Tokyo Encemine Uçak Bileti,Tokyo Encemine Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Encemine Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
07.Ara.2023.Per
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Encemine Ucuz Uçak Bileti

Encemine ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Encemine’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Encemine’yi eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Encemine’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Encemine ziyaretlerinden önce Encemine ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Encemine uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(TD) 244
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 HZ
 
Resmi Dil
Fransızca
 
Telefon Kodu
235

ENCEMİNE HAKKINDA

Çad’ın başkenti olan şehir aynı zamanda ülkenin en büyük şehridir. Chari ve Logon Nehri’nin buluşma noktasında kurulan bu şehir, komşu olan Kamerun ülkesine köprü ile bağlanmaktadır. Asıl ismi N’Djamena olarak bilinen şehir Encemine diye tellafuz edilmektedir. Et, tuz ve tahıl ile geçimini sağlayan şehirde et işleme ise en gelişmiş ticari uğraşlardan biridir. Ağır olarak İslam’ın görüldüğü bu ülke sahip olduğu kültür zenginliği ile dikkat çekmektedir. Yıl içerisinde ağırladığı çok sayıda yerli ve yabancı turistler için de şehirde katedral, camiler ve Çad Ulusal Müzesi bulunmaktadır. Siz de farklı olan bu şehri keşfetmek için en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Hassan Djamous Uluslararası Havalimanı
Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 4 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma aracı, taksi ve araç kiralama hizmeti verilmektedir.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilirken şehir merkezine ortalama 10 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Zakouma National Park
Bol Lake
Ennedi Kanyon
N'djamena Katedrali
Çad Ulusal Müzesi
Mutlaka Chari Nehri
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Yarı kurak iklimin hakim olduğu Encemine, yüksek bir yerde bulunduğu için yılın çoğu zamanı yağış almaktadır. Yağışın çoğu Haziran ve Eylül ayları arasında gerçekleşirken en çok yağış Ağustos ayında düşmektedir. Genel olarak kurak geçen bu şehri ziyaret etmek için en uygun dönem Nisan ve Mayıs aylarıdır. Siz de bu şehri keşfe çıkmak istiyorsanız en uygun Encemine uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Genel olarak kuzu etinin tercih edildiği Çad mutfağında yemek kültürünün en önemli noktalarından biri sol el ile yemek yememektir. Baharat ve sosun çok kullanıldığı bu mutfakta özel bir yönetemle yapılan Eş yemeği muhakkak tadılması gereken lezzetler arasındadır. Yanında hazırlanan özel sosu ile yenen bu yemek ülkenin milli yemeğidir. Siz de bu lezzetin tadına bakmak istiyorsanız en uygun uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.