Tokyo Singapur Uçak Bileti,Tokyo Singapur Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Singapur Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
01.Ara.2023.Cum
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Singapur Ucuz Uçak Bileti

Singapur ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Singapur’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Singapur’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Singapur’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Singapur ziyaretlerinden önce Singapur ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Singapur uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(SG)706
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
İngilizce
 
Telefon Kodu
65
 
Toplu Taşıma
30 TRY
 
Yemek Fiyatları
143 TRY

SINGAPUR HAKKINDA

Resmi adıyla Singapur Cumhuriyeti olarak bilinen Singapur ülkesinin aynı adı taşıyan başkenti Singapur, günümüzde şehir devlet yapısına sahip nadir şehirlerden biridir. Geçmişi 11.yüzyıla dayanan Singapur, 14.yüzyıla gelindiğinde adanın Srivijayan Prens Parameswara’nın egemenliği altına girmesinin ardından ada önemli hale gelmiştir. Şehrin ismi ise Malezyalı Prens Sang Nila Utama’nın Singapur kıyısında mola verdiği esnada çok vahşi ve büyük bir aslanın etrafta dolandığını görür. Bu nedenden dolayı Malay dilinde Singa, aslan anlamına gelirken Pura kelimesi ise şehir anlamına gelmektedir. Şehrin ismi ise bu şekilde oluşmuştur. 1819 yılında serbest bir liman kurulmasının ardından Singapur modern çağına adım atmış olur. İlerleyen yıllarda Britanya ve Hollanda arasında paylaşılan ada Britanya’nın hâkimiyeti altına girer. 1965 yılında Singapur Cumhuriyeti olarak bağımsızlığını kazanan şehir, bir şehir devlet olarak varlığını sürdürmektedir. Günümüzde oldukça popüler olan şehir yasaklar şehri olarak bilinmektedir. Aslında normal kurallar olarak bilinen kurallar titizlik ile uygulandığı için yasaklar şehri olarak anılmaktadır. Yüksek ve modern binalara sahip olan Singapur, beton ile kaplı olduğu düşünülse de ülke topraklarının çoğu yeşil ile kaplıdır. Doğa güzellikleri ve tarihi yapıları ile adından söz ettirmese de sahip olması ve geçmişten günümüze koruması bir gerçektir. Dünya üzerinde ayakta kalan 3 şehir devletten biri olması özelliğini taşıyan Singapur’u ziyaret etmek için en ucuz uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Changi Havalimanı
Singapur’un en büyük ve işlek havalimanı olan Changi Havalimanı şehir merkezinden 17 km uzaklıkta yer almaktadır. Changi Havalimanı’ndan şehir merkezine çok sayıda toplu taşıma aracının yanı sıra limuzin kiralama gibi imkânlar da sağlamaktadır.

Tren
Changi Havalimanı’na inişini gerçekleştiren yolcular havalimanının Terminal 2 ve 3 çıkışlarından çıkarak trene binebilir, şehir merkezine ulaşmak için Tanah Merah İstasyonu’ndan aktarma yapmaları gerekmektedir.

Otobüs
Havalimanına ulaşan yolcular Terminal 1,2 ve 3 binalarının çıkışında bulunan otobüs duraklarından kalkan otobüsler ile ortalama 1 saat içerisinde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler. Sabah 6’dan gece yarısına kadar hizmet veren bu otobüsler ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Taksi
Changi Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Changi Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Merlion Heykeli
Marina Bay Sands Oteli & SkyPark
Sentosa Adası
Gardens by the Bay
Chinatown
Buddha Tooth Relic Temple and Museum
Orchard Road
Singapur Botanik ve Orkide Bahçesi
Singapore Flyer
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal iklimin hâkim olduğu Singapur’da genellikle yağış görülmektedir. Yıl boyunca sıcak ve nem oranının yüksek olduğu şehirde, muson rüzgârları etkilidir. Ekim ve Kasım aylarında çok yağış alan şehri ziyaret etmek için en uygun zaman dilimi yaz aylarıdır. Siz de en uygun zaman dilimine en uygun Singapur uçak biletiniz Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Çin ve Hint mutfaklarından etkilenen Singapur mutfağı, yapraklı sebzeler, meyve ve balıktan oluşmaktadır. Mutfağının temelinde Çin’in bulunmasından dolayı pirinç ve erişte de Singapur mutfağında çok fazla kullanılmaktadır. Noddle, Kızarmış Dondurma, Tofu, Acılı Ekşili Çorba ve Sebzeli Pilav yerel lezzetler arasında yer almaktadır. Siz de bu enfes lezzetlerin tadına bakmak istiyorsanız en uygun Singapur ucuz uçak biletinizi Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.