Tokyo Sivas Uçak Bileti,Tokyo Sivas Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Sivas Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
05.Ara.2023.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Sivas Ucuz Uçak Bileti

Sivas ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Sivas’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Sivas’ın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Sivas’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Sivas ziyaretlerinden önce Sivas ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Sivas uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
346
 
Toplu Taşıma
7.8 TRY
 
Yemek Fiyatları
31 TRY

SİVAS HAKKINDA

İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz’de geniş ölçüde toprakları bulunan Sivas, yüzyıllar içerisinde birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Türkiye’nin en büyük 2.şehri olan Sivas, Hitit’ten Selçuklu Devleti’ne, Danişmentlilerden Osmanlı Devleti’ne kadar birçok devlet görmüş ve Milli Mücadele’nin temeli atılan bir şehir olarak bünyesinde pek çok tarihi eser barındırmaktadır. Topraklarının tarihi yapılan araştırmalara sonucunda Neolitik Çağ’a kadar uzanan bu şehir, yüzyıllar içerisinde çok sayıda tarihi olaya sahne olmuştur. Dönemin ticaret yolu olan İpek ve Kral yolunun buradan geçmesi, etkileşime açık olan yapısını göz önüne sermektedir. Türkiye sınırlarında geniş topraklara sahip olan Sivas, kendine has Anadolu kültürüne sahiptir. Konuş dil olarak farklılık gösteren kentte, Karadeniz şivesi bile görülmektedir. Ağırladığı medeniyetler nedeniyle farklı bir kültüre sahip olan Sivas’ta saz ve aşık geleneği gelişmiş ve çok sayıda üstat yetiştirmiştir. Dünya tarafından bilinen ve bir üne sahip olan Kangal köpekleri, Sivas’ın Kangal ilçesinde yetişmektedir. Tarım ve sanayi alanında oldukça gelişme gösteren şehirde, Türkiye’nin en büyük linyit işletmesi bulunmaktadır. Siz de kültür cenneti olan bu şehri ziyaret etmek istiyorsanız Ucuzucur.com üzerinden en uygun Sivas uçak biletine sahip olabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı
Sivas’ın işlek havalimanı olan Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, Merkez’de yer almaktadır. Şehir merkezine 22 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular Havaş otobüslerini kullanabilirler. Havaş otobüsleri İç Hatlar Terminali önünden kalkıp olup, Sivas’ın merkezi duraklarına uğrayarak şehir merkezine trafik yoğunluğuna göre yaklaşık 40 dakika içerisinde ulaşabilirler.

Belediye Otobüsü
Belirli günler ve belirli saatlerde HVL hatlı Hava Limanı - Merkez Sivas Belediye otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 50 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Taksi
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 90-100 TL ücret ödeyip 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Çifte Minareli Medrese
Buruciye (Şifaiye) Medresesi
Sivas Kongre Merkezi
Gök Medrese
Ulu Camii
Kangal Balıklı Kaplıca
Gürün Gökpınar Gölü
Gürün Şuğul Vadisi
Gemerek Sızır Şelalesi

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

İç Anadolu’nun karasal iklimine sahip olan Sivas, kışları yağışlı ve soğuk geçmesiyle birlikte yazları oldukça sıcaktır. Bu nedenle muhteşem doğanın tadını çıkarmak için Nisan- Eylül aylarında Sivas’ı ziyaret etmek daha avantajlıdır. Sivas en ucuz uçak biletine sahip olmak isteyen yolcular Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirler.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

İç Anadolu ve Doğu Anadolu'nun yöresel lezzetlerinin karışımından oluşan Sivas mutfağından ilk akla gelen yemek köftedir. Özel bir hazırlanışa sahip olan bu köftelerin yanı sıra ıspanağı andıran Madımak Yemeği, Hangel, Katmer, Sivas Kebabı, Sivas Pidesi, Divriği Pilavı, İçli Köfte ve Kelle Tatlısı da Sivas mutfağında yer almaktadır. Bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmak yerinde bakmak isteye yolcular ne uygun uçak bileti için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirler.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.