Tokyo Nairobi Uçak Bileti,Tokyo Nairobi Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Nairobi Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
23.Tem.2024.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Nairobi Ucuz Uçak Bileti

Nairobi ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Nairobi’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Nairobi’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Nairobi’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Nairobi ziyaretlerinden önce Nairobi ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Nairobi uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(KE)346
 
Priz Tipi / Voltaj
240 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Svahili
 
Telefon Kodu
20
 
Toplu Taşıma
17 TRY / 3 USD / 2 EURO / 27 SEK
 
Yemek Fiyatları
89,73 TRY / 15 USD / 13,52 EURO / 144,48 SEK

NAIROBI HAKKINDA

Kenya’nın hem en büyük şehri hem de başkenti olan Nairobi, 1899’te kurulmuş fakat 1905 yılında başkent olmuştur. Şehir ilk yıllarında Britanya Doğu Afrikası’nın sömürgeyi gerçekleştirenleri tarafından Uganda Demir Yolları’nda bir demir deposu olarak kurulmuş ve bu yönde hizmet vermiştir. Kasaba yıllar içerisinde gelişti ve büyüme gösterdi. Bu büyümenin ardından ise eski başkent Machakos’un yerine geçti. 1963 yılında ise bağımsızlığını kazanan Kenya’nın başkenti olma ünvanına sahip oldu. Günümüzde Doğu Afrika’nın en yüksek nüfusa sahip şehri olan Nairobi, sömürge esnasında av oyunları ve turizm alanında gelişme göstermiştir. Yıllar içerisinde sürekli genişleme politikası izlemesi nedeniyle güneye doğru atılan bu adımlar Maasai’yi sinirlendirmiş ve bu nedenden dolayı bir kızışma süreci de geçirilmiştir. Bağımsızlığını kazanan şehir, hızlı bir şekilde büyümüş ve altyapı olarak kendini geliştirmiştir. Ticaret ve kültür alanında bir merkez haline gelmiş olan şehir, UNEP ve UNON gibi çok sayıda uluslararası şirkete ev sahipliği yapmıştır. Afrika’nın 4. en büyük kenti olan şehir doğal güzellikleri ve mimarisi ile ziyaretçilerine efsane bir deneyim sunmaktadır. Siz de bu deneyimin bir parçası olmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Jomo Kenyatta Havalimanı
Kenya’nın en büyük şehri olan başkent Nairobi’de bulunan Jomo Kenyatta Havalimanı uluslararası bir havalimanıdır. Şehir merkezine 16 km uzaklıkta yer alan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi imkânlar sağlanmaktadır.

Otobüs
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular 1 ve 2 numaralı ünitelerden kalkan otobüsler ile şehir merkezine 45 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Taksi
Jomo Kenyatta Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular havalimanı çıkışından kalkan taksileri kullanabilirler. Taksi fiyatları ve süreleri gideceğiniz yöne ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Araç Kiralama
Jomo Kenyatta Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Nairobi Camii
Uhuru Bahçeleri
Kenya Bomaları
Kenya Demir Yolu Müzesi
Koren Blixen’in Evi
Nairobi Fil Yetimhanesi
Nairobi Milli Müzesi
Ngong Tepeleri
Nairobi Milli Parkı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Tropikal iklimin hüküm sürdüğü Nairobi’de sıcak ve ılıman bir hava hakimdir. Ocak ve Şubat aylarında özellikle yeşilliği ve doğal manzaraları ile oldukça adından söz ettiren şehri ziyaret etmek için en uygun zaman dilimi olacaktır. Yağışın seyahatinize engel olmasını istemiyorsanız eğer Nisan ve Mayıs aylarını tercih etmemelisiniz. Doyasıya tadını çıkarabileceğiniz bu şehir için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Kenya mutfağının temelinde yatan mısır, buğday, şeker kamışı ve pirinç gibi besinler hemen hemen her yemekte kendini göstermektedir.  Sığır, tavuk, kuzu ve domuz etinin de çok sık tüketildiği bu şehirde Ugali, Irio, Githeri, Kenyan Pilau, Wali wa Nazi, Sukuma Wiki ve Kenyan Tenceresi tadılması gereken lezzetlerin başında gelmektedir. Bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmak için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.