Tokyo Hakkari Uçak Bileti,Tokyo Hakkari Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Hakkari Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
02.Ara.2023.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Hakkâri Ucuz Uçak Bileti

Hakkâri ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Hakkâri’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Hakkâri’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Hakkâri’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Hakkâri ziyaretlerinden önce Hakkâri ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Hakkâri uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
438
 
Toplu Taşıma
6 TRY
 
Yemek Fiyatları
30 TRY

HAKKARİ HAKKINDA

Tarihi yıllar öncesine dayanan Hakkâri, Türkiye’nin en doğusunda yer almaktadır. İsmini Van Gölü’nün güneyinde yer alan ve bir kısmı İran’a uzanan bölgelere yerleşmiş “Hakkar” kabilesinden almaktadır. Hakkar aşireti hala varlığını sürdürmekte olup 12 Ertuşi (Hertuşi) oymağı ile 12 Pinyanişi oymağından oluşmaktadır. Mezopotamya bölgesinde bulunan Hakkâri, coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca Medler, Persler, Sasaniler, Moğollar, Selçuklular ve Osmanlı Devleti gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Zamanında Urartular, Hakkâri’nin bulunduğu bölgede sivil ve askeri amaçlı “Ordu Yolu” diye bilinen ve hala günümüzde bir kısmının varlığını sürdürdüğü bir ulaşım ağı kurmuşlardır. Irak, İran, Şırnak ve Van’a komşu olan Hakkari, 4.150 metrelik yüksekliğe sahip Cilo Dağı’na sahiptir. Şehri ekonomisini hayvancılık ve tarım oluştururken, verimli toprakların üretilen doğal yiyecekler ve el emeği dokumalar da oldukça ilgi görmektedir. Sahip olduğu tarihi eserler ve kültürler nedeniyle UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınmış olan bu şehri görmek istiyorsanız Hakkari ucuz uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı
Hakkari’nin işlek havalimanı olan Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı, Yüksekova ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 80 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Taksi
Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 150 TL  ücret ödeyip 1 saat gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Cilo Dağı
Uludoruk
Sungu Tepe
Balkaya Dağı
Cennet Cehennem Vadisi
Cilo Sat Gölleri
Sümbül Dağı
Meydan Medresesi
Peri Bacaları

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Hakkâri, yıl boyunca sert karasal iklimin hakimiyeti altındadır. Doğusu ve kuzeyinde sert karasal etkileri görünürken güney kısmında biraz daha ılıman bir havaya sahiptir. Kışları soğuk ve kar yağışlı geçen Hakkari’de yazları da tam tersi bir şekilde sıcaktır. Kış sporuna ilgi duyan ziyaretçiler için en uygun aylar kış ayları olmakla birlikte doğal güzelliklerinin arasında kamp yapmak isteyenler için en uygun zaman dilimi yaz ayları olacaktır. Size en uygun dönem için uçak biletinizi erkenden Ucuzucur.com’dan satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Doğu Anadolu’nun yöresel lezzetlerini içinde barındıran Hakkâri mutfağı genel olarak bölgenin geçimini sağladığı et ve dağlarında yetişen özel bitkilerden oluşmaktadır. Bu yöresel lezzetlerin başında Keşkek, Gulul, Kepaye ve Doğaba gelmektedir. Mutfaklarında ete karşı duyulan ilginin Yüksekova Kebabı ve Parmak Kebabı’nın ağızda bıraktıkları enfes lezzetlerinden anlaşılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Hakkari’ya ait olan Otlu Peynir’de seyahat esnasında denenmeden dönülmemesi gereken lezzetler arasındadır. Planlayacağınız seyahat için ilk adımını Ucuzucur.com’a uğrayarak en uygun uçak biletini alarak başlayabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.