Viyana Denizli Uçak Bileti,Viyana Denizli Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Viyana Denizli Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
25.Eki.2021.Pts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Viyana Schwechat Havalimanı
Viyana’nın 18 km uzağında konumlanan Schwechat kasabasında bulunan Viyana Schwechat Uluslararası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük havalimanlarından biridir. Havalimanından şehir merkezine hareket eden çok sayıda toplu taşıma seçeneği bulunmaktadır.

Otobüs
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanmak isteyen yolcular için istasyonda 3 hat mevcuttur ve toplamda 10 durak bulunmaktadır. Merkeze ulaşım sağlamak için Morzinplatz-Schwedenplatz hattından gün içerisinde 04:45 – 01:15 saatleri arasında yolcu taşıyan araçlarla şehir merkezine 20-25 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

S-BAHN
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda hem ucuz hem de hızlı olanak sağlayan S-Bahn S7 Ekspres trenini kullanabilirsiniz. 05:18 – 00.18 saatleri arasında yolcularını taşıyan trenler, terminal binasının altındaki istasyonlardan hareket etmektedir. Aksi yöndeki güzergâh içinse 04:36 – 23:36 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

RailJet
Avusturya Ulusal Demir Yolları’na ait olan trenler, havalimanından şehre ulaşmak isteyenler için hızlı tren seferleri olarak hizmet vermektedir. Havalimanından kalkan trenler 06:33 – 23.03 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır. Aksi yönündeki güzargah için seferler 07:00 – 22:00’a kadar sürmektedir.

CAT
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızda diğer yol ise CAT demiryolu aracıdır. St. Stephen’s Katedrali’nin kısa mesafesinde olan Mitte İstasyonu’na 15 dakikada ulaşım sağlamaktadır. Trenler havalimanından 06:09 – 23:39 saatleri arasında 30 dakikada bir sefer uygulamaktadır.

Taksi
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edebilirsiniz. Sıra beklemeden taksiye binmek ve yolculuk etmek istiyorsanız uçuşunuzdan önce belli bir ücret karşılığında rezarvasyon yapabilirsiniz. Taksi ücretleri 25 ile 30 Euro arasına sabilenmiş durumdadır.

Araç Kiralama
Viyana Schwechat Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Denizli Uçak Bileti

Denizli ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Denizli’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Denizli’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Denizli’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Denizli ziyaretlerinden önce Denizli ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Denizli uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
258
 
Toplu Taşıma
8.5 TRY
 
Yemek Fiyatları
30 TRY

DENİZLİ HAKKINDA

Ege Bölgesi’nde yer alan ve İzmir’den sonra Ege’nin en büyük ikinci şehri olan Denizli, doğal zenginliği ve antik kentleri ile dünyaca üne sahip bir şehrimizdir. Ürettiği tekstil ürünleri ile adından sıkça söz ettiren şehir aynı zamanda horozu ile de oldukça ünlüdür. Horoz şehirde o kadar ünlüdür ki, şehir merkezinde koca bir horoz heykeline rastlayabilirsiniz. Tarihi 3000 yıl öncesine dayanan Denizli, tarihteki pek çok uygarlığı da kendi toprakları içerisinde ağırlamış ve bu uygarlıklara ait eserleri bünyesinde barındırmıştır. Yıllar içerisinde çok sayıda isim ile anılan şehir, M.Ö. 200 yıllarında Suriye kralı tarafından kurulduğunda şehir “Laodike” olarak anılmaktaydı. Aydın, Manisa, Muğla ve Uşak’a komşu olan bu şehir, sanayiye bağlı bir ticaret izlemekle birlikte, turizm alanında da oldukça gelişmiş ve kendini kanıtlamıştır. Özellikle UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Pamukkale Travertenleri’ni görmek isteyen çok sayıda yerli ve yabancı turist tarafından şehir yıl boyunca ziyaretçi akınına uğramaktadır. Sadece travertenler ile değil, sahip olduğu kaplıcalar da şifalı bulunup sağlık açısından ilgi görmektedir. Bünyesinde barındırdığı doğal güzellikler ile ziyaretçilere görsel şölen sunan bu şehirde çok sayıda şelale bulunmaktadır. Sahip olduğu kültür mirasıyla Denizli sınırı içinde bulunan Hierapolis, Tripolis ve Laodikeia Antik Kenti de ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görmektedir. Siz de Ucuzucur.com üzerinden satın alacağınız en uygun uçak biletleri ile yıl boyunca Denizli’yi ziyaret edebilir ve bu güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

 

NASIL GİDİLİR?

Denizli Çardak Havalimanı
Denizli’nin işlek havalimanı olan Denizli Çardak Havalimanı, Çardak ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 63 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Otobüs
Denizli Çardak Havalimanı’na ulaşan yolcular Baytur servisleri ile şehir merkezine yaklaşık 1 saat gibi bir süre ile ulaşabilirler.

Hava Yolu Servisleri
Denizli Çardak Havalimanı’na ulaşan yolcular havayolu servisleri ile şehir merkezine yaklaşık 1 saat 10 dakika gibi bir süre ile ulaşabilirler.

Taksi
Denizli Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 200 TL ücret ödeyip 50 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Denizli Çardak Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Pamukkale
Kırmızı Su
Hierapolis Antik Kenti
Yeşildere Şelalesi
Keloğlan Mağarası
Tripolis Antik Kenti
Buldan
Honoz Dağı Tabiat Parkı
Ağlayan Kaya
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Denizli, her ne kadar Akdeniz iklimi hakimiyetinde gözüksede zaman içerisinde karasal iklim özelikleri de göstermektedir. Ziyaret olarak en çok tercih edilen Pamukkale Travertenleri’ni görmek için yağışsız ve açık bir havanın tercih edilmesi gerekir. Bu nedenle Denizli’yi ziyaret etmek için en ideal zaman dilimi Mayıs ve Haziran aylarıdır. Bu doğal güzelliğin büyüsüne kapılmak için yıl içerisinde bulabileceğiniz en ucuz uçak biletini Ucuzucur.com üzerinde satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Denizli dendiğinde her ne kadar akla ilk Pamukkale gelse de gezi esnasında Ege mutfağının hâkim olduğu yöresel lezzetler denenmeden dönülmez. Tandır Kebabı olarak bilinen Denizli Kebabı ve Güveç dışında Denizli’ye özgü Bazlama ve Pancar Kavurması mutlaka denenmesi gereken lezzetlerdendir. Bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmak için en uygun uçak biletini bulabileceğiniz Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.