Tokyo Luanda Uçak Bileti,Tokyo Luanda Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Luanda Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
05.Ara.2023.Sal
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Luanda Ucuz Uçak Bileti

Luanda ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Luanda’ya gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Luanda’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Luanda’yı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Luanda ziyaretlerinden önce Luanda ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Luanda uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
AD (43)
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 Hz
 
Resmi Dil
Katalanca
 
Telefon Kodu
376
 
Toplu Taşıma
47 TRY
 
Yemek Fiyatları
160 TRY

LUANDA HAKKINDA

Angola ülkesinin hem başkenti hem de en büyük şehri olan Luanda, Atlas Okyanusu’nun kenarına kurulmuştur. Ülkenin en önemli ve nüfus bakımından en yoğun kenti olan Luanda, dünyada Portekizce konuşulan nadir ülkelerden biridir. Şehir ikiye ayrılmıştır; ilk kısma “Baixa” ismi verilirken diğer kısmına “Cidade Alta” ismi verilmiştir. Şehrin kuruluşunda ise Portekizli kaşif Paulo Dias Novais rol oynamış ve São Paulo de Luanda adı konmuştur. Liman ticaretinde önemli bir konumda olmakla birlikte kültür, sanat ve endüstri alanında da ülke çapında oldukça gelişmiştir. Kentsel dönüşüm ile büyük bir yapılanma geçiren şehrin gelir kaynakları petrol, elmas ve yer altı kaynaklarıdır. Sahip olduğu doğal güzellikler ve mimari yapılar başkente farklı bir hava katarken gelişme esnasında yapılan yeni ve lüks yapılar şehre farklı bir imaj vermiştir. Farklı kültür yapısı ve değişkenlik gösteren etnik kitleleri ile nadir görülen bir topluma sahip bu şehri görmek ve farklı atmosferinden yeni şeyler öğrenmek için en uygun Luanda uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Quatro de Fevereiro Havalimanı
Angola’nın başkenti Luanda şehrinde bulunan Quatro de Fevereiro Havalimanı, şehir merkezine 11 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanının ismi 4 Şubat’ta Portekizli kolonilere karşı başlatılan karşı atak sonucu bağımsızlığını kazandığı gün olarak tarihe geçmiş ve havalimanına verilmiştir. Havalimanından şehir merkezine çok sayıda ulaşım aracı mevcuttur.

Otobüs
Quatro de Fevereiro Havalimanı’ndan şehir merkezine gün içinde hem özel hem de devlet bünyesinde çok sayıda araç kalkışı gerçekleştirilmektedir. Havalimanı çıkışında bulunan otobüs duraklarından şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Terminal binası çıkışında bulunan taksi duraklarından binebileceğiniz taksiler ile şehir merkezine ortalama 20 dakika içinde hızlı ve kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama
Quatro de Fevereiro Uluslararası Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Fortress of São Miguel
Ilha de Luanda
Quiçama National Park
National Museum of Slavery
Museu da Moeda
Nossa Senhora da Nazaré
Praia Amélia
Ilha do Mussulo
Bicuari National Park
 
NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Yarı kurak iklimin hakim olduğu Luanda’da, ılıman bir iklim olduğu halde hava kurudur. Yağışın çok az düştüğü bu şehri gezmek için en ideal dönem bahar aylarıdır. Bu şehrin tadını çıkarmak için en uygun Luanda uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Angola mutfağına hakim olan sebzelerin yerini Luanda’da balık ve deniz ürünleri almaktadır. Tüm yemek çeşitlerinde baharatın yüksek dozda kullanıldığı bu şehirde, sadece şehre ait değil dünya mutfaklarından örnekler de yer almaktadır. Pişiriliş tarzı ile farklı lezzetler ortaya çıkaran bu mutfağın tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun Luanda uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.