodu
224

KONAKRİ HAKKINDA

Afrika kıtasında bulunan Gine Cumhuriyeti’nin başkenti Konakri, Atlas Okyanusu kenarına kovulmuş bir liman şehridir. 1884 yılında Frasızlar tarafından kurulmuş ilerleyen dönemlerde bu topraklar işgal edilmiştir. 1893 yılında başkent ilan edilen bu şehir, başkent ilan edildikten sonra ülkenin en gelişmiş şehri olmuştur. Bağımsızlıktan sonran madencilik ve sanayi alanlarında büyük bir ivme kazanmıştır. Demir ve boksit üretiminde kendini bir adım öne atan bu şehir, sahip olduğu adaları ve kültürü ile yıl içerisinde yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. Siz de en uygun Konakri uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alın ve bu şehrin tadını doyasıya çıkarın.

NASIL GİDİLİR?

Konakri Havalimanı
Afrika Kıtası ülkelerinden Gine’nin başkenti olan Konakri’de bulunan Konakri Havalimanı, şehir merkezine 12 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanı, şehir merkezine ulaşımını gerçekleştirmek isteyen yolcular için taksi ve araç kiralama imkanı sağlamaktadır.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilirken şehir merkezine ortalama 8-10 dakika içerisinde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Center d’Art Acrobatique Keita Fodeba
Cimetiere de Boulbinet
Milli Müze
Jardin 2 Octobre
Aziz Marie Katedrali
Jardin Botanique
Beşinci Muhammed Sarayı
Büyük Camii
Madina Market
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Sıcak ve nemli bir iklimin hakim olduğu Konakri’de yıl içerisinde 2 mevsim görülmektedir. Nisan ve Kasım ayı arasında görülen yağış, Aralık ve Mayıs arasında görülmemektedir. Şehrin ekvatora yakınlığından dolayı sıcaklığı ortalama 27 derecedir. Şehri ziyaret etmek ve doyasıya tadını çıkarabilmek için en uygun dönem Aralık ve Mart aylarıdır. Siz de en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alıp hayalinizdeki maceraya doğru ilk adımı atabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Dünya mutfaklarına kendi mutfağında çok fazla yer vermeyen Gine mutfağı, Lübnan mutfağına öncelik vermektedir. Batı Afrika mutfağının da hakim olduğu restoranlar ve kafeler Konakri sokaklarında sizi karşılamaktadır. Genellikle sığır etinin ön plana çıkmasının nedeni ise domuz etine dini nedenlerden dolayı izin verilmemesidir. Kızarmış Muz, Haşlanmış Patates, Balkabağı Turtası gibi lezzetlerin yanı sıra Zencefilli Bira, Palmiye Şarabı ve Demirhindi gibi içecekler de geziniz esnasında tatmanız gereken içecekler arasındadır. Bu lezzetlerin tadına bakmak için Konakri uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.