Tokyo Erzurum Uçak Bileti,Tokyo Erzurum Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Erzurum Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
02.Ara.2023.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Erzurum Ucuz Uçak Bileti

Erzurum ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Erzurum’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Erzurum’un eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Erzurum’u ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Erzurum ziyaretlerinden önce Erzurum ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Erzurum uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
442
 
Toplu Taşıma
7 TRY
 
Yemek Fiyatları
28 TRY

ERZURUM HAKKINDA

Erzurum, Doğu Anadolu’da yer alan ve bölgenin 2. en kalabalık şehridir. Yapılan kazılara göre şehrin tarihinin Kalkolitik ve Eski Tunç çağına kadar uzandığı anlaşılmıştır. Coğrafi konumu nedeniyle bir önem arz eden şehir, tarih boyunca birçok olaya da tanıklık etmiştir. Kaynaklara göre şehrin ilk ismi Doğu Roma İmparatoru’nun isminden gelen Theodosiopolis’tir. Fakat o dönemde Ermeniler bu bölgeye Karin demiştir. Bunun nedeni Romalılardan önce bu bölgede Ermenilerin yaşamış olmasıdır. Coğrafi konumu ve yaşam şartları için uygunluğu nedeniyle yüzyıllar boyunca yerleşik hayata geçilmesi için önemli bir bölge olarak bilinmektedir. Yıllar içerisinde yapılan kazılar sonucunda önemli uygarlık ve medeniyetlere ev sahipliği yaptığı görülmektedir. Urartular, Kimmerler, İskitler, Hititler, Medler, Persler, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılara ev sahipliği yapan bu şehir, birçok olaya ve savaşa sahne olmuştur. Kurtuluş Savaşı mücadelesi zamanından ön plana çıkan bu şehirde, ulusal egemenlik için önemli kararların alındığı Erzurum Kongresi gerçekleşmiştir. Bu tarihi olayların yanı sıra bünyesinde birçok efsane de barındıran şehirde, Gelin Geldi, Çoban Dede, Külhancı Baba gibi birçok efsane dilden dile yayılmıştır. Üzerinde pek çok sayıda plato, sıradağ ve yayla bulunmaktadır. Aynı zamanda ormanlık alanları ise Erzurum’da geniş yer kaplamaktadır. Tarihi yapıları, yüzyılar boyunca hizmet ettiği medeniyetlerin izleri ve doğal güzellikleri ile sık sık karşımıza çıkan bu şehri ziyaret etmek için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilir, yıl içerisinde en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Erzurum’un işlek havalimanı olan Erzurum Havalimanı, Yekutiye ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 13 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Otobüs
Erzurum Havalimanı’na ulaşan yolcular belediye otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 50- 60 dakika içerisinde kolaylıkla ulaşabilirler.

Taksi
Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşımgerçekleştirmek istiyorsanız 50 TL civarı ücret ödeyip 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Erzurum Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Arkeoloji Müzesi
Ata Park Botanik Bahçesi
Atatürk Evi Müzesi
Aziziye Tabyaları
Cimcime Hatun Kümbeti
Çifte Minareli Medrese
Ejder Tepesi
Erzurum Evleri
Erzurum Kalesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Karasal iklimin hâkim olduğu Erzurum’da, kış ayları oldukça soğuk ve sert geçer. Kış turizmine ilgi duyan ziyaretçiler için en uygun ve keyifli zaman dilimidir. Kış aylarında yapılan Winterfest ise yoğun bir katılım sağlanan kış etkinliklerinden biridir. Yazları ise sıcak ve kısa sürelidir. Çoruh Nehri’nde rafting yapmak isteyen ziyaretçiler yaz aylarında Erzurum’u ziyaret etmeyi düşünebilirler.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Erzurum denince ilk akla gelen tabii ki de vazgeçilmez lezzetlerden biri Cağ Kebabı’dır. Cağ Kebabı’nın yanı sıra tadılması gereken birçok lezzetlerden bazıları Kadayıf Dolması, Döner, Paça Çorbası ve Pekmezli Baklava’dır. Bu lezzetlerin tadına çıkış noktası olan Erzurum’da bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.