Tokyo Elazig Uçak Bileti,Tokyo Elazig Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Elazığ Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
07.Ara.2023.Per
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Elazığ Ucuz Uçak Bileti

Elazığ ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Elazığ’a gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Elazığ’nın eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Elazığ’ı ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Elazığ ziyaretlerinden önce Elazığ ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Elazığ uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.
 
Ülke Kodu
TR (052)
 
Priz Tipi / Voltaj
220V - 50HZ
 
Resmi Dil
Türkçe
 
Telefon Kodu
424
 
Toplu Taşıma
9 TRY
 
Yemek Fiyatları
41 TRY

ELAZIĞ HAKKINDA

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Elazığ, Keban Barajı’nın yapılması ile birlikte önem kazanmıştır. Yukarı Fırat bölümünde yer alan şehrin eski ismi Harput’tur. 3000’li yıllarda kurulan Harput ilinin devamı halinde bulunan Elazığ, bölgenin 4. büyük ilidir. Yazılı kaynaklara bakıldığında Harput bölgesine ilk Hurrilerin yerleşik hayata geçtiği bilinmekle birlikte, bu bölgede Hurrilerin, Asurlular ve Hititler ile etkileşime geçtiği düşünülmektedir. Elazığ bölgesine 10. yüzyıla kadar Bizans ve Arapların hakimiyet kurmasının ardından 1071 yılında Malazgirt Meydan Muharebesi’nin sonucunda Elazığ toprakları Türklerin hakimiyeti altına girmiştir. Topraklarına uğrayanlar tarafından “Doğu’nun İncisi” olarak anılan Elazığ, ekonomisini tarım, sanayi ve ticaret üzerine kurmuştur. Yüzyıllar boyunca çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan bu şehirde, her medeniyetten izler görmek mümkündür. Türkiye’de bulunan hidroelektrik santrallerinden birine sahip olan şehirde, Keban Barajı’nın yapımı sonrasında verimli toprakların hasar görmesi nedeniyle sanayi alanı gelişme göstermiştir. Urartular, Medler, Persler, Romalılar, Bizanslılar, Sasaniler, Artuklular, Selçuklular ve Osmanlılar gibi birçok medeniyeti bünyesinde barındırması ile önem arz eden bu şehirde görülmesi gereken doğal güzellikler ve tarihi yapılar da ön plana çıkmaktadır. Siz de bu eserleri ve güzellikleri daha yakından görmek isterseniz Ucuzucur.com’dan en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Elazığ Havalimanı
Elazığ’ın işlek havalimanı olan Elazığ Havalimanı, Akçakiraz ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 12 km uzaklıkta yer alan havalimanı toplu taşıma araçları ve özel ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Havaş
Elazığ Havalimanı’na ulaşan yolcular havayolu servisleri ile şehir merkezine yaklaşık 30 dakika gibi bir süre içinde ulaşabilirler.

Belediye Otobüsü
Elazığ Havalimanı’na ulaşan yolcular 1, 11 ve 15 sefer sayılı belediye otobüsleri ile şehir merkezine yaklaşık 45 dakikada kolaylıkla ulaşabilirler.

Taksi
Elazığ Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız yaklaşık 40 TL ücret ödeyip 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Elazığ Havalimanı’nda inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

 

NERELERİ GEZMELİ?
 

Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi
Harput Kalesi
Harput Ulu Camii
Meryem Ana Kilisesi
Mansur Baba Türbesi
Elazığ Kapalıçarşı
Buzluk Mağarası
Hazar Gölü
Çirçir Şelalesi
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

Elazığ’da genel olarak karasal iklim hakim olmakla birlikte yazları sıcak ve kurak, kışları ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Fakat Keban Barajı’nın ardından şehirde zaman zaman iklim değişikliği gözlemlenmiş bundan ötürü Akdeniz iklimi de kendisini göstermiştir. Kayak severler için en uygun zaman kış dönemi olmakla birlikte Hazar Gölü ve Buzluk Mağarası gibi doğal güzellikleri görmek isteyenler içinse en uygun zaman dilimi yaz aylarıdır. İster iş ister turistik alanda yapacağınız Elazığ ziyaretiniz için Ucuzucur.com’u ziyaret edebilir ve sizin için en uygun uçak biletini bulabilirsiniz.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Sadece doğal güzellikleri ve tarihi yapısı ile adından söz ettirmeyen Elazığ aynı zamanda kendine has yöresel mutfağı ile ziyaretçilerine çok değişik tatlar sunmaktadır. Kendine has yemek kültüründen doğan Bömbe, Harput Çorbası, İçli Köfte, Sırın, Lobik Çorbası ve Çedene Kahvesi Elazığ gezisi esnasında tadılmadan dönülmemesi gereken lezzetlerden bazılarıdır. Yıl içerisinde en ucuz uçak biletlerini bulabileceğiniz Ucuzucur.com’u ziyaret edin ve bu eşsiz lezzetlerin tadını çıkarın.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.