Tokyo Male Uçak Bileti,Tokyo Male Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Male Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
11.Ara.2023.Pts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Male Ucuz Uçak Bileti

Male ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Male’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Male’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Male’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Male ziyaretlerinden önce Male ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Male uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(MV)667
 
Priz Tipi / Voltaj
230 V/ 50 Hz
 
Resmi Dil
Dhivehi
 
Telefon Kodu
334

MALE HAKKINDA

Maldivler Cumhuriyeti’nin başkenti olan Male, küçük bir oda olarak konumlanmıştır. Müslüman nüfusunun ağırlıklı olduğu bu ada, köklü tarihi boyunca birçok medeniyetin hâkimiyeti altında kalmıştır. Turizm alanından adından sıkça söz ettiren adanın bu aşamaya gelmesi 1970 yıllarını bulmuştur. Turizmin ilk zamanları bir grup İtalyan’ın bu bölgeye gelmesi ve balık avlaması şehrin dalış merkezi haline gelmesine neden olmuştur. Tarihine bakıldığında balıkçılık ve tarıma dayalı bir ekonomisi olan adanın, dünya tarafından keşfedilmesinin ardından bir tatil cenneti olduğu söylenebilir. Adaların tüm politik liderlerine bünyesinde barındıran Male Adası’nda yerleşim oldukça eskiye dayanmaktadır. İlk zamanlar Budist inancını benimseyen halk Arap tüccarı tarafından emir verilerek Müslümanlığı seçmiştir. Dünya üzerindeki başkentler arasında ne küçüğü olan Male, diğer adalara kıyasla daha modern ve mimari alanında daha gelişmiş durumdadır. Doğal güzellikleri, berrak denizi ve içinizi ısıtacak sımsıcak güneşi ile ziyaretçilerine kapısını açan Male’ye gitmek için en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Male Uluslararası Havalimanı
Maldivlerin ana hava limanı olup yıl içerisinde çok sayıda yolcuyu ağırlayan Male Uluslararası Havalimanı, bulunduğu coğrafi konumu nedeniyle istenilen bölgelere deniz ve hava yolları ile ulaşım sağlamaktadır.

Sürat Teknesi
Male Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular Dhoni adı verilen sürat tekneleri ile başkent Male’ye yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Deniz Uçağı
Dünya üzerinde deniz uçağı hizmeti konusunda birinci sırada yer alan Maldivlerden binebileceğiniz bu deniz uçakları ile büyülü bir manzara eşliğinde seyahat edebilirsiniz.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Cumhuriyet Meydanı
Sultan Parkı ve Millî Müze
Balık Pazarı
Cuma Camii
Hulhumale Adası
Majeedhee Magu
Sala Thai
Duniye Spa
Tsunami Anıtı
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Muson ikliminin ve Male’ye özgü tropikal iklime hâkim olan şehirde çok sık gözüken Muson yağmurları Aralık ve Mayıs aylarında kendisini daha çok göstermektedir. Yıl boyunca sıcaklık ortalaması aynı kalan bu şehirde, yazları oldukça sıcak geçmektedir. Mevsimler geçişlerin sık sık göründüğü bu şehir yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaretçi ağırlamaktadır. Siz de bu adanın tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Çok farklı lezzetlerin bir arada bulunduğu Male mutfağı, dünya üzerinde ender rastlanan mutfaklardan biri olma özelliğine sahiptir. Ada şehri olan Male’de ilk karşımıza çıkan balık ve deniz ürünleridir. Çok sayıda farklı tarzlarda pişen ve masalara servis edilen balık çeşitlerine bu mutfakta rastlamak mümkündür. Kukulhu Riha, Tuna Balığı, Maldiv Balığı, Masroshi, Mas Hun ve Balık Köftesi gibi yerel ve özel lezzetler Maldiv mutfağında sizi karşılamaktadır. Bu enfes tatların deneme fırsatı yakalamak için en uygun Male uçak biletinizi Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.