Tokyo Cibuti Uçak Bileti,Tokyo Cibuti Uçak Bileti Fiyatı | Ucuzucur
Giriş Yap & Üye Ol
TRY
 • seyahatlerim
 • rezervasyonlarım
 • rezervasyon kontrol
 • iptal & iade işlemleri
 • sıkça sorulan sorular
 • hakkımızda
 • Ucuzucur.com blog
 • iletişim
ekonomik uçuşun adresi

Tokyo Cibuti Uçak Bileti

Ekonomik Uçuşun Adresinde.

Nereden
Kalkış Noktası Seçiniz
Nereye
Varış Noktası Seçiniz
Gidiş Tarihi
02.Ara.2023.Cts
Dönüş Tarihi
---
Kabin/Yolcu
1 Yolcu, Hepsi

NASIL GİDİLİR?

Haneda Havalimanı
Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Haneda Havalimanı, şehir merkezine 14 km uzaklıkta yer alan Öta bölgesinde bulunmaktadır. Tokyo’nun işlek havalimanlarından biri olan Haneda Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler verilmektedir.

Otobüs
Haneda Havalimanı’na ulaşımını gerçekleştiren yolcular, şehir merkezine otobüsler ile ulaşımını sağlayabilir. Otobüsler ile kısa ve ekonomik bir şekilde Tokyo, Kanagawa, Chiba, Saitama ve Kanto gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren
Havalimanına ulaşımı gerçekleştiren yolcular, zemin ve üçüncü katta bulunan Monorail tren hatları ile iki farklı yolla şehir merkezine ya da istedikleri noktalara ulaşım sağlayabilirler. Haneda Havalimanı’nın web sitesini ziyaret edip, tren saatlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taksi
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine daha rahat ve konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuk süresi ve ücreti gideceğiniz bölgeyle, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir.

Araç Kiralama
Haneda Ulusal Havalimanı’ndan inişini gerçekleştiren yolcular, terminalde bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuşlarından önce ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine rahatça ulaşabilirler.

Narita Havalimanı
Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan bir diğer havalimanı olan Narita Havalimanı, şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma, taksi ve araç kiralama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Cibuti Ucuz Uçak Bileti

Cibuti ucuz uçak bileti, Türkiye’den ya da dünyanın herhangi bir yerinden Cibuti’ye gitmek isteyen yolcuların satın aldığı biletlerdir. Cibuti’nin eşsiz güzelliklere sahip olması ve üniversitelerinin bulunması yıl içerisinde pek çok kişinin Cibuti’yi ziyaret etmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla kişiler Cibuti ziyaretlerinden önce Cibuti ucuz uçak bileti araştırması yaparak kendileri için en uygun Cibuti uçak biletine Ucuzucur.com üzerinden sahip olabilirler.

 
Ülke Kodu
(DJ) 338
 
Priz Tipi / Voltaj
220 V 50 HZ
 
Resmi Dil
Arapça-fransızca
 
Telefon Kodu
253

CİBUTİ HAKKINDA

Cibuti ülkesinin hem başkenti hem de en büyük şehri olan ve aynı ismi taşıyan Cibuti, 1888 yılında İspanyol Eloi Pino tarafından kurulmuştur. Bir liman kenti olan Cibuti, Afrika ve Avrupa olarak 2 semte ayrılmıştır. Planlı bir kent yapısı olan şehir ülkenin en büyük limanına sahiptir bu nedenle ülkenin en büyük ticaret merkezidir. Balıkçılığın da gelişmiş olduğu bir şehir olan Cibudi, yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabanci turist ağırlamaktadır. Ağırladığı turistlere sahip olduğu uzun cennet plajlarını sunmaktadır. Masmavi denizi, inci tanesi kumsalları ile siz de bu şehrin tadını çıkarmak istiyorsanız en uygun Cibuti uçak biletini Ucuzucur.com üzerinden satın alabilirsiniz.

NASIL GİDİLİR?

Djibouti - Ambouli Uluslararası Havalimanı
Şehir merkezine 5 km uzaklıkta yer alan havalimanı merkezin güneyinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için çok seçenek bulunmamaktadır. Bu nedenle havalimanında inişini gerçekleştiren yolcular taksi ve araç kiralama firmalarını kullanarak şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler.

Taksi
Havalimanının terminal binasında yolcularını bekleyen taksilerle şehir merkezine hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi fiyatları ve süresi gideceğiniz yöne ve trafiğe bağlı olarak değişim gösterebilir.

Araç Kiralama
Havalimanından inişini gerçekleştiren yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından isterlerse uçuş öncesi ya da vardıklarında araç kiralayabilir ve şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

NERELERİ GEZMELİ?
 

Asal Gölü
Moucha Island
Day Forest National Park
Grand Bara
Maskali Island
Seven Brothers Islands
 

NE ZAMAN GİDİLMELİ?

İki mevsimin hakim olduğu Cibuti’de, Ekim ile Nisan arasındaki dönem serin ve nemli geçerken Mayıs ve Eylül arası dönem sıcak ve kurak geçmektedir. Bu farklı şehri ziyaret etmek istiyorsanız en uygun dönem Kasım ve Nisan arasındaki aylardır. Serin geçen bu dönemde şehrin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Siz de en ucuz Cibuti uçak bileti için Ucurucur.com’u ziyaret edin.

NE YENİR, NE İÇİLİR?

Afrika mutfağının kendine has lezzetlerinin yanı sıra dünya mutfağına ait lezzetleri bulmak çok kolaydır. Kuzu etinin rövaşta olduğu bu şehirde deve, dana, tavuk gibi ürünlerde çok sık tüketilmelidir. Baharatsız yapılan yemek neredeyse yok denircesine azdır ve her yemekte baharatın varlığı kendini belli eder. Samosa, Fah Fah, Muzlu Börek, Laxoox, Mukbaza, Skoudehkaris gibi yöresel lezzetlerin tadına yerinde bakmak istiyorsanız Ucuzucur.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Blogdan Yazılar

 
 
Gün Batımının İzlendiği En İyi 5 Yer
 
 
Covıd-19 Sonrası Türkiye'de Tatil Yapılacak Yerler
 
 
Covıd-19 Sonrası Önemli 10 Uçuş Kuralı

Ekonomik Uçak Bileti
Bir tık mesafede.

Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (Belge No: 7825) ile yapılmaktadır.
 • visa
 • mastercard
 • ssl
Ucuzucur.com üzerinden yapılan uçak bileti işlemleri, Miles Turizm Yatırımları Tic. LTD. ŞTİ. (IATA Kodu: 88223074) ile yapılmaktadır.