Viyana Islamabad Uçak Bileti,Viyana Islamabad Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Viyana İslamabad Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
26.Eki.2021.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Viyana Schwechat Havalimanı
Viyana’nın 18 km uzağında konumlanan Schwechat kasabasında bulunan Viyana Schwechat Uluslararası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine hareket eden çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Otobüs
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanmak isteyen yolcular için istasyonda 3 hat mevcuttur ve toplamda 10 durak bulunmaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak için Morzinplatz-Schwedenplatz hattından gün içerisinde 04:45 – 01:15 saatleri arasında yolcu taşıyan araçlarla şehir merkezine 20-25 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

S-BAHN
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda hem ucuz hem de hızlı olanak sağlayan S-Bahn S7 Ekspres trenini kullanabilirsiniz. 05:18 – 00.18 saatleri arasında yolcularını taşıyan trenler, terminal binasının altındaki istasyonlardan hareket etmektedir. Aksi yöndeki güzergâh içinse 04:36 – 23:36 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

RailJet
Avusturya Ulusal Demir Yolları’na ait olan trenler, havalimanından şehre ulaşmak isteyenler için hızlı tren seferleri olarak hizmet vermektedir. Havalimanından kalkan trenler 06:33 – 23.03 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır. Aksi yönündeki güzargah için seferler 07:00 – 22:00’a kadar sürmektedir.

CAT
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda diğer yol ise CAT demiryolu aracıdır. St. Stephen’s Katedrali’nin kısa mesafesinde olan Mitte İstasyonu’na 15 dakikada ulaşım sağlamaktadır. Trenler havalimanından 06:09 – 23:39 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır.

Taksi
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edebilirsiniz. Sıra beklemeden taksiye binmek ve yolculuk etmek istiyorsanız uçuşunuzdan önce belli bir ücret karşılığında rezarvasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri 25 ile 30 Euro arasına sabilenmiş durumdadır.

Araç Kiralama
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

İslamabad Ucuz Uçak Bileti

İslamabad ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden İslamabad’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. İslamabad’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin İslamabad’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler İslamabad ziyaretlerinden önce İslamabad ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun İslamabad uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(PK)662
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Urduca
 
Telefon Kodu
51

ISLAMABAD HAKKINDA

Pakistan İslam Cumhuriyeti’nin başkenti olan İslamabad aynı zamanda ülkenin en düzenli ve en modern şehridir. 1960’lı yıllarda eski başken Karaçi’nin yerine başkent olan şehir sonradan inşa edilmiştir. Eski başkenti konumu nedeniyle dezavantajda olması Başkan Eyüp Han’ın başkenti güvenli bir konuma almasına neden olmuştur. Ülkenin diğer şehirlerine göre daha modern ve temiz olan şehir 8 bölgeden oluşmaktadır. Diplomasi, eğitim, ticaret gibi ayrılan bölgeler kendilerine ait parklar ve alışveriş merkezleri bulundurmaktadır. Doğası ve kültürü ile oldukça dikkat çeken bu şehri ziyaret etmek için tek yapmanız gereken en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın almak.

NASIL GİDİLİR?

İslamabad Uluslararası Havalimanı
Pakistan’ın başkenti İslamabad’da bulunan İslamabad Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yıl boyunca çok sayıda yolcu ağırlayan havalimanından şehir merkezine otobüs, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sunulmaktadır.

Otobüs
İslamabad Uluslararası Havalimanı’na inişini gerçekleştiren yolcular 1-C, 3, 21 numaralı otobüsler ile şehrin pek çok bölgesine ulaşım sağlayabilirler. Aynı zamanda otobüsler arasında aktarma yaparak da şehirde konaklamak istediğiniz bölgeye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Taksi
İslamabad Uluslararası Havalimanı’na inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
İslamabad Uluslararası Havalimanı’na inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Faysal Camii
Pakistan Anıtı
Lok Virsa Müzesi
Margalla Tepeleri
Rawal Gölü
Fatima Jinnah Parkı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Pakistan’ın başkenti İslamabad’da sıcak –ılıman iklim görüldüğü içinde yıllık ortalama sıcaklığı 21 derecedir. Kışları yağışın az olduğu bu şehirde Kasım ayı en kurak geçen aylardandır. Bu nedenle şehri gezmek için en ideal dönem yazın son ayları olmakla birlikte sonbaharın ilk ayları tercih edilebilir. Siz de bu şehrin doğasının tadını çıkarmak için ne uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Baharat kullanımının oldukça fazla olduğu Pakistan mutfağında, tavuk ve kuzu eti oldukça sık tüketilmektedir. Pirincin de yoğun olarak kullanıldığı gözlendiğinde bu mutfakta alkol fazla yer edinmemiştir. Chelow Kebab, Paratha, Puri, Samosa, Tikka ve Dum Pukht gibi yöresel lezzetler seyahat esnasında dönmeden tadılması gereken lezzetlerdir. Siz de bu enfes mutfağın tadına bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.